2737
2734
عنوان

متولدین شهریور 89

| مشاهده متن کامل بحث + 337826 بازدید | 5388 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من که حسابی دلم واسه عیدمون تنگ شده.............سال قبل عید نی نی هامون تو دلمون بودن امسال عید نی نی هامون بغلمونن..............بوس واسه همه ی نی نی هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سلام به همه مامانا
نازنین جون یاسین درست سر سفره مثل نیی نی ناز شماست و بابای یاسین هم همون کارای بابای امیر رو انجام میده اما دور از چشم من یکی دو بار مچشو گرفتم دیشب در حالی که داشت پاستیل تو دهنش میذاشت رسیدم بعد از اینکه کلی دعواش کردم تصمیم گرفتم اول یاسین رو بخوابونم بعد شام بخوریم اخه غذاهایی که ما الان میخوریم واسه نی نی ها خوب نیستش.
2738
سلام به همه مامانا
نازنین جون یاسین درست سر سفره مثل نیی نی ناز شماست و بابای یاسین هم همون کارای بابای امیر رو انجام میده اما دور از چشم من یکی دو بار مچشو گرفتم دیشب در حالی که داشت پاستیل تو دهنش میذاشت رسیدم بعد از اینکه کلی دعواش کردم تصمیم گرفتم اول یاسین رو بخوابونم بعد شام بخوریم اخه غذاهایی که ما الان میخوریم واسه نی نی ها خوب نیستش.
سلام به همه مامانا
سلام به همه مامانا
مامان پارسا جوجوت شیر خودتو میخوره یا شیر خشک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.................اگه شیرخشکیه ممکنه طعم شیرو دوست نداشته باشه یا دمای شیر مناسب نباشه یا توی شیشه ی پلاستیکی باشه....................اگه شیر خودتو میخوره ممکنه طعم شیرت با غذاهایی که خوردی عوض شده باشه یا ممکنه خسته باشی یا ممکنه توی ناراحتی بودی..........همه ی اینا روی شیر خودت اثر داره...............ممکنه غذای بهتری خورده باشه و دیگه دلش شیر نخواد چون جوجوها همه چیزو به شیر ترجیه میدن
2706