2733
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی چه مارکی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 236465 بازدید | 179 پست
سه شنبه بازار
1391/03/09

این سه شنبه(9خرداد) اولین سه شنبه بازار بزرگ نیک پاک برگزار می شود. تخفیف ویژه روی گروه بهداشت منزل شامل:

- پودر لکه بر ونیش

- مایع لکه بر ونیش

- مایع لکه بر آریل

- مایع جلادهنده ماشین ظرف شویی

- نمک مخصوص ماشین ظرف شویی

- پودر ماشین ظرف شویی

-جرم گیر ماشین ظرف شویی

- قرص ماشین ظرف شویی همه کاره و کوانتوم

در سه شنبه بازار نیک پاک کلیه محصولات گروه بهداشت منزل با 7% تخفیف ارائه میشوند.خرید بالای 100000 تومان از این دسته با 15% تخفیف همراه خواهد بود.
مدت اعتبار :هر سه شنبه از 7صبح تا 24 شب
ارسال با پیک رایگان خواهد بود و سفارشات ثبت شده تا قبل ساعت 14 همین امروز و مابقی فردا ارسال میشوند.
لطفا به بقیه دوستان خود هم اطلاع رسانی کنید .
من به خاطر مشکل ماشبن ظرفشوییم داشتم سرچ میکردم که به اینجا رسیدم و دیدم که میخوان ظرفشویی ال جی بخرین ؟
خواهششش میکنم نخرین من توی چند تا از فامیل ها و دوست هام دیدم همشون یا فروختند به سمسار ها یا گذاشتنش گوشه اشپزخونه برای قشنگی و ظرفاشون را با دست میشورن
تا حالا یه نفر هم ندیدم و نه نشنیدم که از ال جی راضی باشه
زندگی تصویریست از نقاشی خداوند ...فقط مال اروپایی ها و امریکایی هارو داده داوینچی کشیده مال مارو داده زهرا 6 ساله از قوچان !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سامسونگ 146 دارم و دو دفعه است که وقتی درش باز میشه پودر را خالی نکرده و ظرف ها هم کثیف مونده
یعنی چه مشکلی داره ؟ و با اینکه نمک داره چراغ نمکش خاموش نمیشه
نمایندگی هم گفت تا 48 ساعت دیگه نمیان
در ضمن من قلبلمه و زودپز هم میذارم و تمیز میشوره

تنها مشکل من با ظرفشوییم چیدمان ظروفه و خصوصا بشقاب هاکه نمیدونم چه جوری بچینم که لق نباشند و درست یه جا وایستند!
زندگی تصویریست از نقاشی خداوند ...فقط مال اروپایی ها و امریکایی هارو داده داوینچی کشیده مال مارو داده زهرا 6 ساله از قوچان !
سلام عزیزم من و مامانمم ظرفشویی سامسونگ D146 داریم تا حالا واست اتفاق افتاده که قرص یا پودر توی مخزن بمونه و فقط با اب ظرفا رو بشوره من دلیلشو نمیدونم همیشه هم از قرص و پودره فینیش استفاده میکنیم همیشه هم دکمه ی کوییک و میزنیم ممنون میشم کمکم کنی عزیزم
Lilypie First Birthday tickers
2731
مامان الی جون و ترانه جون میگردم مشکلتونو واستون حتما راه حلشو پیدامیکنم میزارم اخه منم از همون مدل سامسونگ دارم خیلی خیلی هم راضیم و قرص میزارم واست میگردم عزیزم
هیچ چیز برای آنان که می اندیشند "مقدس" نیست
2738
سلام دوستان منم ال جی دارم اما هر چی ظرف توش می ذارم کثیف می ده بیرون
ساسایی جان می شه یه توضیح کلی در مورد طرز استفاده و اصول نگهداری بهینه ماشین ظرفشویی بدی ؟واقعا ممنون می شم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=9315&PostID=9842530#9842530
عزیزم اکثر اونایی که ال جی دارن ناراضین مثل اینکه غلق داره تو کم وزیادکردن شوینده ها برو اینجاروبخون دقیق یادم نیست تو کدوم صفحه بود دوتاازخانومااین مشکلو تونستن حل کنن مجبوری ازصفحه 1بخونی تابیداش کنی دوتاازدوستام ال جی دارن حرف شمارو میزنن تو تابیکهای دیکه هم بجه هاخیلی ازال جی می نالن. ایشالاغلق شو بیداکنی حتمااونجاروبخون. شاید کمکت بشه
حالااین حرف روکلی میکم ;ظرفشویی خوب باید همه جوره ظرف رو تمیزبشوره
منکه سامسونک دارم بابرنامه ی سریع تو27دقیقه با40درجه همه ی ظرفامو حتی قابلمه هامو تمیزوخشک تحویل میکیرم خونه دانشجوییم هم هاردستون داشتم الان خواهرم استفاده میکنه اونم همین طوره تازه اون 6نفره ست و بازوی اب باش بالایی نداره
مال مامانم یه مدل دیکه ی سامسونکه اونم تو30دقیقه قابلمه هاروهم تمیزمیده بیرون
والامن ازال جی حداقل20تاناراضی دیدم 2تاراضی ایشالاشمابشی سومیش
بری واش عزیزم جون هم ار اب سرد استفاده میشه هم خشک نمیکنه ونیازبه شوینده نداره تایمش جنده بری واش شما؟
شستشوی سریع واسه ظروف کمی کثیفه
مبارکه عزیزم
2706