2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226603 بازدید | 28070 پست
سلام دوستان

مادر نازنین زهرا خیلی خیلی ناراحت شدم عزیزم . خدا بهتون صبر بده ولی مطمئنم که بدنت الان خیلی آمادست و اگه هر ماه پروژه داشته باشی زودی دوباره حامله میشی

مامی عسل جونم بهش گفتم ولی گفته نمیخواد دیگه اهدا کنه . شرایطش مساعد نیست

ناری جون ایشالا که نی نی ها به دلت محکم میچسبن و مامان میشی
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
لطفاُیه نگاه هم به سوال من بکنید

دوستان یه سوال دارم:
من 6 روز لکه بینی داشتم خیلی کم بود اصن خونریزی نداشتم خودشم تموم شد میخامم آی یو آی کنم الانم یه هفتس که تموم شده چی کار کنم باید یه مدت صبر کنم یا همین الان میتونم آمپول بزنم تا پری بشم و شروع کنم؟
یعنی ضخامت آندومتر کم شده که دیگه خونریزی ندارم؟ خودمم میدونم نشونه خوبی نیست

اگه ضخامتش کم شده باشه نباید آی یو آی کنم درسته؟
لطفاُ جوابمو بدین مطب دکی 45 دقیقه با ما فاصله داره میخواهم فردا برم باز اینا رو ازش بپرسم اما نمیدونم واقعاُ
مشکلی واسه آی یو آی هست یا نه یه جورایی تنبلیم میاد
رب لا تذرنی فرداٌ و انت خیر الوارثین
خدایا دلم خیلی نی نی میخواهد خیلیییییییییییی
خدایا منو به آرزوی دلم برسون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
مرسی دوستان از همدردی تون. بله غربه جون دکترم آمپول پرولوتون و شیاف داد با کپسول ترنسید.
سارا جان دکتر گفته تا سه ماه باید جلوگیری کنی که حامله نشی.....هههههه فکر کرده من به این راحتی ها حامله میشم. بجه ها به نظرتون جلوگیری داشته باشم؟؟
اگه میخوای حاجتمون بر آورده بشه یه صلوات بفرست: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بجه ها منم خیلی خیلی دلم نی نی میخواد واسم دعا کنید. نی نی نازم تو هفته 7 قلبشم تشکیل شده بود. صدای قلبشم شنیدم. سایزشم 14 بود نمیدونم یه هو چی شد. بیچاره شوشو اونم عاشق نی نی هست. خیلی دلمون سوختتتتت....خیلی...
اگه میخوای حاجتمون بر آورده بشه یه صلوات بفرست: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2731
خدایا به همه ما که خیلی نی نی میخوایم چند تا نی نی تپل مپل و سالم و صالح عطا بفرما الهی آمین ا ا ا بچه ها چه قدر زود حاجتمونو گرفتیم ها خدایا شکرت آهای سارسارک شیطون کجایی بیا بیا این بچه تو وردار و برو که کشت بچه های مار رو بیا ببینم عزیزم نبینم که ناراحت باشی منم مثل توام شاید بدتر از تو اقلا هیچکی رو هم ندارم باهاش درد دل کنم با شوهرمم که این حرفا رو نمی تونم بزنم طفلی ناراحت میشه همش خودم خودمو دلداری میدم ولی مطمئنم خدای بزرگ خیلی مهربونه دل بنده هاشو نمی شکنه عزیزم
از صدای گذر عمر چنان میفهمم تند تر از آب روان عمرمان میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست
یه سئوال سارا جونم و بقیه برو بچ میخوام برم کلاس ورزشی با دستگاه و همینطور طب سوزنی برای لاغری فکر میکنید برام بده یا نه آخه خیلی چاق شدم و نمدونم چه کار کنم آخه هر ماه میگم نکنه حامله باشم ضرر داشته باشه بعدش پ می شم واقعا"دارم گیج می زنم
از صدای گذر عمر چنان میفهمم تند تر از آب روان عمرمان میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست
2738
سلام به همه دوستان گلم

مادر نازنین زهرا ،عزیزم خیلی ناراحت شدم .ان شاءاله که بزودی دوباره مامان میشی.

هیچکس اینجا دیگه نمیاد؟هر کی که مامان شد دیگه باید خیلی کم به دوستاش سر بزنه؟
تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم نه خوشی ها را؛ زیرا خوشی آن است که تو می خواهی؛ و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد ...
سلام دوستان گلم من همیشه به یادتونم و ایشالا همه دوستان تا اخر امسال مامان بشن

مامی عسل جون پس تصمیمت رو گرفتی ایشالا که خیره .خیلی مهمه که دکتری خوش اخلاق باشه و به مریضش ارامش بده ایشالا که اینسری با اولین انتقال مامان میشی

مادر نازنین زهرا خیلی ناراحت شدم ایشالا به زودی دوباره مامان میشی . دکتر نگفت علت چی بوده ؟؟؟

عاتکه جون ایشالا شما هم انتقال موفقی داشته باشی مامان نی نی های ناز و سالم بشی . دکترت کیه ؟

نغمه جان به نظرم باید با دکترت مشورت کنی وسونو بشی تا ضخامت اندومترت مشخص بشه در ضمن اگه هم کم باشه با قرص درست میشه نگران نباش ایشالا که خودت طبیعی باردار بشی

نازبانو جان هنوز خونه مامانی ؟؟؟؟؟؟ مواظب خودت و نی نی نازت باش

عسلک جون هنوز شوهرت مواظبته که راه نری یا دیگه میره سر کار ؟؟؟؟؟؟؟؟
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
نگین جون ممنونم.محتاج دعای خیر همه دوستان هستم .
دکترم زهرا فتوحی .
تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم نه خوشی ها را؛ زیرا خوشی آن است که تو می خواهی؛ و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد ...
می دونم که تعداد بچه هاتاپیک کم شده ولی من خییلی دلم گرفته و جز اینجا جای دیگه نمیتونم درددل کنم شوهرم همیشه برای بچه، خودش رو بی تفاوت نشون میده یعنی اینکه براش مهم نیست تا من غصه نخورم ولی امروز خیلی دلم شکست رفته بود و بچه خواهرش رو آورده بود خونه نمیدونید چه طور بهش محبت می کرد چنان تو بغل گرفته بودش که نگو و نپرس سال به سال بگذره آشپزخونه نمیره ولی برای این بچه هی کابینتها رو باز و بسته می کرد و دنبال خوردنی براش می گشت وای که خدا چه قدر دلم گرفته و همش به من نگاه می کرد که بهش محبت کنم. خواهرشوهرم منو رو زمین نمی بینه و شوهرم ازم انتظار داره که بچه اش رو عاشقونه بغل کنم خدایا اگه خودم بچه داشتم چی میشد به کجای دنیا بر می خورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز قشنگ توی چشم شوهرم دیدم که کمبود منو قبول داره و میدونه من کمبود دارم .من شش ماه بعد ازدواج فهمیدم یائسه شدم کاش زودتر فهمیده بودم و ازدواج نمی کردم .

توروخدا برام دعا کنید خیلی دلم گرفته
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.
نازنین زهرا جون عزیزم میدونم خیلی سخته آدم یه معجزه رو از دست بده! ایشالا خدا دوباره دلتو شاد می کنه

مامی عسل جون عزیزم هممون کم و بیش مثل همیم و عمیقا درکت می کنم. ایشالا خدا این انتظارتو این بار پایان می ده. شما یه بار اهدایی گرفتی و چند بار انتقال دادی که نشد؟
2706