2410
2553
عنوان

ماشین ظرفشویی چه مارکی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 236053 بازدید | 179 پست
ماهمیشه درحال خرید چیزهای جدید هستیم چیزی اگر ضروری جلوه میکند بخر اگر ضروری جلوه نمیکنه نخر اگه بعدا احتیاج پیداکردی میری میخری خونه ی من خلوت و منظم و دل بازه هرکس میاد کیف میکنه احساس راحتی میکنن اینو خیلیا بهم گفتن و از خونه ی تازه عروسهای دیگه مینالند
هیچ چیز برای آنان که می اندیشند "مقدس" نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

mn ghablan bokhar paz nadashtm choon kolan mavade gazaii ke ba bokhar paz drost mishod ro dust nadashtm ama choon khode japoniha gazahaye ke ba bokhar drost mishe ro ziaad mikhoran zayghehe mn ham awaz shodeh v alan dust darm vali nemidunm che brandi bekhram v khub hameh chi ro bokhar paz mikoneh ya na?
2456
اره این جوری سبک خونه مدرن تر هم هست از این که از هرجا یه چیزی اویزون باشه یا رو کابینت ها پر باشه بدم میاد اشپزخونه ی من خیلی خیلی کوچیکه و من فقط پای ساز روش گذاشتم چون بهی جون(شوشو) چای میخوره من که اگه اون چای نمی خورد همونم نمیزاشتم رو چون من چای دوست ندارم ضمنا فقط یک چای ساز خریدم نه کتری قوری نه سماور واسم سه تا کتری قوری اوردن همه رو رد کردم اما دختر عمم یک چای ساز و دوتا کتری قوری خرید که فقط از یکیشون استفاده میکنه!!!
هیچ چیز برای آنان که می اندیشند "مقدس" نیست
2714
سلام عزیزان

با توجه به اینکه شما همه تو خونه ماشین ظرف شویی دارین . واجب دیدم یک سری توصیه دوستانه همراه با معرفی فروشگاه اینترنتی مون براتون داشته باشم.

قرص ماشین ظرف شویی کوانتوم همراه با رایحه معطر با فناوری درخشش مضاعف بهتون توصیه میشه. اگر برات گرونه از همه کاره استفاده کن

برای نگهداری ماشین ظرف شویی باید ماهی یک بار جرم گیر استفاده کرد تا گچ های آهکی و روغن ها را از بین ببره.

استفاده از تمک به دو دلیل است اول نرم کردن آب و جلوگیری از خط و خش روی بلور جات
دوم نرم کردن آب و جلوگیری از گرفتگی سوراخ های آب پاش.

استفاده از جلا دهنده نیز علاوه بر درخشش بیشتر به فرایند خشک کردن کمک میکنه و موجب جلوگیری از لک شدن ظروف شیشه ای و بلورین می شود.

هر سوال دیگه ای بود ایمیل بزن بهم info@nikpak.com

فروشگاه نیک پاک عرضه کننده محصولات بهداشتی بالاخص محصولات فینیش آماده ارائه خدمات به شما دوستان است.
ارسال محصولات همه روزه میسر خواهد شد و پیک رایگان در سراسر تهران می باشد.
http://www.nikpak.com/search?q=finish
تلفن: 44612053
افرودایت جان...منم دارم تحقیق می کنم....اکثریت میگن بوش ولی 1.600 من این قیمت نمیخوام. بعد از بوش ال جی رو همه پیشنهاد میکنن. البته من 14 نفری میخوام
برای رومیزی ها انگار مارکهای خوب متفاوته
خدا می بیند و می پوشاند...مردم نمی بینند و فریاد می زنند
مرسی عزیزم-به نظرت 12 نفرش بهتره یا 14؟من میگم ادم که همیشه مهمون نداره اگرم باشه نهایتش 2 سری ظرفها رو میشوره برا استفاده روزمره ام الان 3 نفریم یه نی نی دیگه ام بیاد تازه میشیم چهار نفر-14 نفره اش برای ما بزرگ نیست؟
2706