2726
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593005 بازدید | 18281 پست
وای اینجوریم خوب نیست یه دفعه خیلی کمش نکن به نظر من تنقلات خذف بشه بعد واسه ناهار غذاهای مقوی بدون برنج بخور مثل عدسی تاس کباب خوراک لوبیا یا مثلا مرغ یا گوشت پخته با سبزیجات مقوی ولی بدون نون و برنج برا شام ماست خیار یا نون و پنیر اینا خوبه اینجوری ضعف میکنی دختر تو که وقت داری روزی یه ساعت برقص هم واسه روحیه خوبه هم واسه لاغری
شایان مامان دوم مرداد ماه زمینی شد خدا جوووووونم شکررررررت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقدر بچه های اینجا بیحالن من با این خستگی میام با این همه مشغله اینا همه چسبیدن به شوشوهاشون اییییییش والا بیاین از چیزای خوب حرف بزنیم تا حالمون عوض شه چقدر غصه بخورییییم آخهههه
باشه عزیزم من خواهرالان دارم لوبیا پلو میپزم ایشالا از پس فردا میرم رژیم نمیشه از لوبیا پلو گذشت با اون ته دیگ چربو چیلششششش خخخخ خیلی بدجنسم نهههه؟؟؟؟؟
سلام به همه دوستان خوبم
بچه ها کجایید؟دلم میگیره میام میبینم کسی نیمده پست بزاره ...

مامان سودا جون خییییلی کار خوبی میکنی میخوای وزن کم کنی چون خیییلی از دوستان با کاهش وزن بعد از چند سال باردار شدن ....
سودا جون بیا اینجا واز اول بخون تاپیک خوبیه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=518497&PageNumber=39
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
توی نت سرچ کن سودا جووون اولین سایتی که اومد بزن

یا نُورُ یا بُرْهانُ ، یا مُبینُ یا مُنیرُ ، یا رَبِّ
اِکْفِنى الْشُّرُورَ ، وَ آفاتِ الدُّهُورِ ، وَ اَسْئَلُکَ النَّجاةَ
یَوْمَ یُنْفَخُ فِى الصُّور محمد آیین 1-7-93 قدمای کوچولوشو به این دنیا گذاشت و ما شدیم یه خانواده 3 نفره خدایا شکرت Lilypie First Birthday tickers
مامان سودا و یاسی جون منم وقتی تو اقدام بودم کلی اضافه وزن بیدا کردم بعد دکترم گفت رژیمتو بگیر اقدامتم برو هی تاثیری تو باروری نداره
در ضمن پیاده وی هم خیلی خوبه حتی موقع اقدام ورزش باعث باروری تخمدونها میشه
غذا هم یه دفعه لازم نیست قطع کنین اول از شیرینی جات و چربیجات روحذف کنین
[خدایا شکر همه نعمتات]
2706