2737
2734
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593006 بازدید | 18281 پست
من پری هام تا قبل از اقدام 28 روزه بود
الان ظاهرا 30 روزه شده
من زود تست کردم از روز 9
5 تا تست هم بیشتر نگرفته بودم
آخری که جوهرش کامل پخش شد
دیگه هم نرفتم بگیرم
اما یه روزش 2 خط پر رنگ شد
حالا این ماه میگیرم ببینم چی میشه
باید کلومیفن هم بخورم
لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
سارینا جون خودتو ناراحت نکن عزیزماسترس خیلی بده کمتر بهش فکر کن ایشالا که نی نی میاد عزیزم
یاسی ایشالا شما هم زوده زود جواب می گیری
kumsalجان منم عین شما بودم دردای پری رو کامل داشتم بی بی چک هم منفی بود فش 3-4روز بعد بارداری اما بعدش + شد
مامی جون آره نی نی هامون دقیقا هم سنن منم آخرین پریم 1 اردیبهشت بود چه باحال به نظر خودت علائمت به دختر می خوره یا پسر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس سارینا ون از 13 پری تست بذار منم میذارم .ان شالله نتیجه بگیریم ....
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
2728
طلائی جووون خوبی نی نیت خوبه ؟ان شاله هر چی هست سلامت باشه ...
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
ان شالله حال بقیه دوستان هم خوب باشه .
مامی جون چطوری خوبی .نیستی ؟؟؟؟؟
مامانی کی میری برای قلب نی نیت
2738
شیوایی جون بزار روز پری بی بی بزن .درد زیر شکمت مکنه برای پری باشه شاید هم برای نی نی باشه .هرکس بدنش یه جوریه .تمام علائم بارداری برای همه یکسان نیست .
سلامممممممم

ببخشید خیلی وقته نیومدم اینجا

خواستم بگم من فعلا ماه 5 اقدمم.این ماه هیچ تخمکی نداشتم فعلا هم 22 پری هستم و منتظرم پریود بشم و داروهامو دوباره شروع کنم
سلام فاطمه جان خوبی؟از کجا فهمیدی تخمک نداری؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام سمیه جونم و سلام همه دوستان خوب

ایشالا که به امید خدا توی این ماه مبارک همه منتظرا مامان بشن.

سمیه جونم منم فعلا خوبم عزیزم،تا زمانی که مامان نشدی یه جور نگرانی داری وقتی هم که مامان میشی هزارو یک جور!!!! والا برا قلب نی نی دکتر گفت هفته 8 برم، برام دعا کن همه چی خوب باشه.

مامی جون خودت و نی نی خوبین؟ چه خبرا؟
2706