2733
2739
عنوان

درمان تنبلی تخمدان با رازیانه درست درست

| مشاهده متن کامل بحث + 86376 بازدید | 83 پست
دوستان من که ماه قبلی خوردم 20 روز بعد پری شدم یعنی پریهام 30 روزه نشد ولی کلا از همیشه خونریزیم زیادتر بود
فقط هم جوشانده رازیانه خوردم
الانم دارم میخورم اگر این ماه هم به موقع پری بشم معنیش اینه که کار رازیانه درسته درسته
اگر دلتون واسه دل شکستم شکست، برای مادر شدنم دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی
من هم 3 ماه بود که پریود نشده بودم وتصمیم گرفتم رازیانه بخورم .البته حوصله خوردن عرقش را نداشتم وفقط قبل از خواب یک قاشق مربا خوری رازیانه را آسیاب می کردم وبا آب قورت می دادم وبعد از چند روز بدنم کمی می خارید و کهیر زد .من هم قطعش کردم ورفتم عطاری وعرق کاسنی وشاتره خریدم وخوردم تا بهتر بشوم.راستش همیشه با آمپول پریود می شوم ودکترم برایم آمپول پروژستروم نوشته بود ومن رفتم خریدم ولی باز هم تنبلی کردم ونزدم تا اینکه در کمال تعجب لک دیدم وبعد از دو روز پریود شدم وبا خونریزی بیشتر وتعداد روز بیشتر وحالا به خواص معجزه آسای رازیانه ایمان دارم .من تنبلی تخمدان دارم و دوباره شروع کرده ام به رازیانه خوردن.
تو گلی ، تو گل ناز منی . تو بهاری ، نه ؛ بهاران از توست.
از تو میگیرد وام، این همه زیبایی.

منم این ماه خوردم وقتی پریم تمومید هر شب نصف فنجون رازیونه و بو مادارن خودرم
فقط 2 روز عقب زدم
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

2731
2738
سلام دوستان نتیجه آزمایش سونو من این بود دو فولیکول کمتر از 7 میلی داشتم. مایع آزاد در کلدوساک خلفی لگن مشاهده گردیدکه ممکن است بخاطر midcycle ovulation باشد. ضخامت اندومتر 7 . بچه ها پریودی من منظم حتی گاها یکی دو روز جلو میفته. اما فقط این دفعه آخری 4 روز عقب انداختم. میگم ینی منم که مرتب پریود میشم تنبلی تخمدان دارم؟ میخاسم بدونم اشکال نداره همراه قرص کلومیفن از رازایه و عسل و زیره استفاده کنم؟ و وقتی فولیکول آزاد میشه تا زن تخمک گذاری کنه دیگه فولیکول وجود نداره؟ ینی تو جواب نشون نمیده؟ من تا حالا کسی ندیدم ایقد فولیکولش پایین باشه برا همین خیلی برام عجیب بود. یکی راهنماییم کنه
سلام
من حدود 7سال تنبلی تخمدان دارمو خیلی پیش دکتر رفتم، کلی قرص خوردم توی این مدت اما تاثیر نداشته تا قرص ها را قطع می کنم دیگه پری نمیشم. الان 10 روزه قرص هام تموم شده دیگه نمیخوام قرص بخورم.این موضوع باعث اضافه وزنم هم شده.از امروز میخوام رازیانه و بومادران بخورم امیدوارم جواب بده. برام دعا کنید.
از دوستای گلم برای این همه راهنمایی ممنونم
2706