2733
2739
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226896 بازدید | 28070 پست
سلام من تازه عضو شدم اینجا خوشحال میشم بیشتر با هم صحبت کنیم . من چند وقته سمت راست رحمم درد میکنه رفتم دکترو سونو گفت یه ضایعه در عضله کشاله ران میتواند اندومتریوز باشد دکتر بردم جوابو گفت نه چیز خاصی نیست خاستی واسه بارداری اقدام کن این ماه اقدام کردم الان از روز ٢٨ پریودیم همش لک دارم میبینم اعصابم خیلی خورده وضعیت روحیم به هم ریخته کمکم کنین یعنی باردار نمیشم؟
خدایا به من آرامش بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رایکا جان متاسفم..پیش کشاف زیفت کردی؟؟؟؟عزیزم منم کلی شکست خوردم....امروز تو تلوزیون میگفت التهاب رحم باعث میشه جنیین نگیره...آمپول دگزا متازون و هیوسین میزنن که این رفع بشه.....خدا هممونو آخر و عاقبت به خیر کنه
2738
رزا جون نظر شما در مورد من صادق نبود متاسفانه. با این که همسرم سالم سالم بود ولی بارداری پیش نیومد.

رایکا جون خیلی ناراحت شدم . ایشااله دفعه بعد حتما موفق میشی.

ماریدنا جون در مورد مشکل شما من به شخصه اطلاعی ندارم ولی اگر دوستان کسی تجربه ای داشته باشه حتما میاد و راهنماییت می کنه.

سارسارک جون خوبی ؟؟؟؟ انتقال بعدی رو کی انجام میدی؟؟؟

نازبانو ، عسلک و سارا جون ایشااله روزها رو به خوبی سپری کنید و تا اومدن نی نی هاتون آب تو دلاتون تکون نخوره.

همه دوستان قدیمی و جدید که در تلاشن بیصبرانه منتظر خبرهای خوب هستیم
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
غریبه جان سلام..چطوری؟؟؟نی نی چطوره؟؟؟؟به دنیا اومد؟؟؟؟؟نگفتی اسمشو چی میگذاری؟؟؟؟

بقیه دوستان امیدوارم که سالم و سلامت باشید....
غریبه جان فعلا انتقال نمیدم...چون با کلی استرادیول و فیزیو تراپی آندومترم بالا نرفت...قراره داروهامو عوض کنم..توکل به خدا....
رزا جون همسر منم سالم سالم، وقتی ذخیره کم باشه بزرگترین دردسره
اگه رحم مشکل داشته باشه یا لوله ها بسته باشه بازم میشه یه کاریش کرد، اما این یکی فقط راهش اهداییه اونم تا خواست خدا چی باشه

رایکا جون انشاالله که به خواستت میرسی
رب لا تذرنی فرداٌ و انت خیر الوارثین
خدایا دلم خیلی نی نی میخواهد خیلیییییییییییی
خدایا منو به آرزوی دلم برسون.
آب شدن کیست - تنبلی تخمدان - قائدگی منظم و آمادگی رحم و تخمدان برای حاملگی= عرق فراسیون
در نت هم سرچ کنید
ارسال به سراسر کشور رایگان
09174444261 - یا زنگ بزنید و یا اس ام اس بدید تا زنگ بزنم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1
2706