2737
2739
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593005 بازدید | 18281 پست
سلام به همه دوستان خوب و گل، ایشالا که خوب و خوش و سلامت باشین.

مرسی مامی جوووووونم.بوس برا خودت و نی نی

طلایی جونم مرسی عزیززززززززم، ایشالا که هم خودت و هم نی نی ات خوبه خوب باشین.

سارینا جووووووووون،خیلی ناراحت شدم عزیزم، غصه نخور حتما یه حکمتی داشته و یه خیری درش هست، ایشالا ماه دیگه عزیزم، فقط سعی کن برا ماه دیگه استرس نداشته باشی و فکرو خیال نکنی و سعی کن این ماه بی خیالی طی کنی،مطمئن باش بی خیالی بهت جوااااب میده. بوووووس

سمیه جون خبری ازت نیست!!! کجاهاییییییی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

salam dost jona khobin
man raftam doki az hormonim goft khobe
vali moteasefane hanoz shosho az nadade
dokiam mige male to hame chi alie age maman nashodi hatman be khatere shoshoe
man k midonam alaki gofte ta shosho beterse az bede
be har hal baram dia konin in telesm shekaste besheo shosho az bede
man alan 20 periam
az emroz be bad baram ye sal migzare
baran doa konin
دخترم آترین (30آبان بدنیا اومد)
سلام به همه دوستان گلم .....
یاس جون توکل به خدا کن ان شالله که بزودی باردار میشی ولی شو شو ت حتما بره از بده تا خیالتون راحت بشه و اینجوری روند درمانتون بهتر مشخص میشه .

سارینا عزیزم خیییلی درکت میکنم غصه نخوریا همین ناراحتیت باعث میشه تخمک گذاریت مختل بشه سعی کن بهش فکر نکن وبی خیال باش .سارینا جون ازمایش پرولاکتین دادی؟خیلی از مهمیه ؟اگه ندادی حتما بده .واین ماه مرتب اب هویج و روغن هسته انگور بخور خیییلی خوبه .برات از ته دلم ارزو میکنم که زود مامان بشی مشهد خیلی یادت کردم واز امام رضا خواستم یه نی نی ناز بهت بده .امییییییین

