2703
2553
عنوان

دیده نشدن قلب جنین

123412 بازدید | 146 پست
با سلام خدمت دوستان عزیزم
من تاریج اولین روز آخرین پریدم 28 مهر بود. به دلیل اینکه یه با سقط داشتم از همون اولی که فهمیدم باردارم تحت نظرم. در تاریخ 11 آذر سونو کردم اندازه ساک هفت میلیمتر و سن جنین پنج هفته تشخیص داده شد. دکترم گفت ده روز دیگه بیا برای چک مجدد. دوباره 21 آذر سونو کردم اندازه ساک 16 میل و جنین هم تشکیل شده بود اما هنوز قلب نداشت، سن جنین هم شش هفته و سه چهار روز شده بود ولی دکتر گفت رشدش خوب نیست و خیلی ناامیدم کرد و گفت تا یک هفته صبر کن اگه قلب تشکیل نشد باید سقط کنی. خلاصه خیلی داغون و افسردم.
تا حالا کسی مثل من بوده که توی این مدت قلب نینیش تشکیل شده باشه؟ شما رو به خدا راهنماییم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام عزیزم امیدت به خدا باشه برای سلامتی امام زمان صلوات نذر کن انشالله قلب نی نی تشکیل میشه الانم استرس نداشته باش هرچی خدا بخواد همون میشه.
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
عزیزم نگران نباش
دکترا به دوست من گفته بودن که اصلا باردار نیستی ولی باردار بود
به منم گفتن نی نی نمیمونه ولی من امیدوارم عزیزم نگرانی برای نی نی مضر ناراحت نباش
تازه قلب نی نی به این زودیا دیده نمیشه
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
تارا جون راست میگه یه نذری بکن مثلا من ختم یاسین انجام میدم به مدت 40 روز سوره یاسین نذر کردم اگه خدا قبول کنه
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
می شه به سوالاتم جواب بده هیچ لکه بینی یا خونریزی یا علائم دیگه ایی حتی خیلی کم نداری ؟ و همچنین گفت قلب تشکیل نشده یا ضربان نداره . بعدش هم سونوی معمولی این رو گفت یا واژیونال آخه معمولی از هفته هشتم می تونه تشخیص بده . دیگه هم نرو تا سه هفته دیگه سونوگرافی ترو عوض کن .
2714
نه هیچی لکه بینی ندارم. البته دکتر بهم کلی قرص و آمپول داده شاید به خاطر داروهاست که لکه بینی ندارم. سونو هم واژینال بود. در ضمن دکترم تو مطب خودش سونوگرافی رو انجام میده. گفت هنوز قلب تشکیل نشده.

یعنی به نظرتون امیدی هست؟
مونا جان قلب نی نی در هفته 6 به بعد با سونوی واژینال قابل رویته اما این به این معنی نیست که زود خودت رو ببازی انشاااله دفعه بعد همه چیز عادیه و خبر سلامتی نی نی رو همینجا بهمون میدی.
سلام مونا جون قلب نی نی در ماه اول باید تشکیل بشه اما بازم تا هفته 8 میتوونه امیدواربود
اما این موضوع خیلی شایع شده ..........نی نی من هم در هفته 13 به همین علت سقط شد
احتمالا بخاطر آلودگی هوا و مواد غذایی که دارای مواد نگهدارنده هستند مثل کنسرو ها و سوسیس و کالبلس و .......... بوجود میاد
نگران نبـــــــــا ش ........امیدت به خدا باشه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2706