2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226871 بازدید | 28070 پست
ﺳﻼﻡ
ﻏﺮﻳﺒﻪ ﺟﻮﻥ
ﻧﺎﺯﺑﺎﻧﻮ ﺟﻮﻥ
ﺳﺎﺭﺍ ﺟﻮﻥ
ﺍﺯ ﻫﻤﺘﻮﻥ ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ ﻛﻪ ﺑﺮﺍﻡ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻱ ﺧﻮﺏ ﻭ ﺷﻴﺮﻳﻨﻲ ﻛﺮﺩﻳﺪ
ﺳﺎﺩﺍﺕ ﺟﻮﻥ
ﻗﺮﺑﻮﻧﺖ ﺑﺮﻡ ﺍﻧﺸﺎﻟﻠﻪ ﺑﺎ ﻓﻴﺰﻳﻮﺗﺮﺍﺑﻲ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﻣﻴﮕﻴﺮﻱ ﻭ ﺣﺘﻤﺎ ﺟﻮﺍﺏ ﺯﺣﻤﺎﺕ ﻭ ﺗﻼﺷﻬﺎﺕ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﻣﻴﻜﻨﻲ
ﻧﺎﺯﺑﺎﻧﻮ ﺟﻮﻥ
ﻳﻚ ﺳﻮﺍﻝ ﺗﺨﺼﺼﻲ ﻣﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﻫﻢ ﺍﻧﺘﻘﺎﻟﻢ ﻭﻛﻤﻲ ﺩﭼﺎﺭ ﺧﺎﺭﺵ ﻭ ﺍﻟﺘﻬﺎﺏ ﻧﺎﺣﻴﻪ ﺗﻨﺎﺳﻠﻲ ﺷﺪﻡ ﻣﺸﺎﻭﺭ ﺑﻬﻢ ﮔﻔﺖ ﻛﻠﻮﺗﺮﻳﻤﺎﺯﻭﻝ ﻭﺍﮊﻳﻨﺎﻝ. ﺷﻤﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻋﻔﻮﻧﺖ ﺑﻌﺪ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻱ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﺯ ﺑﻴﻦ ﺭﻓﺘﻦ ﺟﻨﻴﻨﻬﺎ ﺑﺸﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﮔﺮ ﺟﻨﻴﻨﻲ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ

الهی و ربی من لی غیرک...
چسیتا جان انتقال دادی ؟ عزیزم انشالا که مامان شده باشی
راستش من همچین تجربه ایی ندارم ولی دیدم که تو بارداری هم این پماد و میدن اگه مشاور هم بهت گفته استفاده کنی پس نباید جای نگرانی باشه ( راستی اگه از شیاف استفاده میکنی ممکنه خارشت بخاطر همون باشه ها )

ممنون سادات جان اگه تو سیکل انتقالی بهتره 1 ماه قبلش این فیزو رو انجام بدی

خاله سارا جونم

مامان غریبه جون چکار میکنی با دخملی یکم از بچه داری برامون بگو خیلی سخته ؟ همسرت کمک حالت هست ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیستا جون موفق باشی.
شاید منم تا چند هفته ی دیگه تو شرایط فعلی تو باشم.پیش چه دکتری رفتی؟
کاش به زودی خبرهای خوبی ازت بشنویم
خداوند همچون نفس کشیدن همراه توست: آرام، ساکت، همیشه.
2731
ممنونم.
من فردا برای دومین بار به دکتر حیدر مراجعه میکنم تا اگه صلاح دید وارد سیکل بشم.
مشکلت چه بود چیستا جون؟من یائسگی زودرس دارم.32 سالمه.
خداوند همچون نفس کشیدن همراه توست: آرام، ساکت، همیشه.
سلام دوستان، من هم مثل شما هستم، من اندومتریوز بودم،11ساله که میدونستم، 4سال پیش عقد کردم، 2سال و نیم ازدواج، دگتر بهم میگفت بایست بذاری زود بچه دار بشی،تو 2سال پیش فولیکول فعال هر ماه داشتم! ولی بچه دوست نداشتم، که یه ماه به خاطر لکه بینی دکتر رفتم،بهم قرص کلومیفن داد، واسه نی نی، من با اون قرصها جلوگیری کردم! بعدش کیست اوردم مجبور شدم عمل کنم،که بعدش دخیره تخمدانم خیلی کم شد! بعد عمل بهم گفتن! نمیدونید چه روزهایی رو گذروندم! خیلی سخت! اذر امسال 5ماه بعد از عمل ای وی اف کردم! پیش دکتر البرزی،خیلی استرس داشتم! که نشد! با شوهرم داغون تر شدیم، هر لحظه میگم خودم کردم، هر لحظه ارزو میکنم زمان برگرده! از گذشتم بدم میاد بس که بهش افسوس خوردم!
خداوندا مرا در طلب چیزی که بر من روزی مقدر نفرموده به مشقت نینداز! که تو از رنج و عذاب من بی نیازی و من محتاج به رحمت نامنتهای توام.
31 سال بیشتر ندارم،اگه اون بیماری لعنتی نبود!
خداوندا مرا در طلب چیزی که بر من روزی مقدر نفرموده به مشقت نینداز! که تو از رنج و عذاب من بی نیازی و من محتاج به رحمت نامنتهای توام.
من مامانم هنوز پریود میشه، مامان بزرگم 5،6 ساله که یایسه شده! حالا من تو این سنم! ناراحتی بچه یک طرف اون قضیه هم از طرف دیگه مثل خوره.....
2738
دوستان سلام
سارا جونم ممنون از محبتت.شماها که الان دارید دوران کمابیش سخت و خیلی شیرین بارداری رو میگذرونید پیش خدا عزیزید.دارید مامان میشید و بهشت خدا زیر پاتونه.لطفا ما منتظرها رو هم دعا کنید تا خدا این موهبت رو به ما هم بده

