2726
عنوان

درمان تنبلی تخمدان با رازیانه درست درست

| مشاهده متن کامل بحث + 86373 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم با عرق رازیانه و بومادران صبح و شب یک فنجان جواب گرفتم.
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
منم با عرق رازیانه و بومادران درمان کردم البته زمان پریود باید خوردنشونو قطع کنید
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
یعنی وقتی تو پریودی باید قطع کرد خوردنشو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منم پری نامنظمه.................یه ماه و نیمه که هنوز پری نیومده.........یعنی از الان شروع کنم بخورم درسته؟نمیدونم کی پری میشم.......................کی دیگه باید قطع کنم؟عرق رلزیانه بخورم خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدین
بانو جون عرق رازیانه صبح بومادران بعداز ظهر وقتی پری شدی از روز اول بخور تا 20 روز بعد قطع کن تا پری بیاد
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
2706