2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2227051 بازدید | 28070 پست
باسلاممممممممممم

نازبانو جونم دکی 21 نوشته تو دفترچه ام ............ شوشو نمیذاره میگه همون سه شنبه میدیم اون از منم بدتره .. میگه تو بیمارستان سلکسان هستش یه دونه میارم برای همون روز ................

دریا دخت جونم مرسی که به فکرمی ولی شماااا؟

غریبه جونم و سارا جونم خوبی ؟ چه خبرا کم پیداشدین این روزاااااا..............

مامی عسل جونم ایشالله که دونر مورد نظرتو پیدا میکنی و میشی مامانی دوقلوهاااااا..........
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست جونا

عسلک از دست این شوشوت چی میکشی ؟؟؟ ههههههههههه ایشالا که جوابت مثبت میشه و کلی شادی به خونتون میاد

نازبانو جونم سونو شدی ؟؟؟؟؟؟ چه خبر؟؟؟؟؟؟

رزا جونم ایشالا که زودی مامان میشی عزیزم

مامی عسل جون ایشالا خیلی سریع تو مشهد یه دونر خوب پیدا کنی . واقعا سخته از اونجا تهران اومدن

مینا جون به لطف خدا منم طبیعی باردار شدم . برام دعا کن نی نی سالم بیاد بغلم

دریادخت جان ممنونم از دعای قشنگت ایشالا به زودی نوبت شما

خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
سارا جونم با دکی حرف زدم گ فردا میتون از بدم حالا فردا میخوام از بدم برام دعا کنید تا منم مث شما مامان بشم ........
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
2731
سلام دوستان خوبم
من از دیروز لکه بینی دارم. دکترم گفت سونو بده. آیا سونو از روی شکم الان چیزی معلوم میکنه یا باید وازینال باشه؟
نازبانو جون شما که رفتی تو هفته وازینال بود؟ من هفته 6 ام تمومه
اگه میخوای حاجتمون بر آورده بشه یه صلوات بفرست: اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام دوستان نازبانو جان زودتر بیا این جاروغرق شادی کن وبگو خوشترین صدای دنیاروشنیدی زودباش
اگراین لحظه راشادباشیدشانس شادبودن لحظه بعدبیشترمی شودزیباترین هدیه خداوندلبخنداست.
نازبانو جونم منتظرتیم ایشالا که خوش خبر باشی

عسلک جون ایشالا که مامانی و انتظار بعد از این همه سختی به پایان میرسه و همه خوشحال میشیم
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
2738
سلاااااااااااام

وای سارسارک جونم شرمنده ام کردی به خدا بهم زنگ زدی همون لحظه رسیده بودم خونه ولی خیلی خوشحال شدم صداتو شنیدم. من خودمو مدیون تو میدونم الهی که به هر چی که آرزو داری برسیییییییییییییییییییییی . بوس بوس

دوستای عزیزم خداو شکر میکنم که تو به این مرحله از بارداری رسیدم . راستش صدای قلب و نشنیدم چون دکی اسپیکر نداشت و عکسی هم که بهم داد خیلی ریزه اصلا چیزی پیدا نیست ولی ضربانشو دیدم و عزیزم خوب هم رشد کرده بود 7 هفته و 5 روز با 14 میلیمتر قد قربونش برمممممممممممم

برای همه اتو دعا کردم و خواستم که این لحظه نصیبتون بشه الهی آمییییییییییییییین

عسلک فردا میری آز بدی ؟ ایشالا که خوش خبری عزیزم

مادر نازنین جان شما پروژسترون هم استفاده میکنی ؟ اگه نه لازمه که استفاده کنی و اگه آره شاید باید آمپولشم بزنی در اسرع وقت برو سونو . اگه 6 هفته تموم شده باشه با مثانه پر جنین دیده میشه ولی وازینال تو این موارد دقیقتره
من امروز از رو شکم سونو شدم مثانه هم در حد انفجار بود ولی هفته 5 سونو واژینال شدم

بچه ها برای 17 آذر دکی نوشته برم آز غربالگری و سونو ان تی . از مامانا کدومتون آزمایشگاه نیلو رفتید ؟ دکی من گفته اونجا برم بیاین منو روشن کنید ...

نازبانو جونم خییییییییییییییلی خوشحال شدم خدایا شکرت

سارسارک جونم ایشالا به زودی برا خودت خوشحالی کنیم که مامان یه نی نی ناز و سالم شدی ایشالا
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
نازبانو جان خدا رو هزااااااااااار بار شکر بخاطر نی نی جیگرت ، انشالله خدا حافظ تو و اون کنجد تو دلت باشه
ببین عزیزم من از غربالگریمو نیلو نرفتم یعنی دکتر پاکروش یادش رفته بود بهم بگه و به جاش رفتم یه جای دیگه اما متاسفانه بخاطر تخصصی نبودن اون ازمایشگاه ازمایشم مشکوک به سندرم داون شد و بمااااااند که چه کشیدم و کارم به امنیوسنتز کشیده شد و بعد از ٢٠ روز در کمال ناباوری و ناامیدی خدارو شکر جواب اشتباه شده بود و علیرضای من سندرم داون نبود
حالا اینا رو نوشتم که بهت بگم که حتما ازمایشگاه نیلو این از رو بده برای اینکه تستهای هورمونی ابن ازمایشگاه خییییییلی دقیق بررسی میشه و احتمال اشتباهش خیییلی کمه
نازبانو جونم مبارکه،انشاالله که این 9 ماه رو به سلامتی میگذرونی و نی نی رو در آغوش میگیری............
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2706