2733
2739
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593006 بازدید | 18281 پست
سلام به همگی
پریسا جووون خدا رو شکرهمه چیز خوب بوده خدا رو شکررر ان شالله بقیه بارداریتم بسلامتی بگذرونی وبیای از تجربیاتت در مورد دو قلوها ونگهداریشون برامون بگی منم خییییلی دو قلو دوست دارم سخته ولی شیرینه ...

مشکی پوش جان شما بموقع اقدام هارو رفتی هیچ وقت از درگاه خدا نا امید نشو ان شالله این ماه سوپرایز میشی ویه نی نی ناز میادتو دلت ان شالله ....
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
سلام دوستای خوشگل خودم. همه خوبین

پریسا جونم خدا رو شکر. منم که یادته چند وقت پیش اومدم خودم رو برای بچه ها لوس کردم

می می جونم مواظب دخملی خاله باش
ویولت جونم ممنون که به فکرمی منم خوبم البته جدیدا نی نی هی میخواد ابراز وجود کنه واسه مامانش تهوع و دل درد میاره

سارینا جونم لپای رایان خوشگله رو از طرف من حسابی بکش

سمیه، منتظر و مرینوس جونم منتظر خبرهای خوبتون هستیم. الهی آمین

پریا جونم بیا که دلم واست یه ذره شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ویولت جون شیر خودم رو میدم اما نم دونم چرااینطوری شدم از همه چی وحشت پیدا کردم

دیشب هم کلی گریه کردم گفتم از زایمان میترسم همسری طفلک دلداریم میداد
[خدایا شکر همه نعمتات]
بچه ها یه چیزی من آلرژیکم. تا دلتون بخواد عطسه میکنم الان هم که بیشتر شده. دیشب توی خواب یه دفعه عطسه کردم آنچنان زیر دلم درد گرفت که گفتم بچم از جاش کنده شدددددددد. نمی تونم تا 3 ماهه اول دارویی بخورم. به نظرتون چیکار کنم کمتر بشه؟ راستی این عطسه ها واسه نی نی ضرر داره؟ الهی میگم الان بچم میگه خدایا این زلزله ها کی تموم میشهههههههههه
2728
نگران نباش فاطیما جون فقط سعی کن موقع عطسه زیر دلتو نگه داری اگه خوابی پاهاتو جم کن اگه بیداری سعی کن حالت نشسته باشه تا کمتر فشار بیاره. انا در کل اصلا خطری نداره نگران نباش عزیزم
[خدایا شکر همه نعمتات]
الهی قربونت برم می می جونم نگران نباش. من وقتی ترسم از زایمان و این چیزا میگیره همش به اون لحظه که بچم رو توی بغلم گرفتم و دستای کوچیکش رو تو دستام گرفتم، فکر می کنم. همه چیز دیگه یادم میره............
2738
من نمیدونم چرا اینطوری شدم از اون ساعتهایی که باید بگذره و طبیعی دنیا بیاد از اون موقعی که معلوم نیست همسرم پیشم باشه یا نه از همه چی می ترسم
[خدایا شکر همه نعمتات]
سلام مامانای مهربون میشه یه سوال ازتون بپرسم من دیروز28 پری بودم و بی بی چکم مثبت شد
اما خیلی ها میگن سینه درد دارن اما برای من درد نمیکنه.خیلی هم حالت پری دارم اینگار الان پری میاد
کسی اینجوری بوده؟
Lilypie Pregnancy tickers
2706