2733
2734
من تو ماه 8 بارداری هستم. از دو شب پیش استفاده از قرص کلوتریمازول واژینال رو شروع کردم (قارچ دارم). صبح که بیدار میشم ترشح زیاد رقیق و بی بو دارم.
دوستایی که استفاده کردن این حالت رو داشتن یا غیر طبیعیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من نمی‌دونم ولی حتما زنگ بزن دکترت، اگه شماره نداده زنگ بزن مطبش با منشیش صحبت کن.

بی رنگ و بی بو یعنی مثل مال کیسه‌ی آب؟ ولی آخه چرا فقط صبحا؟
منم که از کلوتریمازول استفاده می‌کنم ترشحاتم خیلی زیاده!
2728
من روز 31 پری هستم و این ماه اقدام کردم برای بارداری ، فردا باید پری بیاد،البته اگه حامله نشده باشم، هنوز از بی بی چک استفاده نکردم آخه زوده تصمیم دارم آخر هفته استفاده کنم .
الان علائم پری رو هم دارم سینه درد شدید و بعضی مواقه تیر کشیدن زیر دل و ضعف رفتن پاها، تازه ببخشید دچار اسهال و باد زیاد شکم هم شدم، از نظر روحی هم عصبی و تنبل شدم.

اما ا لان سوال من اینه من در ناحیه دهانه واژنم دچار سوزش و کمی خارش هم شدم دیروز هم ازم یه عالمه ببخشید ترشح اومد که شبیه قارچ نبود و بو هم نداشت ، امروز صبح با تشدید این مسئله سرخود کمی پماد کلوتریمازول واژینال با پنه زدم به دهانه واژنم سوزشم خوب شد.

حالا اگه من حامله باشم برام ضرر داره؟!!!! کمی نگران شدم!
خدای مهربونم شکرت،بازم منو شرمنده مهربونیت کردی ای کاش لایقش باشم
Lilypie Pregnancy tickers
آلیس جون
من خودم قبل از موعد پریودم بی بی چکم مثبت شد. احتمال داره واسه شما هم الان جواب بده. اگه مثبت شد که مبارکه اگه نه دوباره چند روز دیگه امتحان کن. فقط حواست باشه از مارک گلدن استفاده نکنی که موارد مثبت کاذبش خیییییییلی زیاد بوده
فکر نمی کنم استفاده ای که از پماد کردی حتی با فرض باردار بودنت مشکلی داشته باشه چون تو بارداری هم تجویزش می کنن
اما ادامه نده. چون استفاده نادرست و با دوز نابجا ممکنه باعث مقاوم شدن قارچ بشه
به هر حال به نظر من خوبه زودتر به پزشک مراجعه کنی. ترشح قارچی لزوما بودار نیست
2738
خب ان‌شاءالله که چیزی نیست عزیزم، ولی بپرس تا خیالت راحت بشه.
آلیس جون، من دکتر نیستم ولی این پمادو تو دوران بارداری تجویز می‌کنن، البته من سه ماهه دوم بودم که داد شاید سه ماهه اول ندن، از یه دکتر بپرس ولی الکی استرس زیاد نگیر، من یادمه حمومو شسته بودم با اسید، چقدرم کار بدی کردم!!! ولی استرسی که گرفتم بدتر بود!!!
مهر آیین جون نم یخواستم استفاده کنم با خودم گفتم پری بیاد خودش خوب میشه ولی دیگه امروز طاقت نیاوردم آخه شاغلم و تو محیط کار اذیت میشم.
من خیلی رعایت بهداشت رو می کنمااااااا ولی بالاخره هر جوری هست می گیرم

ولی چشم دیگه استفاده نمی کنم، می خوام 5شنبه بی بیچک بذارم مطمئن تره
هاجرخاتون جون گاهی تجربه شما دوستان از صد تا تجویز پزشک دقیقتره و کمک کننده تره :)

مرسی از راهنمائیت باید سعی کنم استرسو از خودم دور کنم، اینقدر استرس اینو دارم که یه وقت قارچ نگیرم بالاخره میگیرم!!!!
2706