2737
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی چه مارکی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 236443 بازدید | 179 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یکی میگفت رنده برقی انقدر کار باهاش سخته که فقط خود تبلیغات چی ها بلدن ازش استفاده کنن شما یک غذا ساز خوب بخر رنده هم داره بکو ترکیه میگن خوبه فیلیپس هم عالیه اما کن وود تعریفشو خیلی شنیدم کن وود گرونهاش نه 250 تومنی هاش
هیچ چیز برای آنان که می اندیشند "مقدس" نیست
2738
سرخ کن کن وود و مولینکس کلا دلونگی همه چیش خوبه من واست یک پیشنهاد دارم سرخکن درش بعد یه مدت بخار چربی ها توش خشک میشه خیلی افتضاح میشه نخری بهتره من واسه جهازم خیلی چیزا نخریدم خودم دوست نداشتم دورم شلوغ باشه از چیزهایی که سالی یک بار استفاده میشه خیلی کم خرید کردم همه رو خوب اما کم خریدم سبک خریدم رو ایرانی نکردم که همه چی تو جهاز میزارن بعد دوسه سال دنبال یکی میگردن اونارو بهش بفروشن
من یه لیست از چیزایی که خریدم دارم وقتی خواستی اقدام کنی بهت میدم کمک میکنه بته خواهش میکنم دورتو شلوغ نکن چون ما همیشه در حال چیزهای جدید هستیم پس نباید همون اول خونمون رو پر کنیم واسه یکی دو سال دیگه جایی می مونه ؟ من یک تاپیک دیدم توش بچه ها کلی لز وسایل جهازشونو که حتی یک بار استفاده نکرده بودن واسه فروش گذاشته بودن خیلی تعجب کردم کل خرید رو خودم انجام دادم و به حرف مردم توجه نکردم مثلا به نظرم چون من گوشت قرمز خیلی خیلی کم استفاده میکنم چرخ گوشت نخریدم مامانم کلی باهام دعواکرد که مردم چی میگن گفتم هرچی میخوان بگن مگه مردم میان دورم رو جمع میکنن ؟یا پلو پز چون قلق ندارم نخریدم مطمئن بودم که استفاده نمیکنم یا بخار پز نخریدم و هیچ چیز پلاستیک جات نخریدم چند تیکه استیل خریدم انقدر که از پلاستیکی حتی گرون خارجیش بدم میاد حالا خونه این تازه عروسا میری سرگیجه میگیری از بس شلوغه
2706