2726
عنوان

اینهمه اشتباه در سونوی تشخیص جنسیت جنین !!!!!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1221638 بازدید | 3724 پست
پایان هفته 12 برای من تشخیص دختر بودن جنین را دادن که درست هم بود
همش بسته به دکتر هست
این دکتری که میگم شهرستان هست متاسفانه
اما کارش عالیههههههههههههه
خیلییییییییی خوبه
فکر کنم جزو نوابغ سونوگرافی باشه
من هر باری که برای کاری پیشش رفتم واقعا راضی بودم
سلام مامانا .منم هفته 24 رفتم سونو. دکتر بهم گفت پسره .راستش خودمم دیدم بین پاهاشو.پسر بود. اما خیلی دوست دارم اشتباه شده باشه .یعنی ممکنه؟ حالا تصمیم دارم دوباره برم سونو شاید اشتباه شده باشه و دختر باشه آخه من خیلی دختر دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم جنسیت نی نی از هفته 12 معلومه اما برای اطمینا ن تو هفته 16 به بعد برو که خیالت راحت باشه بعد هم اگه پولش برات مسئله نیست برو الماسیان بیمارستان مهر البته یک ماه قبلش برو وقت بگیر
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
نازگل جون. منم دیروز رفتم سونو. گفت 13 هفته و 6 روزته. بعدش گفت هنوز واسه تعیین جنسیت کوچیکه پاهاشم بسته اما من که فعلا بیضه های پسر نمی بینم احتمالا دختره. میدونی من فکر میکنم تو ماههای پایین چون ممکنه آلت تناسلی پسر رویت نشه خیلی اشتباهی بگن دختر!!!!
من تو هفته 12-13 رفتم پیش دکتر مژگان زارع گفت نی نی دختره ! تو هفته 16 رفتم پیش دکتر واسعی ( سونوگرافی نرگس) گفت پسره ! هفته 12 و 13 برای تعیین جنسیت خیلی زوده و امکان اشتباه زیاده . حداقل تا هفته 16 صبر کنید بعد برید. برای من دختر یا پسر بودن فرقی نداشت فقط می خواستم خدا یه نی نی سالم بهم بده، ولی غمگین بودم از اینکه 1 ماه نی نی مو ملینا صدا کرده بودم و بعد جنسیتش عوض شده بود.

سلام

منم هفته 13 رفتم پیش دکتر فریور فرزانه و بهم گفت 100% پسره

هفته 21 رفتم پیش لاریجانی گفت 100 دختره و دوباره رفتم سه بعدی پیش فرزانه گفت دختره

اما همه به من میگن بچت پسره ......خیلی کلافه ام الانم تو هفته 31 هستم ،

اما یک نکته اینکه من تو هیچکدوم این سونوها نتونستم آلت تناسلی اش را ببینم و نشونم ندادند حتی تو سه بعدی.....................‌

پرواز را به خاطر بسپار، . . .
سلام دوستان من پیش دکتر پیری رفتم گفت دخمل اما همه میگن شبیه پسر دارام کسی اسم دکتر پیری شنیده؟الانم از دکتر فرزانه که تو ساختمان پزشکان توانیر وقت گرفتم.کسی میدونه کارش چه جوریه؟
دلیلش این که خانوما خیییلییی علاقه دارن هر چه زودتر جنسیت رو بدونن زود میرن سونو. من اونموقع که حامله بودم خیلی دوست داشتم جنسیتش رو بدونم هردفعه به دکتر میگفتم دعوام میکرد. دو بار سونو برام نوشت هر چه قدر اصرار کرده جنسیت رو ننوشت خلاصه هفته 23 تمام بودم که نوشت اونم معلوم نبود. ولی معمولا دختر خیلی سخت تر خودشو نشون میده
بسی پادشاهی کنم در گدایی چو باشم گدای گدایان زهــــــرا
2706