2737
2734
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593005 بازدید | 18281 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست جونا
منم خستگیم کمی درًرفته اماخیلی سرعتنم پایین اومده و یه سری کارا موندن هر روز سنگین تر از روز قبل میشم
شما ها جطورین ؟
منتظر جون ایشالله که حاملگی بدون تهوع داشته باشی چون واقعا وحشتناکه
منیره جون شما جطوری نی نی هنوز عاقله؟
بنفشه و فاطمه جون این دوران حاملکی که شما هستین بهترین دورانه به همه کاراتون برسین من الان نسبت به دو هفته بیش کلی ضعیف تر شدم و زودتر خسته میشم
پریا جون نیکای خاله خوبه؟ دیگه کم مونده بیاد فداش شم
پریسا جون با دو تا فرشته هات چکار میکنی؟ خوبن فرشته های خاله؟
منم که دوهفته ای میشه کلا انگشتهای دست راستم خواب میره یعنی همش حالت خواب رفتگی داره با هیچیم خ وب نمیشه مخصصوصاموقع غذاهوردن درکل حس نداره و خرابکاری باهاش زیاد میکنم هاها هیچ راه حلی غیر از زایمان نداره میگن درصد کمی از خانومای باردار اینطوری میشن
سمیه جون یاسی جون ساریناجون یگانه جون و بقیه دوستان چطورین !؟
مواظبه خودتون باشین
[خدایا شکر همه نعمتات]
بشری جون سلااااام.ببخشید من اون شب زود رفتم.خوبی ؟ اسمی هم که انتخاب کردی خیلی قشنگه.
و اما توصیه هاااا....من ویار شدیدم از هفته ی 6 شروع شد.از وقتی فهمیدم باردارم تا هفته ی 6 فقط اشتهامو از دست داده بودم.اما از هفته ی 6 که دیگه واویلاااااااا....

تحت هیچ شرایطی معده تو پر نکن.همیشه بذار سرش خالی باشه.تند تند گرسنه میشه ولی اینطوری بهتره.من فهمیدم بیشتر این حالت تهوع ها مال زمانیه که معده نمیتونه غذا رو هضم کنه.چون در دوران بارداری توانایی هضم معده کم میشه.

دوم اینکه اگه میلت به چایی کشید،حتمااااا توش یه ذره زنجفیل بریز.هم تهوع رو کم میکنه هم قدرت هضم رو میبره بالا.

سوم اینکه اگه بدت نیومد حتی الامکان بعد از هر وعده ی غذایی بلافاصله یدونه خرما بخور.

من تقریبا 1 هفته است این کارا رو انجام میدم خیلیییییییییییییییییی بهتر شدم.ولی حساسیت به بوها رو نمی تونی کاریش بکنی

در کل دعا میکنم بارداری راحتی داشته باشی.بدون تهوع یا حداقل خیلیییی کم.اصلانم فکرای بد نکن.فقط توکل کن.اگه خدا بخواد همه چی راحت و خوب پیش میره
پسر گلم خوش اومدی به جمعمون.....یک صلوات برای همه ی منتظرا
2728
بنفشه جون اسم کاربری خیلییییییییییییییییی قشنگی استفاده کردی.ناراحت نباش.مهم خودتی نه اسم کاربریت.
خوبی؟ نینی خوبه؟ زودی براش اسم انتخاب کن دیگه.چند تا گزینه بده ما هم رای میدیم

من خوبم عزیزم.فعلا دارم رعایت میکنم و یه کمی از شر ویار راحت شدم.ان شاالله تا پایان خدا خودش کمک کنه...
می می جون خوبی خانومی؟ النا جون خوبه؟ منظورت رو نفهمیدم عزیزم از (نی نی عاقله) ؟ اگه به مامانش رفته باشه که بلهههههههههههههههههه

شما ماه های آخر سنگین شدی، من الان دارم از شدت کسالت و تنبلی کلافه میشم.روی تخت رو هم شوهری مرتب میکنه.خدا رو شکر مامانم داره آشپزی میکنه وگرنه......

می می جون ماه اخر سوره ی انشقاق و الذاریات ریاد بخون.باعث میشن زایمان راحتی داشته باشی.چون اونجا به این راحتی مجوز سرازین نمیدن.ان شاالله که النا همکاری میکنه
منیره جون منظورم از عاقله این بو که ویار که نداری. اما ظاهرا داری توام

منیره جون منم ویارم از هفته ٦ شروع شد تا ٤ ماهو و خورده طول کشید خیلی بد بود اما امیدوارم زودتر خوب شی من که کسی رو هم نداشتم بدادم برسه

راستی ماء اشعیر هم توی بهبود تهوع خوبه
[خدایا شکر همه نعمتات]
2738
مرینوووووووووووووووووووووووس چی کار میکنی؟ چرا همه ی قرص ها رو با هم میخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلییییی ضرر داره خواهر جااااان.حتماااا با دکتر مشورت کن عزیزم
مرینوووووووووووووووووووووووس چی کار میکنی؟ چرا همه ی قرص ها رو با هم میخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلییییی ضرر داره خواهر جااااان.حتماااا با دکتر مشورت کن عزیزم
اخه دکی بهم گفت تنبلی داری ولی تخمکهای خوبی داری نیاز به دارو نیست(سونو).منم روز بعدش اقدام کردم و همچنین2روز بعدش. دیگه اقدام نداشتم .دو روز بعد از اخرین اقدام یه درد عجیبی مثل اینکه دو طرف زیر شکمم کش بیاد و توی یه نقطه جمع بشه داشتم.یعنی این درده مال تخمکذاری بوده؟
2706