2703
2553
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2222305 بازدید | 28070 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عاتکه جونم میدونم خیلی سخته واقعا برات ناراحت شدم هیچ وقت امیدتو ازدست نده خانمی همه چیزدرس میشه گلم .....

غریبه جونم من خودم حس میکنم نینیم پسره چون خوابشو دیدم .... من اصلا نمیتونم غذا بخورم ازهرچی که اسمش غذا باشه بدم میاد .... بازور میخورم ...... اونم بااسرار شوشو....... دیشب هوس ماست چکیده کرده بودم ماست قوچان بهش میگن شوشو رفت بیرون بخره پیدا نکرد بجاش یه عالمه لواشک خریده منم احساس کردم ماست اونقد خوردم که نگو.هههههههههه.....
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
سلام دوستای خوبم

عاتکه جونم خیلی ناراحت شدم عزیزم ولی مطمئنم زمانیکه که فکرش رو هم نمیکنی خدا دلت رو شاد میکنه عزیزم

نازلی جون اسم پسرم رو امیرعلی گذاشتیم تو تیکر امضام هست ایشالا بزودی تیکر شما بیاد تو امضاتون

غریبه جونم مرسی عزیزم . دیگه داری شماره معکوس میری عزیزم ایشالا که زایمان خوبی هم داشته باشی .

عسلک جون چه اسم قشنگی انتخاب کردی عزیزم منم قبل از اینکه جنسیت نی نی معلوم شه خودم احساس میکردم که پسره . ایشالا همه نی نی ها صحیح و سالم به دنیا بیان

نازبانو غیبتت خیلی طولانی شده خواهر کجایی

سیب جونم ایشالا این بار که بیای با نی نی تو دلت برگردی عزیزم

دوست جونای جدید و قدیم خاموش و روشن برای همتون بهترینها رو آرزو دارم.
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2720
عاتکه عزیزم نا امیدی برای ما نباید معنی داشته باشه . میفهمم الان چه حسی داری ولی توکل به خدا کن و یه بار دیگه دستاتو بزار رو زانوهات و با یا علی بلند شو . همه ما این مراحل و پشت سر گذاشتیم ... ولی نا امید نشدیم . انشالله دفعه بعد از یه راه مطمئن تر میری جلو و موفق میشی

نازلی جان چه میکنی با طب سنتی ؟ تا الان برات خوب بوده ؟ پریود میشی ؟

عسلک کم کم بهتر میشی باید دوره اش بگذره . من با اینکه حالم خیلی بهتر شده هنوزم گاهی با غذا خوردن مشکل دارم ولی همه اینا فدای سر نینی انشالله این هدیه های بهشتی و به سلامت به مقصد برسونیم . الهی آمین

سارا جانم مامان امیر علی ای جانممممممممم . من همین دور و اطرافم خدارو شکر 3 ماه اول و پشت سر گذاشتم خدا قسمت کنه بقیه راه هم به سلامتی طی بشه و انشالله به زودیه زود این روزا قسمت همه دوستای عزیزم که تو این راه این همه سختی کشیدن بشه ...

خودت چطوری ؟ واسه گل پسرت خرید کردی ؟ اتاقشو داری درست میکنی ؟

برای افزایش تعداد و ذخیره تخمک و همچنین رشد تخمک و آزاد شدن آن و همچینین برای کسانی که دوره پریودشون بیشتر از 30 روز هستش جوشانده انجیر و هویج دکتر ابراهیم به گفته خودش معجزه می کنه

خانومهایی که پرولاکتین بالا دارند از خوردن جوشانده انجیر خودداری کنند .

طرز تهیه.
8-9 عدد انجیر خشک مثل عکس( که هر کدام رو دوقسمت کرده اید) را در نیم لیتر آب بدون کلر در حال جوش می ریزید و 15 دقیقه می جوشونید و جوشونده رو از صافی رد می کنید
همزمان با جوشانده انجیر ، در ظرفی جداگانه 3 عدد هویج متوسط تازه را به چند قسمت تقسیم می کنیم در نیم لیتر آب بدون کلر درحال جون ریخته و به مدت 20 دقیقه می جوشانیم و از صافی رد می کنیم ..سپس آب حاصل از این دوتا رو با هم مخلوط کرده و در یخچال نگه داری می کنیم. روزی یک تا یک و نیم لیوان از این مخلوط جوشانده را به مدت 21-25 روز استفاده می کنیم.
واقعا عالیه و برای باردار شدن خیلی موثره حتما امتحان کنید
برای افزایش تعداد و ذخیره تخمک و همچنین رشد تخمک و آزاد شدن آن و همچینین برای کسانی که دوره پریودشون بیشتر از 30 روز هستش جوشانده انجیر و هویج دکتر ابراهیم به گفته خودش معجزه می کنه

خانومهایی که پرولاکتین بالا دارند از خوردن جوشانده انجیر خودداری کنند .

