2410
2553
حتما کسانی که جنوبی باشن و درخت خرما اطرافشون زیاد باشه میدونن منظورم از تاره چیه.
حرف هایی هست برای نگفتن، و ارزش عمیق هرکس به اندازه ی حرف هایی است که برای نگفتن دارد. و خدا، برای نگفتن حرفهای بسیار داشت...
اطلاعات اولیه از تاره(برگرفته از سایت های مختلف):
لقاح نخل ماده و نر :درفصل بهار درختان نخل ثمر میدهند.ثمرهای درخت درآن زمان "تاره" نام دارد وشکل آن به گونه ای است که تعدادزیادی شاخه درپوستی زخیم وجوددارد مابایدمنتظر بمانیم تافشار تولید شده توسط بزرگ شدن دانه های متصل برشاخه هابرنیروی پوست غلبه کند وآن را بشکافد وازپوسته بیرون بزند. حالا کارها شروع می شود شما ابتدا به یک نخل جنس مخالف"نر"نیازداریدباید "تاره"درخت نخل "نر"رابریده وآن رابازکرده بایدتاره نررا تیکه تیکه کنید وچند شاخه ازآن راوسط شاخه های تاره نخل ماده گذاشته وبوسیله برگ های درخت آن راببندید . با یک تاره رسیده نر می توان دهها نخل ماده را بارور کرد.
حرف هایی هست برای نگفتن، و ارزش عمیق هرکس به اندازه ی حرف هایی است که برای نگفتن دارد. و خدا، برای نگفتن حرفهای بسیار داشت...
برای تقویت تخمک ها هم میشه از گرده تاره استفاده کرد و هم از عرقش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدرم عرق تاره و بیدمشک خوشمزه است
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
2720

واقعا.
بوی عرق تاره آدم رد مست میکنه.
شما هم مصرف کردین؟
من تابحل نشنیده بودم جالب بود اگه ممکنه بیشتر اطلاعات بزارین
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
گرده تاره رو میشه تا یکسال نگه داشت. و باید اونو با عسل خورد.
من بوشهری ام و از قدیمی ها اونو شنیدم. توی سایتها نتونستم چیز خاصی پیدا کنم.ولی اینو میدونم که خانم های با تجربه ی جنوبی معمولا اونو به دخترای جوونی که میخوان باردار بشن توصیه میکنن.
2714
از خانم های جنوبی کسی هست که حرفام رو تایید کنه؟
شنیدم خوزستانی ها به عرق تاره میگن عرق تارونه.
سلام شمیم جون.فصل بهار موقع جفتگیری نخل نر و ماده است.و اینکار توسط گرده تاره صورت میگیره. که همونطور که گفتم خیلی قویه.واسه تقویت تخمک ها شنیدم خیلی موثره.
شما میتونین از کسانی که با نخل و پرورش اون سر و کار دارن گرده تاره رو که واسه ی سال بعد ذخیره میکنن تهیه کنید و هر روز یه قاشق با عسل میل کنید. خیلی موثره.
من این ماه خوردم تا هفت ذوز
دعا کن نتیجه بگیرم
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

2706