2410
2553
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593002 بازدید | 18281 پست
سلام دوستای گلم
امیدوارم حالتون خوب خوب باشه
خواستم بگم که منم از دیشب لکه بینی های قبل از پریودم شروع شده.با اینکه مدروکسی پروژسترون خوردم این ماهم باز با لکه بینی شروع شد
کلا آدم عجیبی هستم
پس این مه هم از نینی خبری نیست.البته خودم هم انتظارشو نداشتم چون دو بار بیشتر اقدام نداشتیم.تازه کلی هم چرک خشک کن مصرف میکردم با پمادهای واژینال که اسپرم کش هستن
سمیه جون پس با هم همدردیم.اگر عفونتم خوب بشه ایشالله سوزشمم خوب میشه.ایشالله که سوزش تو هم دیگه تکرار نشه
برای سلامتی همه نی نی های سایت و دختر گل من لطفا یه صلوات بفرستید...ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ویولت جونم تازه شدی عین من. منم دقیقا مثل توام تهوع کم دارم اما هر روز دلم آشوبه. کامل درکت می کنم چی میگی. آدم همش تو دلش یه جوریه.........ویارم شدید به ترشیجات پیدا کردم هرچی لوشک می خورم هنوز دلم میخواد
بچه ها فردا 5 امین سالگرد ازدواجمونه............هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

فک کنم شوشو یادش نباشه خیلی سرش این روزا شلوغه اما مهم نیست خودم می خوام کیک و دسر خوشمزه درست کنم و با هم یه روز خوش داشته باشیم.

دلم میخواد دستهای همسرم رو ببوسم که اینقدر برای زندگیمون زحمت میکشه. خدایااااااااااااشکرت

2720
مرینوس جون ایشالله که همه چی خوبه و با خبرای خوب واسمون میای

سمیه جونم منم هستم بعضی روزا از تنهایی افسردگی میگیرم سعی میکنم نیام تا شماها رو هم ناراحت نکنم

ویولت جون دقیقا درکت کنم منم غروبا دلم اشوب میشد فقط میخواستم ساعت ٩ شب بشه که بتونم تا صبح بخوابم خیلی روزهای سختی بود اما خوب اینها واسه یه وره خاصیه و ایشالله ٣/٥ -٤ماه بشی تموم میشه

منتظرجون ایشالله هر چی خیره واست پیش بیاد

فاطیما جون سالگرد ازدواجتون هم کلی مبارک باشه عزیزم یه جشن مفصل بگیرین که ایشالله از سال بعد جشناتون میشه ٣ نفره

پریسا جون با دوقلوهای گل خاله چه میکنی؟

پریا جون میبینم که سارینا به دختر تو هم پیشنهاد ازدواج داده باید یه فکری کرد از دست اون مادر شوهر
[خدایا شکر همه نعمتات]
سلااااااام دوست جونای گلم.ببخشید واسه غیبت طولانی.یکم دپرس بودم و یه کمم مشکلات دیگه و گفتم اگه بیام شماها رو هم دپرس میکنم.دلم برای همتون تنگ شده بود.ویولت و طاهره جون بهتون تبریک میگم

دوستان من این ماه 2 روز عقب انداختم.بعدش به درد شدید مثل پریود شروع شد.خونریزی هم داشتم ولی فقط یه کم.گفتم شاید اگه یه ذره زیره دم کنم بخورم راهش باز بشه.اما نشد که هیچ ، خونریزیم کلا قطع شد و فقط یه ذره ی خیلییییی کوچولو لکه بینی قهوه ای بود.

بی بی گذاشتم منفی بود.امروزم که روز 5 پری هستم هیچی نمیاد مگر یه ذره ی خیلییییی کم لکه.

رفتم آزمایش دادم بتام 4/6 بود که یعنی منفی.یعنی واقعا یعنی چی؟ ممکنه آزمایش اشتباه باشه؟ همش هم حالتای پریودی دارم.
شنبه هم وقت دکتر دارم برای عکس رنگی ان شاالله.
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
پسر گلم خوش اومدی به جمعمون.....یک صلوات برای همه ی منتظرا
2714
سلام منیر جون ازمایشت مشکوکه حتما 3روز دیگه از بده نری عکس رنگی بندازیا نوبتتو عقب بنداز ممکنه بتا بره بالا ولقاح دیر صورت گرفته حتما شنبه صبح بی بی بزن ان شالله لک لانه گزینی هستش سر سری نگیری ها .....
منتظر خبرهای خوب هستیم .....
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
مرینوس جون رسیدن بخییییر بیا بگو چی کار کردی خانمی ....
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
سمیه جونم سلام.
خوبی؟
بابا این کم آبی عجب مشکلی شده. خییییییلی بده که جیره بندی دارین و آبتون قطع میشه.
اینجام هوا خییییلی گرمه. با ماشین که داری از دم پارک پردیسان رد میشی، همچین هوای گرمی به صورتت میخوره انگار داری از کنار کویر رد میشی. خیییییلی بد شده.
آره مثلنکه باید با نینی بیام بریونی بخورم. دیگه به مسافرت و اینا نمیرسیم.

مرینوس جونم سلام. رسیدن به خیر.
چه خبر؟
چی کارا کردی؟
فقط آز دادین؟
دکترا چی گفتن؟
کجا رفتین موندین؟ هتل؟ همون رویان جایی نداره برای کسایی که از شهرستان میان؟

منتظر جونم سلام. خوبی؟
نگفتی شمالی یا جنوب.
راستی الان با شوشو میومدیم دیدیم یه کامیونه چمد قدم پایین تر از سمرقند، رفته تو چند تا ماشین و بعدشم رفته تو تیر چراغ برق.
ماشینا خورد و خاکشیر شده بودن.
آتش نشانی بود و مردم حسابی جمع شده بودن.

منیره جون چه عجب بابا.
ما هر چی اینجا سراغتو گرفتیم جواب ندادی. گفتیم دیگه ما رو فراموش کردی.
چه خبر؟
ایشالا که لک بارداریه عزیزم و باردار هستی.
بازم چند روز دیگه برو آز بده.
دوست من باردار بود ولی چون زود رفته بود از داده بود، بتاش منفی بود و فکر کرد باردار نیست در صورتیکه باردار بود. بعد از یکی دو هفته بالاتر رفت.
توام امید داشته باش عزیزم.

میمی جون آره باید یه صحبتی با این خانوم دکتر آویشن پور بکنیم بگیم تکلیف دخترامونو روشن کنه.
اینجوری که نمیشه. دختر پریسا رو هم میخواد تازه

ویولت جونم مواظب خودت و نینی باش.
این حالتا هم درسته که خیییییلی سخته ولی طبیعیه.
منم مردم و زنده شدم اون چند ماه اول.
ایشالا زودتر حالت خوب میشه و کم کم از تکون های نینی لذت میبری.

فاطیما جون مبارک باشه عزیزم.
خوش به حال شوشوت که یه همچین خانوم مهربونی داره.
ایشالا سالگرد بعدی رو با نینی خوشگلتون جشن میگیرین.
دخمل گلم
Lilypie Maternity tickers
2706