2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226767 بازدید | 28070 پست
سارسارک جون ایشااله خواب به خوشی تعبیر میشه.

عسلک جون خوشحالم که خوبی. به امید جشن و شادی در روز جواب آزمایش شما.

نگین جون پری تشریف آوردند؟؟؟؟ الهی که مامان بعدی شما باشی.

نانا بانو جون ویتامین د3 تزریق کن و بعدش دوباره آزمایشت رو تکرار کن.

عاتکه جون به امید موفقیت 100 درصدی شما.

سیب جون میتونی به راحتی تاریخت رو برای اومدن به ایران هماهنگ کنی؟؟؟؟؟
ایشااله هر وقت خواستی بیایی ، هماهنگ کن همدیگرو ببینیم.
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تازه به جمعتون اومدم تورو خدا منم دوست داشته باشید من که همتونو دوست دارم با غصه هتون غصه خوردم با شادیتون شاد من خواننده خاموش بودم اما الان به جمعتون اومدم منم مشکلاتم مثل شماست عزیزان
از صدای گذر عمر چنان میفهمم تند تر از آب روان عمرمان میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست
2728
غریبه جان ویتامین د3 رو چند روز قبل از آزمایش باید تزریق کنیم؟ من 25 باید برم آز بدم. لطفا سریع جواب بده. من همیشه ویتامین دم کم بوده. باید حتما تزریقی باشه ؟ و یه نوبت کافیه ؟ یا دو هفته یه بار؟
سلام دوستم ،من ذخیره تخمکم کمه اما پری مرتبه و fsh , lh خوبه 3 سال پیش دکتر پاکروش گفت باید تخمک اهدایی بگیری سال قبل دکتر اشرف معینی 1 بار iuiکرد که نشد و ماه بعدش بلافاصله داروهای ivf رو شروع کرد که بدنم جواب نداد و سیکل نصفه موند امسال فقط طب سوزنی رفتم و الانم طب سنتی رو پیگیرم اما تمام تلاشمو میکنم که اهدایی نگیرم و دست از تلاش بر نمی دارم تا موفق بشم
از صدای گذر عمر چنان میفهمم تند تر از آب روان عمرمان میگذرد زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست
سلام دوستان

دنیا جون ممنونم .امیدوارم شما هم به آرزوهای قشنگت برسی.

عسلک جون مچکرم.مامان گلی آرامشت را حفظ کن.ان شاءالله که این روزهای سخت به شیرینی تبدیل میشه.من که مطمئنم مامان شدی.
غریبه جون انشاءالله به سلامتی ودلخوشی نی نی را بغل کنی.

ملودی جان خوش اومدی.ما هم دوستت داریم خانمی
تمام خوبی ها را برایت آرزو می کنم نه خوشی ها را؛ زیرا خوشی آن است که تو می خواهی؛ و خوبی آن است که خدا برای تو می خواهد ...
عسلک جون ایشالا که نی نی ها محکم به دلت چسبیدن ولی به حرف شوشو گوش نده تحرک داشته باش و زندگی عادی کنید منم زمانی که انتقال داده بودم خیلی استراحت کردم ولی دیدی که تاثیری نداشت اینطوری فقط خودتون رو اذیت میکنید. از دعای قشنگت هم ممنون . ایشالا که بزودی شما هم یه خانواده کامل میشید و کنار هم به خوبی و خوشی زندگی میکنید

سارسارک جونم ایشالا که خوابت به بهترین شکل تعبیر بشه و خدا تو این ماه علی اصغرت رو بهت هدیه بده

آیتن جونم همیشه به یادت هستم براتزندگی گرمی رو آرزو دارم و امیدوارم خدا معجزه ای برای بهتر شدن زندگیت انجام بده

عاتکه جونم ایشالا که انتقال خوبی داشته باشی و بزودی به لیست مامانا اضافه شی

مینا گل تنها تزریقی زودتر بهت جواب میده ولی خود سر آمپول د3 نزن چون خطرناکه . اول آزمایش بده اگه پایین بود طبق نظر دکتر تزریق رو انجام بده

ملودی جان شما هم ویتامین د بدنت رو کنترل کردی ؟ شرایط شما هم مشابهه من هست . بهتره یه آز بدی.

خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2738
بچه ها همونطور که گفتم من همه چیم نرمال جز amh شما پیشنهاد دادید د ٣ تزریق کنم اما خودسر که نمی شه دکتر هم هیچ دارویی نمی ده ، داروخانه اینجا هم نمی دونم بدون نسخه دارو می ده یا نه؟ من این امکانات رو که شما دارید اینجا ندارم .
سلام دوستان ایاسوزش وازن میتونه دلیلش عفونت قارچی باشه ؟بهترین درمان عفونت قارچی چیه کی میدونه جواب بده
اگراین لحظه راشادباشیدشانس شادبودن لحظه بعدبیشترمی شودزیباترین هدیه خداوندلبخنداست.
سارا جونم سلام من آزمایشات زیادی دادم نمیدونم باید برم یه نگاهی بندازم اما انتی مولرینم 0/01 هستش پیش کاویانمنش رفتم گفت فقط بدنت باد داره هفته ای یکبار بالا بیار واسط خوبه و زیتون زیاد بخور همین دیگه چیزی نگفت پیش دکتر عبادیانی توی مرکز بهشت (طب سنتی)رفتم برام یک داروی ترکیبی به اسم عقر ابریشم داد یه سه ماهی خوردم تاثیری نداشت خود دکتر میگه یک سالی باید بخوری اما واقعا دلهره و استرس باعث میشه همه دکترها رو امتحان کنم الانم دارم چند ماهی به خودم فرجه میدم تا شاید خدا بخواهد طبیعی باردار بشم وگرنه باید اهدایی بگیرم .سارا جون یک حسی بهم میگه تلاش کنم و ناامید نشم ومبارزه کنمدر حال حاضر اسید فولیک ،مولتی ویتامین ،ویتامین e،کوکیوتن استفاده میکنم یکسری داروهای دکتر روازاده رو هم گرفتم راستی از خانم احمدی هم 2 دوره شیاف گرفتم و راهنمایی تلفنی میکنه خیلی ماهه لا اقل این یکی همش بهم امید میده برخلاف دکترهای پول دوستمون ،سلامتی روحی و روانی ما که مهم نیست فقط دلار دلار دلار،خلاصه عزیزم قبل از این کارا پیش پاکروش و اشرف معینی و افلاطونیان و افتحی و پور رضا واشتری و طرازی رفتم خوب هموشون خوبند اما هر کدومشون یه جورین اما طرازی بیشتر به دلم نشسته اما از خدا میخوام طبیعی باردار بشم الان هم ختم 20 روزه قران رو شروع کردم که دیدم خیلی ها نتیجه گرفتند ساراجونم اگه توصیه ای دار ی میشه بهم بگی دوستم
دوستای عزیزم کمممممممممممممممممممممممک!!!

امروز خواهرم مدارکم رو برده پیش عارفی. من گفتم ببراه که وقتی می یام وقتم تلف نشه و هرکاری لازمه اینجا انجام بدم.
عارفی گفته باید یک هفته قبل از شروع پری که می خوام سیکل ivf رو شروع کنم قرص استروژن بخورم. به شما ها هم گفته ؟؟؟؟ گفته کیفیت تخمک را بالا می بره. به شوهرمم گفته از الان آمپول hmg بزنه ولی شوهرم می گه نمی زنم. حالا چی کار کنم. شما ها هم این کارا رو کردین؟ کی نتیجه گرفته؟؟؟؟ درضمن گفته هرروز یک قرص ویتامین د بخورم ولی من آزمایش ندادم که معلوم شه ویتامین د ام کمه؟ اگه بخورم ضرر داره؟؟؟؟ بچه ها خواهش می کنم راهنماییم کنید؟؟؟
خدایا حسرت مادر شدن رو روی دل هیچ زنی نگذار!
سلام

تحرک که دارم ساراجون کمی هم ره میرم ولی کارای خونه رو انجام نمیدم من میخوام کارا انجام بدم نگهبانم نمیذاره فقط همین......... بحث روی اینا شروع میشه .............

سیب جوووووووووووووووونم کجایی ؟ کی میایی ایران؟ ایمیلتو چک کن گلم..................

غریبه جونم نگفتی ماه چندی/ وقت زایمانت کی هستش؟
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
عزیزم 8ماه اقدام بودم نا امید ناامید کلومیفن خوردم روز13رفتم سونو گفت یه فولیکول داری 18اصلا محاله حامله شی خلاصه دلم شکست وخداروصدا کردم گفتم توکل به خدا بی خیال رفت تا ماه بعد دکتر بهم کلومیفن داد با یه جور قرص موقع پریم که شد نیومد مطمئا بودم طبق معمول باید سوزن بزنم تا پریم بیاد فرداش رفتم ازمایش دادم تا جواب منفیو بگیرم برم سوزن بزنم عادت شم چون بدون سوزن عادت نمیشم تنبلی تخمدان دارم تا اخر شب گفتم بیخیال حالشو ندارم برم جواب بگیرم شوهرم گفت الکی رفتی خون دادی پاشو جوابشو بگیر امپول بزن رفتم ازمایشگاه جوابو که داد نوشته بود بتا133نگاه کردم گفتم اقا این جوابو اشتباه ندادی؟منشیه گفت نه خیر نفسم داشت بند میومد رفتم مطب دکتر عمومی گفتم این یعنی حامله ام گفت بله گفتم اخه محاله خلاصه یه حالت خلسه ای داشتم نمیخندیدم نه گریه میکردم اعصاب فوق العاده روی باروری تاثیر داره وقتی مطمئن شی حامله نمیشی وبیخیال شی انرژی منفی سمت شکمت کم میشه و اصلا بهش فکر نمیکنی باردار میشی اینو گفتم که من معجزه خداوندی و دیدم واینکه اگه واقعا نا امید باشی از خدا جواب میگری ولی اگه همش بگی برم یه دکتر دیگه برم طب سنتی برم 1000جای دیگه فقط انرژی منفی سمت شکمت میفرستی
بچها برای جنسیت بچه ام یه سر به این تایپیک بزنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=619413&PageNumber=1
خدایا ممنونم
سمیه جان برای ما هم دعا کن امیدوارم دختر عزیزت به سلامتی به دنیا بیاد و خودت و همسرت رو شاد کنه
خدایا شکرت * خدا جون معجزه نازم رو به خودت میسپارم *این لحظات قشنگ رو برای همه دوستای منتظرم آرزو میکنم*
2706