2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226773 بازدید | 28070 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نازبانووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو جونم یه دنیا تبریک . نمیدونی بزور خودم و نگه داشتم تا خودت خبر بدی . گریه ام هم به زور بند اومد . خیلی خیلی خوشحالم . ایشالا که 9 ماه بارداری خوبی رو پشت سر بزاری نی نی یا نی نی ها رو به سلامتی بگیری بغلت . ایشالا زیر سایه پدر و مادر بزرگ شن .

بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس برای مامان جدید و نینی

بدو تیکرت رو هم درست کن که برای اینروز لحظه شماری میکردم

خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2731
بچه ها مزدگانی بدیننننننننننننننننننننننننن نازبانو خودم میخوام بگم به بچه هااااااااااااااااااااا

نازبانوووووووووووووووووو باردارهههههههههههههههههههه ..خیلی خوشحاااااالمممممممممممممممممممم..

بیایین جشن پایکوبی بگیریم .................. خدایااااااااااااشکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
باشه نازبانو جونم مجبورم تا اون روز تحمل کنم ......................

عسلک جونم ایشالا بزودی نوبت شما بشه
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2738
سلام نازبانو جون دیدی خدادلتوحسابی شادکردخیلی خوشحال شدم فرداشب برای دل ماهم دعاکن سوره یوسف راهرروزبخون
اگراین لحظه راشادباشیدشانس شادبودن لحظه بعدبیشترمی شودزیباترین هدیه خداوندلبخنداست.
نازبانو جوووووووووووون

خبر شاد رو دوستان تو اون تاپیک دادند و من دلم خواست که یک بار دیگه هم اینجا بهت تبریک بگم

خیلی خیلی مبارکه عزیزم

اینقدر خوشحالم از شنیدن این خبر که نگو. همین جور اشک شوقه که داره میریزه پایین
پاداش صبوری ات رو در چنین روز زیبایی از خدا گرفتی

خدا رو هزار بار شکر
انشالله همه منتظرین این تاپیک به زودی بیان و خبر بارداریشون رو بدن

‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
امیدوار جونم مریم جونم ادرینا عزیزم خیلی خوشحالم که باعث شدم به امید به امیداتون اضافه بشه و لبخند به لبتون بیاد

برای همه دعا میکنم اگه قابل باشم میدونم که دعای همه شما دوستای خوبم باعث شد الان من جواب بگیرم
انشالله به زودیه زود همه نینیها تو دل مامان لونه کنن گرم و نرممممممممممممم

2706