طرز تهیه.
8-9 عدد انجیر خشک مثل عکس( که هر کدام رو دوقسمت کرده اید) را در نیم لیتر آب بدون کلر در حال جوش می ریزید و 15 دقیقه می جوشونید و جوشونده رو از صافی رد می کنید
همزمان با جوشانده انجیر ، در ظرفی جداگانه 3 عدد هویج متوسط تازه را به چند قسمت تقسیم می کنیم در نیم لیتر آب بدون کلر درحال جون ریخته و به مدت 20 دقیقه می جوشانیم و از صافی رد می کنیم ..سپس آب حاصل از این دوتا رو با هم مخلوط کرده و در یخچال نگه داری می کنیم. روزی یک تا یک و نیم لیوان از این مخلوط جوشانده را به مدت 21-25 روز استفاده می کنیم.
واقعا عالیه و برای باردار شدن خیلی موثره حتما امتحان کنید
2714
سلام بر گل همیشه بهار کلوب! نازبانو جونم واقعا سه ماه اولو رد کردی؟ الهی! چه زود! بسلامتی ایشالا عزیزدلم باقیشم به خوبی پشت سر بزاری.
من این ماه اولین ماهی بود که طب سنتی رو دنبال کردم و در کنارش با اجازه دکتر پیازدرمانی و انجیر و هویج رو همونطور که اندی گفت انجام دادم البته نه به اون شکل بلکه طبق دستور این سایت ( چون بالاخره متخصص طب سنتی اونو ادیت کرده و بنظرم صحیح تر هست)
http://shiateb.com/pages/?current=viewdoc&langid=1&sel=1506
امروز که روز 21 پری هستم ترشح دارم و کاملا حالتهای پری . پنجشنبه هم یه لک خیلی کوچیک دیدم! امیدوارم این ماه بدون دردسر و گرگرفتگی پریود شم! سونو هم رفتم روز 12 از روی شکم انجام دادم گفت 8 تا فولی داری از 7 تا 12 میلی با ضخامت آندوی 6! یعنی رفتم تو عرش از خوشحالی! حتی به سرم زد برم آی یو آی کنم و روز 16 پری دوباره رفتم دکتر زنان و سونوی واژینال دادم گفت یه دونه فولی 14 داری فقط و ضخامت 4 میلی که به درد نمی خوره! افتادم رو فرش از عرش! خخخخ
گفت سونوی شکمی ات کاملا چرت بوده و اصلا همچین چیزی نیست!!!!

این بود سرگذشت من تا امروز تا ببینم چی پیش خواهد آمد. توکل برخدا
سلام
عاتکه جونم خیلی ناراحت شدم ولی هیچ وقت ناامید نشو خدابزرگه میدونم از این حرفا زیاد شنیدی ولی جز صبر هیچ کاری از دستمون برنمیاد ایشالا خدا خودش معجزش رو نشونت بده

مامانای گل خوب هستین ؟ نی نیا خوبن ؟ سارا جون خیلی اسم قشنگیه ایشالا نامدار باشه .

عسلک جونم ایشالا همونطور که دوست داری پسر گلت صحیح و سالم بیاد بغلت

نازبانو جونم خیلی خوشحال شدم که نوشتی سه ماه تموم شد ایشالا بقیه دوران بارداری بسلامتی بگذره و نی نی گلت رو بغل کنی

غریبه جونم داریم روز شماری میکنیم ما داریم خاله میشیم خیلی خوشحالیم

نازلی جون ایشالا که همین فولی بشه برات یه نی نی گل .خدارو چه دیدی اگه خودش بخواد میشه

سارسارک جونم دوست خوبم چه میکنی با فیزیوتراپی ؟ خوبه ؟ تغییری احساس میکنی ؟ ایشالا به زودی مامان میشی

ایتن جون کم پیدایی ؟ چه میکنی خواهر ؟

سیب جون شما کی میای ایران ؟ ایشالا که با اولین انتقال مامان بشی

فریال چرا دیگه نمیای سر بزنی ؟ ؟؟؟؟؟

دوستتون دارم خیلی زیاد
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
نازلی جونم منم قبل از انتقالم توشهر خودم سونو وازینال کردم گ 5 تا فولی ریز داشتم قبلا ازاین فولیا نداشتم من ...مث تو قبراق و خوشحال اومدم خونم ولی پیش دکی خودم که رفتم گ اصلا تخمکی نداری مگه سونو. وازینال یکی نیست که بهم اینجوری گ....اندوم هم 5 بود.....
مرسی نگین جونم ولی با این ضخامت و نچ نچی که دکترم کرد آب پاکی رو دستم ریخته شده!

عسلک جونم چرا عکس خوشگلتو برداشتی و بی عکس موندی خواهر؟ آره بابا معلوم نیست کدومو باید باور کرد! البته که ما اون اوضاع بی ریخت رو دیفالت درست فرض می گیریم! خخخ شما برای انتقال ضخامت آندوت چند بود؟ با داروهای ضخیم شدن (استروژن اینا) جواب می داد بدنت؟ من نگرانم نکنه رحمم هم بخواد مثل تخمدونام در مقابل دارو ادا دربیاره و ضخیم نشه! آخه چندین بار آخر که سونو شدم همش روی این 4 میلی گیر کرده بوده!
عسلک جون رفتی سونو ببینی یه نینی داری یا دوتا؟
مرسی نگین جون انشالله برای شما هم به همین زودی ها اینجا چراغونی شه.
نازلی جون نگران نباش با دارو دکتر تحت کنترل درمیاره این چیزا رو
نازلی جونم چونکه نمیتونم زیاد بشینم بخاطر همین کامی رو برداشتم با موبایل میام توسایت توش هم عکس نداره که بذارم....

ضخامت اندوم روز انتقالم نمیدونم چند بود یادم رفته ازدکترم بپرسم..... اره با استروژن و پروژسترون ضخامتم میرفت بالا......

سیب جونم مگه نمیدونی یه دونه نی نی دارم دیگه ...... رفتم دیدم تو هفته 6 رفتم دیدم قدش هم یک سانت بود .....الان هم هفته 9 هستم نمیدونم چقد بزرگ شده ولی خودم احساس میکنم زیرشکممکمی بزرگه......
2706