2737
2734
کسی دکتر سهیلا داور رو میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیمارستان بهمن هم سزارین میکنه. میخوام بدونم دکتر خوبیه؟ خیلی تعریفشو میکنن. لطفا راهنماییییییییم کنین....
عزیزم اتفاقا منم تصمیم دارم برم پیشش
مرکز خرید پاسدارانه

دکتر رنجبر هم خوبه
بیمارستان فرمانیه است
اونم پاسدارانه

اگه از خانم دکتر داور اطلاعات پیدا کردی خواههههههههههههههههششششششششش می کنم به منم بگو
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
فسقلی جوون من هفته قبل رفتم پیش دکتر داور خیلی مهربوونه هر کیم انجا بود ازش تعریف میکرد. دوست دختر خالم هم پیشش سزارین کرده بوده خیلی راضی بوده میگفت خیلی به ادم ارامش میده. منم که پیشش رفتم چون کلا ادم حساسیمو همش استرس دارم خیلییییی ارومم کرد. ولی هنوزم استرس دارم دست دارم بیشتر در موردش بدونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی استرسیم
از اونجایی که خانم باردار و نی نی هم دور و برم کمه اصلا اطلاعاتی از بارداری ندارم و خیلی دلم می خواد یه دکتر خوب برم که خودش پیگیر باشه نه این که همش من بپرسم و این که الکی هم استرس نده بهم و هی بگه برو سونو ....

خداروشکر راضی بودی. شمارشو بهم می دی و ین که چه روزایی هست؟
مطبش شلوغه؟
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2731
خانم دکتر پزشک من بودند چند سال پیش ایشون می رفتم تا همین دو ماه پیشم پیش ایشون می رفتم واقعا دکتر فوق العاده خوب و آرومیه خیلی به آدم آرامش می ده ولی من خونمون دقیقا روبرو بیمارستان چمرانه حیفه از این نزدیکی استفاده نمی کردم چون واقعا بیمارستان خوبیه برا همین دکترم رو عوض کردم رفتم پیش دکتر مغازه ولی الانم هر لحظه مشکلی برام پیش بیاد می رم پیش ایشون چون دکتر خوبیه
خدایا آنی وکمتر از آنی ما را به خومان وا مگذار
فاطمه جون مطبش شلوغه؟؟؟
دکتر مغازه خیلی شلوغه آخه اما عالیه هم خودش هم بیمارستان چمران
فسقلی جون مطبش نسبتا خلوت بو چون دوتا مطب داره زیاد شلوغ نبود. شمارشم اینه عزییزم. 22554944
الانم هست اگه بخوای بزنگی. 1شنبه 2شنبه و 4شنبه از ساعت 4.5 تا 7.5 هستش.
2738
مرسی عزیزممممممممم. خیلی ممنون. برخوردش خوبه؟

تو سایتش پیدا کردم
نوشته روزای فرد خ 17 شهریوره
شما کدوم مطب رفتی؟؟؟

سایت اشتباه زده؟ روزای فرد پاسدارانه؟
فاطمه جون من خیلیی استرس دارم با اینکه پیشش رفتم خیلیم دکتر خوبی بود ولی با خودم موندم چیکار کنم . الان تازه 8 هفتمه میدونم الکی استرس دارم ولی دست خودم نیست.
ممنون عزیز دلم
من پارسال یه سقط داشتم
الان 4ماهه در حال اقدامم می خواستم بریم پیشش که دیگه تحت نظرش باشم
چون بهم نزدیکه و تعریفشو زیاد شنیدم

استرس نداشته باش عزیزم
برای نی نی خوب نیست اول به خدا توکل کن و بعد هم به دکترت اطمینان کن
مگه خدای نکرده نشکل خاصی داری؟
عزیییییزم ایشالا به سلامتی خبرای خوب بشنویو به زودی مامان بشی. نه عزیزم خدارو شکر مشکلی ندارم ولی من تازه 2 هفتست فهمیدم باردارم و اصلا بچه نمیخواستم یه جورایی چند روزی تو شوک بودم شاید استرسم از همیینه
آخیییییییییییییییییییییی
به سلامتیییییییی
چه خوب بی خبر نی نی اومده دیگه اینقدر استرس باردار شدن و بی بی چک و این حرفارو نداشتی
اصلا نگران نباش
خدا مواظب خودت و نی نی هست
استرس خیلی بده
اصلا ناراحت نباش
به نی نی خوشگلی که تو دلته فکر کن و براش فکر سیسمونی خوشگل باش :)))
2706