2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره چقدر بخوای خوسیله بخری

از کجا بخری

از 2 تومن هست به بالا

ولی من کسی رو دیدم که تا 2 سالگی واسه بچه اش تخت و کمد نگرفت پول هم داشت
مادرش 3 تومن بهش داد . اونم 500 شایدم کمتر واسه بچه اش خرید کرد بقیه اشو طلا خرید . الان که 2 سالش شده براش وسیله خریده . هیچ مشکلی هم نداشت . کسی رو هم دیدم 5 تومن خرید کرده بلا استفاده
2728
من خودم اگه خدا بهم نی نی بده اصلا زیاد خرید نمیکنم

بچه شیر خوره صندلی ماشین میخواد چیکار یا خیلی چیزای دیگه

فقط چیزهای ضروری میخرم تا موقعی که عقلش برسه وسایلی که میدونم استفاده میشه میگیرم

به فکر پدر و مادرت باش

من نمیدونم خانواده دختر چه گناهی کردن دختر دار شدن

هم جهاز میدن هم سیسمونی میدن هم باید بیان بچه رو نگهدارن آخرشم خانواده پسر با کلی قیافه بیان نگاه کنن و بعدش میشن همه کاره بچه
به باور من، پدر و مادر باید خودشون برای به دنیا آمدن بچه شون خرید های لازم را بکنند و با بزرگتر شدن او، خرید های بعدی مناسب سن ونیاز
قدر چیزی را که داری بدان قبل از اینکه زمان به تو یادآوری کند :
باید قدر چیزی را که داشتی می دانستی . . .

برای من از 4 تمونم بیشتر شد
تازه خیلی هم سعی کردم ریخت و پاش نکنم...
همه چیز گرون تر شده
حتی کسایی که قبل از عید خرید کردن ارزون تر بوده وسایل و کلی سود کردن
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
تخت و کمد و .... رو می تونی از حسن آباد بخری زیر 1 تومان یا بری مارک خاص بخری مثل کپل پا و ... 3 تومان

وسایل خورده ریز مثل شیشه و پوشک اولیه و فین گیر و شیشه شور و ..... نزدیک 500 میشه.

کالسکه و کریر و ساک و آغوشی و روروک و .... می تونی زیر 1 بخری می تونی خارجی بگیری میشه 2 تومان به بالا

به نظر من بجای اینکه زیادی وسایل بخری که بعدا هم خیلی بدردت نخوره تو تزئین اتاق نی نی سلیقه بخرج بده. با استیکر یا رنگ و یا نقاشی و یا عروسکهای طرح خاص یک تم به اتاقش بده . (مثلا همه وسایل پو باشه یا یک عروسک دیگه) ، اونوقت می بینی که با صرف هزینه کم به نظر خیلی هم پر و شیک به نظر میاد.

بستگی به خود ادم داره و شرایط خانواده من که تا حالا فقط 5 میلیون لباس خریدم تازه کالسکه که دیدم 3500 میشه با کریر خوب من دوقلو باردارم اما فکر کنم با لیستی که نوشتم حدودا 25 میلیون بشه خوب من برای خانوادم مشکلی نیست با رقبتم میدن تازه مامانم میگه هرچی دوست داری بخر اما اگر خانواده در شرایطی باشه که نتونه بده ادم نباید فشار بیاره مثلا دختر خاله من اسفند زایمان کرد و خاله 3 تومن سیمونی داد اما اگر خانواده بتونن بخرن که واسه نوه اشون خرج کنن اونم من که خیلی منتظر نی نی بودم
جمعه روز ایرانی اواره و زیر اوار ماندست ....ایرانی روز قدس نداردتا وقتیکه هموطنش آواره ست
2706