موضوع: آيا قرص ايزوپرين ، طپش قلب رو زياد مي كنه؟ + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
مامان آنيتا گُلي پست ها : 167عضویت:1388/9/4
1388/9/30 - 8:47 صبح
سلام مامانا . من از هفته هفدهم گاهي دچار درد و انقباض هاي رحمي مي شدم . پزشكم بهم قرص ايزوپرين داد گفت هر وقت انقباض با درد داشتي بخور كه خوب خدا رو شكر تو اون مدت بهتر شدم و استفاده نكردم . الان آخر هفته 20 هستم . ديروز از بعد از ظهر احساس انقباض داشتم و از ساعت 8 ديشب تا الان هر 6 ساعت يكبار يك عدد قرص ايزوپرين خوردم . دردهاي انقباضيم بهتر شده ولي از چند ساعت بعد از خوردن قرص اول دچار طپش قلب شدم . آيا اين دو موضوع مي تونه بهم مرتبط باشه ؟
مامان النا پست ها : 104عضویت:1389/9/14
1389/11/17 - 10:41 صبح
منهم بعد از خوردن اين قرص دچار طپش قلب مي شم. پس طبيعيه خدا رو شكر
كفشدوزك پست ها : 212عضویت:1389/2/2
1389/11/17 - 11:13 صبح
are azizam tabieie,ham man ham yeki az doostam ke estefade mikad tapeshe ghalb migereftim,doktor ham migoft moshkeli nist avareze ghorse,ama migoft nahayatan 3 ta dar rooz
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: