2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225728 بازدید | 28070 پست
بجه ها من یک و نیم سال بیش ازمایش amhام نرمال بود یعنی بین ٧دهم و ٧ نرمال بود مال من ٢.٩بود بعد اون با iui حامله شدم و سقط شد بعد سقط بدنک رسخت بهم و به داروها جواب نمی داد ٢بار سیکل iuiبه خاطر نداشتن فولی غالب کنسل شد بعد ازمایش fsh دادم نرمال بود دوباره مرداد iuiکردم با١٦تا hmgفقط٢تا فولی داشتم بعد شهریور لابراسکوبی کردم دکی میکه همه جی نرمال بود کفت تخمدانهای خوبی هم داری حتی من قبلا pcoشدید بودم کفت اثری از pco نبود تخمدانها کیست نداشتند به نظرتون ممکنه منم دارم یاعسه میشم یا اکه بود تو لابراسکوبی میفهمید ممن فقط ٢٤ سالمه تروخدا کمکم کنید
Lilypie Maternity tickersاوینای من ٣٧ هفتشه خدارو شکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شایلین جون اگه ازمایش و لاپراسکوپی خوب بوده یعنی مشکلی نداری
من مشکلم اضطراب زیاده و همیشه پرولاکتین بالا تمام آزمایشهام خوب بوده ظاهرا ولی توی سیکل ای وی اف مشخص شد تخمک هام پوچه
وقتی یه سالو نیم بیش خوب بوده لازمه دوباره الان ازمایش بدم یعنی با این سرعت کم میشه من که اکثر ماه ها که دارو نمیخوزم تخمک ازاد نمیکنم بعد من ازمایشمو تو صارم دادم ازمایشکاهش خوبه؟نعتبره؟
Lilypie Maternity tickersاوینای من ٣٧ هفتشه خدارو شکر
بهین جان من فکر کردممیخواد تو رو طلاق بده و بره یه زن دیگه بگیره تا بچه داربشه ببخشید بد متوجه شدم

انشالله هم شما و هم صدف جان این آخرین سیکلتون باشه و دو قلو باردار بشید

شایلین جان شما عدد ذخیر ه تخمدانت که خیلی خوبه نمیدونم چرا به داروها جواب ندادی ؟ بقیه هورمونات تو رنجن ؟ ال اچ ؟ اف اس اچ ؟ پرولاکتین ؟؟
سلام ناز بانو جون منم ذخیره تخمدانم کمه دکی به من گفته باید اهدایی بگیرم دکتر شما کیه میشه ادرسشو برام بزاری دکی من بیمارستان خاتم الانیا اخه نمی دونم کارشش خوبه یا نه
نازبانو جان کل هزینت چقدر شد؟شوهرتون هم با دونر صیغه شد؟ببین این امپولهایی که گفتی شب قبل پانکچر دگرا وصبحش hcgوهیوسین یعنی شب قبل از تخمک گیری اون خانم منظورت عزیزم؟ممنون میشم جوابمو بدی؟
2706