2737
2739
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226959 بازدید | 28070 پست
مرسی بچه ها. ناز بانو جون تا صفحه 90 خوندم. از دیروز دارم میخونم. خیلی چیزا یاد گرفتم. راستش من میترسم دیگه پری نشم. یعنی امکانش هست دکتر داروهای مختلف بده و پپری شم. ایشاله که فردا دکی میگه مشکل خاصی ندارم. توکل به خدا
خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
آسمان جون یعنی شما دیگه پری نمیشی؟ اگه آره پس چه فکر ی کردین؟
خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم ها .
عسل بانو جون واقعاً بهت تبریک میگم.
سادات جون واقعاً متاسف شدم.
همیشه برای همتون دعا می کنم .
شوقینه صبح زود یادت افتادم و برات دعا کردم

من دیروز بعد از 12 روز مصرف سوپر فکت ، 13 تا منو پور و 16 تا گونال، آز استرایدول و البته سونو شدم. دکتر گفت 2 تا فولی کوچولو بیشتر نداشتی که از روی آز ، اون دوتا هم به درد نمی خوره و سیکلت کنسله. من موندم و یه دل شکسته تر و 2 میلیون پول که به سختی به دست اومده بود و به هدر رفت.

هر موقع واقعاً دلتون شکست به یاد من بیوفتید که از شما دل شکسته تر هم هست و خدا رو شکر کنید و ادامه بدید.
شاید بعضی هاتون تو این سایت با من بودید و شرایطم رو بدونید. اما بزرگترین حقیقت زندگیمو نگفتم..

اگر تحمل دارید داستان زندگیمو بخونید
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=26533&ChatDate=4-10-1392
برای تمام رنج ها صبر می کنم ! صبر اوج احترام به حکمت خداوند است !
2728
صبا جونم الهی قربون اون دل شکسته ات برم شاید صلاحی نبوده ایشالله که با نزدیکی و تلاش خودتون طبیعی باردار بشی .........

ماهم خوبیم ............. ولی اصلا امروزا حوصله ندارم انگاری تنبل شدم ....هیچکاری رو هم نمیکنم شاید از اون باشه .....

فک میکردم حالم بهتره ولی گاهی اوقات این تهوع دست از سرم برنمیداره ...............

زیاد نمیتونم پای نت بشینم کمرم هم خیلی درد میکنه چون شکمم اومده جلو کمی بخاطر همین ..............

خیلی دوستتون دارم .................
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
بخند تا دنیا بهت بخنده شاد باشید روحیه داشته باشید مامانای خوشگل یکی نیست به خودم بگه
از صدای گذر عمر چنان میفهمم تند تر از آب روان عمرمان میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست
2738
خانم های گل به نظر من یک دوره عرق گیاه فراسیون را هم امتحان کنید
آب کننده کیست و منظم کردن قائدگی و تخمک گذاری و کمک به کسانی که تنبلی تخمدان دارند. در نت هم می تونید سرچ کنید
اینجا رو هم ببینید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1
ارسال به سراسر کشور رایگان
اخذ وجه بعد از تحویل محصول
09174444261 - یا زنگ بزنید و یا اس ام اس بدید تا زنگ بزنم
مینا جون متاسفانه خودم پریود نمیشم.استروژن و پروژسترون میخورم.واسه بچه میپرسی چه فکری کردم؟باید تخمک اهدایی بگیرم.
خداوند همچون نفس کشیدن همراه توست: آرام، ساکت، همیشه.
سلام بچه ها
من رفتم دکتر برام آزمایش fhs - lh-dha نوشته. من که الان 65 پریودم به نظرتون الان آخه جواب این درست در میاد؟ آخه شنیدم میگن 2 پری میگیرن این آز رو
صبا جون فکر کنم اینا رو باید روز ٣ پری بدی. ای ام اچ رو هر وقت خواستی میتونی انجام بدی.
ولی بد نیست کلا ببینی چه خبره. یه سونو هم میدادی بد نبود، ممکنه لایه رحمت نازک باشه که پری نمیاد .و اگه اینطور باشه یعنی استروژنت کمه و احتمالا اف اس اچت بالاست.
نگران نباش با دارو پری میشی. ولی من اگه جات بودم یه از ای ام اچ و ویتامین د هم میدادم.
سلام غریبه جان. زایمانت کی هستش؟ اسم دختر نازت چی گذاشتی؟
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706