2733
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی چه مارکی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 236456 بازدید | 179 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان. من ماشین ظرفشویی مجیک 8 نفره دارم اوایل خیلی ظرفها رو خوب مشست الان یه کم احساس میکنم مثل سابق نمیشوره 1 ساله که دارمش. یکی گفت باید قرص جرمیگیر بگیرم و بگذارم ماشین با اون خالی خودشو بشوره. ولی من این قرص رو پیدا نمیکنم. دقیقا اسمش چیه و از کجا میشه تهیه کرد؟
دوستانی که مجیک دارند از قرص استفاده میکنید یا پودر؟ البته اینو بگم که من با برنامه شستشوی سریع کار میکنم تقریبا 20 دقیقه هست
سلام نفس جان اون اسمش مایع جرمگیر ماشین ظرفشویی هست از نیک پاک تهیه کنید
برچسب کاغذی روش رو بکنید بعد وارونه بزارید تو سبد ظرفشویی بعد ماشین رو بدون ظرف با بالاترین دمای آب که معمولا برنامه ی قابلمه شو هست روشن کنید بزارید کارکنه
براثر گرما پارافین روی درپوش باز میشه ومایع به بیرون میریزه و تمام رسوبات لوله هارو تمیز میکنه وقتی خاموش شد در ماشین رو بازکنید وقوطی خالی رو بندازین بیرون
به همین سادگی
http://www.nikpak.com/c/37/%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84
هیچ چیز برای آنان که می اندیشند "مقدس" نیست
2731
نفس جان قرص یا پودر فرقی نمیکنه ولی من دیدم بچه ها از قرص راضی ترن قرص رو برای ظرفشویی های 12نفره نصف و برای 8نفره ها یا نصف یا اگر میتونی 1چهارم اگر نمیتونی همون نصف خوبه ولی واسه برنا مه ها باید چند برنا مه رو امتحان کنی تا دستت بیاد
نفس جان به نسبت کثیفی ظروف برنا مه ی انتخابی شما فرق میکنه مثلا شستشوی سریع برای ظروف خیلی چرب شاید جواب نده و برنامه ی قابلمه شور برای ظروف غذاخوری مناسب نیست چند بارمتحان منی دستت میاد برای هر ظرفی (نسبت کثیفی ) چه برنامه ای مناسبه چون دمای اب برای هربرنامه متفاوته
2738
نفس جون اتفاقا برنامه ی اقتصادیش هم برق کمتر و هم اب کتر استفاده میکنه به این صورت که براساس چربی و کثیفی ابی که توی دستگاه هست(براثر تماس باضرفهای کثیف)دمای اب رو بالا میبره و مقداراب مصرفی رو تنظیم میکنه
ماشین ظرفشویی خیلی وسیله ی اقتصادی هست نگران مصرف اب و برقش نباش من هرروز 12 نفره رو وگاهی روز درمیون روشن میکنم قبض اب خونمون میاد2200
از برنامه های 45 و 60 دقیقه ای استفاده کنی هم خوبه
سلام ساسایی جون
نه هنوز نخریدم :-(
ایشالا هفته ی دیگه قصد خرید دارم
ساسایی جان مدلی که شما داری طبقه هاش آسانسوری هست؟
قابلمه هم باهاش میشوری؟
فعلا نظرم رو همون مدلیه که شما داری
سلام
منم بالاخره ماشین بکو جدیدترینشو گرفتم
کاملا هموشمنده
حالا یه سوال
واسه گذاشتن ظرفها داخلش باید با دستمال ظروف رو پاک کنم و بعد بزارم
و اینکه وقتی شستشو تموم شد و بعد از 10 دقیقه دربشو باز کردم هنوز ظرفام خیس بود
الهی!
به داده ات شکر و نداده ات شکر و به گرفته ات شکر...
که داده ات رحمت است و نداده ات حکمت است و گرفته ات امتحان است ...
سلام مبارکه اگر ظرفها دونه برنج یاباقی مانده ی سوپ و غذا داره باقاشق تمیزش کن یا بادستمال کاغذی
دربشو بعد اینکه تموت شد یک وجب باز کن تا بخارش بره بیرون و ظرفها سردبشه بعد ده دقیقه یه ربع دقیقه برو کامل باز کن و ظرفهارو بردارخشک میشه
2706