2737
2739
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2227049 بازدید | 28070 پست
دوستای گلم سلام

سیب جون
سارا جون
غریبه جونم

از محبتتون سپاسگزارم

دیروز داشتم به ناامیدترین و تلخ ترین لحظات زندگیم فکر میکردم..... بیشتر به لطف و عنایت و معجزه خدا ایمان میارم در مورد بارداریم و فقط میتونم بگم
شکر خدای مهربونم

انشاا... نصیب همه بچه های این تاپیک بشه
انشاا... همتون در بهترین زمان و شرایط طعم مادر شدن رو بچشید

ای خدا تو که برات برآورده شدن دعای من کاری نداره

دل همه دوستام رو که اینجا هرماه دل میبندن که یه نی نی بیاد تو بغلشون ، شاد کن

به حق فاطمه زهرا
سلام باد بادک جون. انشالا همچنان روزای خوبی رو پشت سر بذاری.
می شه در مورد روند بارداریت بیشتر توضیح بدی؟ مشکلت چی بود؟ چطوری باردار شدی؟
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان یکی به من بگه من باید چیکار کنم خیلی ناراحتم من از سن 17 یا 18 سالگیم پرولاکتین بالا داشتم مرتب داستینکس میخوردم تا خوب شم همین پرولاکتین نمیگذاشت باردار بشم ولی بلاخره نرمال شد و در سن 28 سالکی ی لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی کردم مشکلم حل شد و باردار شدم الان یک دختر ناز 2 ساله دارم میخوام دوباره باردار شم ولی جواب ازمایشم خیلی بد بود تو رو خدا منو راهنمایی کنید باید چیکار کنم و یک دکتر خوب که تو این زمینه تجربه اش بیشتر و درمانهاش بهتر بهم معرفی کنید:

anti mullerian hormone -0.01
fsh- 57.3
prolactin- 17.8

بچه ها دکتر هنوز نه دارویی نه درمانی هیچی شروع نکرده گفته برو 3 ماه دیگه این ازمایشها رو دوباره بده ببینیم چیکار باید کرد ولی من میخوام پیش یک دکتر بهتر برم . ایا ازمایشهام خیلی مشکل داره دوستان راهنمائیم کنید لطفا چی بخورم برای تقویت ذخیره تخمدانم و چیکار کنم خیلی ناراحتم کلی گریه کردم برای جواب ازمایشم
فروش لوارم منزل لباس زنانه و بچه گانه نو و کار شده و در حدنو
http://tanazam.mihanblog.com
2728
سلام آسمان جان. چطوری؟ اف اس اچ و آام اچ شما چنده؟ چه خبر از دارو گیاهی؟ تغییری هم احساس کردی؟
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
تسنیم جان دیشب برای دومین بار رفتم پیش دکتر حکمت گیاه.همون که ماه پیش هم رفته بودم.بهم گفت نرو سراغ آی وی اف و این حرفها چون بدنت دستکاری میشه و بعدا نمیشه درستش کرد.گفت فقط یکی از هورمونات به هم ریخته اما رحم و تخمدانهات سایزشون طبیعیه.معتقد بود با دارو درست میشه.تعداد داروهامو بیشتر کرد و گفت غذاهای روغنی و سرخ کردنی نخورم و استرس نداشته باشم.
بهت گفته بودم که رفتم پیش خانم طبیب که دارو داد و کلی دعوام کرد (!) و گفت به جز داروهای خودش هیچ داروی دیگه ای حتی گیاهی نخورم.دیگه نمیخوام برم پیشش و اگه قرار بر طب سنتی باشه با دکتر حکمت ادامه میدم.به نظرت داروهای اونو هم کنار داروهای فعلیم بخورم یا بذارمشون کنار؟به نظرت داروهای گیاهی ای که در همین زمینه تجویز شدن میتونن با هم نسازن؟آخه هم واسه پولشون دلم میسوزه(ای اسکروچ!!!!) و هم این که به هرحال تشخیص اونم همین بود انگار.دکتر حکمت گفت باید داروهاتو بیشتر استفاده کنی که تخمدانهاتو بیشتر تحریک کنه.
fsh:124
mh ندارم تو تستم اما پرولاکتین 13.5
خداوند همچون نفس کشیدن همراه توست: آرام، ساکت، همیشه.
آسمان جان اینطور که شما تعریف می کنی دکتر حکمت طبیب پخته ای هستش. ازش در مورد داروهای دیگران نپرسیدی؟
نگفت چه هورمونت به هم ریخته و برای چی اینطوری شده؟
در ضمن این آزمکایشها مال چه ماهی هستش؟ جدیده؟
2738
بچه هایی که از قدیم تو این سایت بودند خواهشا بیان و توضیح بدند کیا از این تاپیک تا حالا به سوی مادری پرواز کردند و چه طوری؟ چند نفر طبیعی و چند نفر آی وی اف؟
ممنون می شم
غریبه جان حالت چطوره؟ دخملت خوبه؟ جفتک می زنه؟ اسمش چی گذاشتی؟
سارا جان مواظب امیر علی باش. بذار حسابی به اندازه دیر اومدناش شیطونی کنه.
نازبانو جون دختر داری یا پسر؟ هوای مامانش داره؟
مامان جونای عزیز تو رو خدا هر تکونی که بچه هاتون می خورند، به اندازه شیرینیاش ما رو هم دعا کنید. آخه دعای زن حامله مستجابه
ممنون نگین جان. همشون یائسگی داشتند؟
تسنیم جان نگفت کدوم هورمون.آزمایشهام مال یکی دو ماه پیش بود.متاسفانه فرصت نشد واسه داروهای دیگم بپرسم فقط واسه استروژن و پروژسترون پرسیدم که گفت ادامه بده.
به نظر تو که با طب سنتی آشنایی داری داروهای خانم طبیب رو بخورم کنار اینا؟
سوالی که بالاتر پرسیدی واسه منم پرسیدم.نمیدونم مشکل بچه هایی که تخمک اهدایی گرفتن دقیقا چی بوده.
خداوند همچون نفس کشیدن همراه توست: آرام، ساکت، همیشه.
2706