مامانی جون چه خبر خوبی عزیزم مواظب خودت باش وقدر نی نیت و بدون .ان شالله دوران بارداری خوبی داشته باشی.
منم دیروز رفتم دکتر یه سری از برام نوشت وگفت احتمالا عفونت داری باید درمان بشی حالا جواب از بیاد برم پیشش ببینم چی میگه .توکل به خدا .
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
2728
سلام سمیه عزیزم
زیارت قبول
ممنون که اونجا به یادم بودی
من تمام آزمایشا رو دادم
شوشو هم آز داده که گفتن توپ توپ
حالا این ماه باید کلومیفن بخورم
نوبت هم دارم واسه عکس رنگی
خدا بزرگه
میدونید چرا خیلی ضربه خوردم
چون بعد از تخمک گذاری دائم زیر دلم سمت چپ درد میکرد
چپند روز قبل از پری یه چیزی زیر دلم مثل یه نبض میزد
تو امن با خودم فکر میکردم حتما باردارم آخه فقط یه نقطه زیر دلم میزد
همش باهاش حرف میزدم
حالا حس کسی رو دارم که بچش سقط شده
واسه همین داغون شدم
الان 2 روز با شوشو هم حرف نزدم
دلم نمیخواد با هیچ کس حرف بزنم
فقط اینجا و شما رو دوست دارم که اومدم درد دل
لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
ممنونم از همتون که به یادم هستین و برام دعا میکنید
امیدوارم همه به زودی حس مادر شدن و تجربه کنن
و اونایی که باردارن یه نی نی سالم به دنیا بیارن
2738
سلام
سارینا جون خدا رو شکر که همه ازمایشات خوبه .منم وقتی اقدام کردم 2/5 سال طول کشید که باردار شدم اونم سقط شد .من زمانی باردار شدم که اصلا فکرشو نمیکردم .
من الان تو این 5ماه اقدام از بس بهش فکر میکنم نمیشه منم گاهی علائم بارداری تو 2 ماه قبل مثل حالت تهوع شدید بزرگ شدن سینه سرگیجه و... داشتم در حدی که 10 بی بی زدم و چند تا شون یه خط کمرنگ افتاد اما سر موقع پری اومد خیلی ناراحت شدم ابروم جلو همه رفت ولی چاره چیه ....هر چی خودمون و همسرمون استرس نداشته باشیم خیلی بهتره ....
راستی سارینا جون تست تخمک گذاری تا حالا امتحان کردی؟من این ماه میخوام بزنم ببینم اصلا تخمک گذاری دارم؟
ان شالله به برکت ماه مبارک رمضان این ماه نتیجه میگیریم .امین
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
نام .......سال ازدواج.......ماه اقدام.........تعداد سقط...........
01-سمیه .....6 سال.....ماه4.اقدام..........3سقط...........ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
2-طلائی.....2/5سال.....اولین اقدام ......ماه اول بارداری.******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
3-لیلی......5سال..........4ماه اقدام....................ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
5لیلا.......2سال.....5ماه اقدام ....1 سقط.....هفته 5بارداری******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
6-یلدا......7سال......ماه دوم اقدام....ماه اول بارداری******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
7-ایسان............................ماه اول بارداری.*******مامان شد هوراااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
8-نیکا .............................ماه اول بارداری.*******مامان شد هوراااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
9-mahraz.......چهار سال ازدواج......ماه اول اقدام........ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
10 رقیه ...........25 سال ...........6 سال ........ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
11-شبنم........5سال............اولین ماه اقدام.......ا*******مامان شد هوراااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
12-مامی.......8/5سال.....ماه 2 اقدام.....هفته 9 بارداری*******مامان شد هوراااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
13-سارینا......................................................ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
14-نسیم ...............................ماه اول بارداری.******مامان شد هورااااااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
15-لی لی .....................2 ماه اقدام......................ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
16-فاطمه..............6ماه اقدام..............................ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
17-الی ......2سال......4ماه اقدام .......................ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
18-یاس.......3سال.......3ماه اقدام.............ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
19-مامی لیلی......7ماه اقدام .....1سقط.....ماه اول بارداری******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
20-mamani.............................................******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
21-مه یاس ........5سال ازدواج.............1سال منتظر..............ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
22-پریسا ..........10 ماه ازدواج...........ماه دوم اقدام ............ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
سلام مریم جون ان شالله بزودی نتیجه میگیری به جمعون خوش امدی بیا از احوالاتت بگووو
والا سمیه جون
2 ماه پیش کیت استفاده کردم
اما نه به طور کامل
یکی 2 تاشو خراب کردم دیگه نرفتم سراغش
حالا میخوام این ماه دوباره استفاده کنم
انشاالله همین ماه هم من هم شما هم همه کسانی که منتظرن نی نی دار بشن
نمیدونم عکس رنگی جواب میده یا نه
دکی میگه تو وضعیت از خیلی ها بهتره
زودی بچه دار میشی اما نباید استرس داشته باشی
چه کنم که هر روزم شده بچه
هر فکرم شده بچه
هر جا که بچه میبینم نمیرم سمتش اما اشکام یواش یواش پایین میاد
میترسم بگیرمش بقیه راز دلمو بفهمن
سارینا جون منم شنیدم عکس رنگی خیلی خوبه بعضی ها که انداختن زود باردار شدن .ان شالله زود نتیجه میگیری .به خدا منم مثل خودتت شدم یه بچه که میبینم انقدر بغض میکنم و اشکام سرازیر میشه ولی جلو شو شو خیلی خودمو میگیرم .
همش به شوشو میگم ماه هم نی نی دار میشیم و میایم براش سیسمونی میخریم اونم کلی ذوق میکنه .
راستی چرا تست و خراب کردی؟اگه تاریخ پری هاتو داری حدود تخمک گذاریتو تخمین بزن و تست کن اگه خدایی نکرده همش منفی بشه یعنی تخمک گذاریمون خوب نیست من به دکترم گفتم شاید من تخمکم کیفیت نداره گفت حتما تست بزن بعد نتیجه اش و بهم بگو....من از 11 پری تست میزنم .
2706