2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2227050 بازدید | 28070 پست
خدایا ازت ممنونم که دوستای عزیزم و اینجا دارم اشک شوققققققققق میریزم به خدا

رزا عزیزم تو ما رو میخونید و ساکت بودی ؟ با دیدن پستت اشکام همینطور روون شدند . الهی که دوباره فرشته ات بهت برگرده عزیزم
خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم که این همه دوستای خاموش و روشن منتظر جواب امروز من بودن

اسم نمیبرم یه وقت ریا نشه از همه ممنونم که یادم بودید انشالله به زودی خبر خوش از تک تکتون بشنوم . اگه قابل باشم از این ببعد با فرشته تو دلم براتون دعا میکنم . میبوسسسسسمممممممتون

عسلک ههههههه من تو تایپ دستم تنده تازه اون وسط همش تلفن و اس هم داشتم ببین چطوری به اونام میرسیدم خخخخخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااااااااای نازبانو جووووووووونم مباااااارک باشه خیلی خوشحال شدم ایشالله خدا براتون حفظشون کنه
وقت کردی بگو قبل و تو دوران انتقال چه کار هایی انجام دادی
برای منم دعا کن انتقالم افتاده واسه آذر
ممنونم از شب رویا که بازم وقت دلتنگی به دادم میرسه
نازبانو جونم عزیزم مبارکههههههههههههههههههههه خیلی خیلی خوشحالم خدایا شکرت

ایشالا نه ماه بارداری رو بسلامتی بگذرونی
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
2728
مریم جان من یه پسر سه ساله دارم ، ببین با توجه به زمان ٣ ساله ای که طول کشید سر بارداری اولم تصمیم گرفتیم بعد از پسرم زود بچه دار بشیم تا اگر هم دوباره مشکلی بود زودتر متوجه بشیم و دیگه اسیر نشیم ، برای همین وقتی پسرم یک سالش بود شروع به اقدام کردیم البته نه به طور جدی گه گداری جلوگیری نداشتیم تا اینکه ٢ سال گذشت و من دیدم که علیرغم نداشتن جلوگیری باردار نشدم برای همین رفتم پیش دمتر و اول بهم گفت باید لاغر بشی و و بعد برام از نوشت که تست amh و fsh بود که وقتی نتیجشه این از اماده شد خود دکتر خیییلی متعجب شد چونکه خیییلی جواب بد بود amh ام سه دهم و fsh ام هم ١٥/٥ بود ، فکر کن تو سن ٢٨ سالگی ، حالا بهم گفته اگر لاغر بشی مثل حاملگی اولت که باردار شدی بازم میشی و بهم یه اولتیماتوم یک ماهه داده که لاغر بشم تا ببینم باردار میشم یا نه اما با این وضعیت amh فکر نمیکنم به این راحتیا باشه
راستی بله من پریود میشم ولی مثل زمان قبل از بارداری اولم نیست اون موقع یه سیکل ٢٨ روزه داشتم اما از بعد از زایمانم ٢٤ روزه شده
و حتی خداروهزاااار نرتبه شکر تخمدانهام کوچیک نشدن و سایزشون نرماله و حتی بدون دارو چندتا فولیکول ریز و یه دونه ١٦ هم دارم
،
عزیزم شما چرا دچار نازایی ثانویه شدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
lمن یه بسر11ساله دارم بعدچهارسال بعداز بارداری اولم ناخواسته حامله شدم که قلبش رشدنکرد کورتاز شدم سه سال بعدیک ماه بعدازگرفتن عکس رنگی باردارشدم بنج ماهگی به دلیل داشتن یبوست سقط شدالان سه سال میگذره تقریبا یک سال میزان بریودم کمشده سه روزبیشترنیست ششماه بیش دوباره عکس گرفتم یک کم چسبندگی داشتم که باعکس برطرف شدقبل عکس هم ترشح هم فولیکول بالغ داشتم البته بعدازگرفتن عکس دچارعفونت لگن شدم رفتم برای سنودکترگفت تخمدانهات کوچک شده فولیکول بالغ هم نداری الان باطب سنتی دارم بیش میرم وهرماه دوسه روززودتر بریودمیشم میگن این نشانه خوبیه البته ماماکه کارش توطب سنتی هست گفت هرروزطناب بزن ورزی یک ساعت بیاده روی کن وهرروزصبح زرده تخم مرغ روباعسل قاطی کن بخور گفت دکترا خیلی ازاین حرفهامیگن
اگراین لحظه راشادباشیدشانس شادبودن لحظه بعدبیشترمی شودزیباترین هدیه خداوندلبخنداست.
2738
نازبانو جونم به مامانت گفتی؟؟؟؟؟؟؟

عسلک جون دیگه نوبت شماست ایشالا شما هم مثبت میشی مامان دوقلوها

عسلک جون خوردن استرادیول باعث کم شدن و قطع پری میشه نگران نباش
خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...

مرا تنها تو نگذاری
ناز بانو جون از صمیم قلبم بهت تبریک میگم و برات خیلی خوشحالم و از خدا میخوام که نی نی ناز و سالمت رو برات نگه داره و زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه دوس خوبم
یک دنیا تبریک و شادباش برای تو
ناز بانوی عزیزم تورو خدا منو راهنمایی کن این ماه با دوز کم دارو قراره تخمک کشی کنم اگر جواب بدم شما چه قرصهایی قبل وبعدش خوردی؟راستی برای انتی تی پی او وانتی تایروگلوبلین کردی ؟کارهایی که کردی را لطفا بگو به خدا دارم دیوانه میشم ممنونمممممممممم گلم بارمخیلی خیلی مبارک بوس
به به چه خبر خوبی
ناز بانو جونم مبارککککککککککککککککک
خیلی خوشحالم، انشالله به سلامتی این دورام رو طی کنی عزیزم . خدا رو هزار بار شکر میکنم
دارم از خواب میمیرم ولی مهمون دارم و نمیشد بیام چک کنم. الان گفتم قبل از خواب خبر خوبو بگیرم و بخوابم
به امید خدا این تبریکاتو برای تک تک بچه ها به زودی و پشت هم میگیم
خیلی مواظب خودت باش عزیزم
2706