چیستا جونم اگه شیاف میزاری مطمعن باش خارش از اونه.چیزی نمونده تا خبر خوش برامون بیاری.مشهد خیلی خیلی بیادت بودم.ایشالا خدا دعامو در حقت مستجاب کرده و مامان شدی

نازبانو جونم من رفتم پیش دکتر حیدر و ایشون برام فیزیو تجویز کردن.سیکلمو گذاشتن بعد عید تا اگه ایشالا ازمایشهایی که دادن جوابش خوب بود درمانو دوباره شروع کنم.دعا کن این کارا برام فایده داشته باشه

مهتابا جون غصه خوردن و پشیمونی که چاره کار نیست.توکل کن به خدا و توی این راه ثابت قدم باش.ایشالا بزودی نتیجه میگیری
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
سلام دوستان
ممنون غریبه جون سعی میکنم بیشتر بیام
من امروز رفتم دکتر برای اینکه مجدد آی یو آی برام بنویسه ولی خود دکتر(افلاطونیان) که من و ندید و وقت قبلی میخواد یه خانم دکتر من و سونو کرد و بازم فیبرومم مشخص بود(چند ماه پیش سونو شدم فیبرومه دیده نشد نمیدونم سونوها با هم فرق میکنه؟؟؟؟؟) گفتش زیاد مهم نیست ولی برای اینکه خیالت راحت بشه دوتا امپول برات مینویسم دوتا دیفرلین برام نوشت و چون به فاصله 28 روزه تزریق میشه فکر کنم آی یو ای من بیفته برای عید یا بعد عید
کسی از شماها این امپول رو زده؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟ تو نت که هر چی بزنی فقط آدم و میترسونه
سلام دوستای خوبم

دکتر جونای تاپیک همونطور که گفتم دونرم یه کیست تو یکی از تخمدانهاش داره که باید با لاپاراسکوپی در بیاره و بعد دو ماه که از لاپاراسکوپی گذاشت وارد سیکل بشیم تو یه جایی یه مطلبی خوندم که وجود کیست ذخیره تخمدان رو بالا می بره آیا امیدی هست که بعد که بر داره فولیکولهای زیادتری داشته باشه و به نفع من باشه؟؟/
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.
امیدوار جون من و دنرم ماه قبل ار انتقال دیفرلین زدیم . علتش هم این بود که خودمون به صورت طبیعی تخمک گذاری نداشته باشیم.
مهتابا جون غصه خوردن مشکلی رو حل نمیکنه. باید به فکر راه حل باشی .

نازبانو جون بچه داری با تمام سختی ها و شب بیداری هاش ، شیرینه. نگران نباش .

سادات جون ایشااله دست دکتر حیدر برای شما هم خیر باشه و به زودی مامان بشی.

چیستا جون منتظر شنیدن خبرهای خوب هستیم.
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
سادات جونم همیشه به یادتون هستم و از خدای مهربون معجزه اش رو برای تک تکتون میخوام . مطمئنم که به زودی شما هم این روزهای شیرین رو تجربه میکنید .

امیدوار جون بعضی از بدنها فیبروم ساز هستن و خودش هم از بین میره شاید شما هم جز اون دسته باشید که بدنت فیبروم میسازه بعد هم از بین میره . من تو سیکل بهم دیفرلین داده بودن

مامی عسل جون نشون نمیده شاید با لاپارا ذخیره اش هم کم بشه ولی به این چیزها فکر نکن مهم اینه که خدا برات بخواد و با یه جنین هم مامان میشی . مهم کیفیت تخمکی هست که بهت میده . ایشالا که هر چی زودتر شما هم به جمع مامانها اضافه شی تا دیگه انقدر استرس و ناراحتی رو تحمل نکنی دوستم

راستی بچه ها کسی شماره بخش زنان و زایمان بیمارستان آبان رو داره . باید زنگ بزنم یه سوال دارم ولی شمارش رو گم کردم
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
ساراجونم نازبانو میدونه شماره ابانو اگه شمارشو داری حتما بهش اس بده بهت میگه منم میدونستم ولی یادم رفته ..... شک دارم ................
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
2706