2410
2553
عنوان

ایا خوردن انار زیاد در بارداری باعث تیرگی رنگ پوست نوزاد میشود

| مشاهده متن کامل بحث + 153481 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون مامان اتنا جان

امیدوارم پسر من هم کم کم به رنگ اولش برگرده و سفید بشه؟
یک سوال دیگه هم داشتم اینکه دختر شما هم زردی داشت؟
پسر من از روز چهارم کمی زرد شد که بردیم دکتر و دارو داد و بعد از چند روز بهتر شد اما الان بعضی روزها هم زرد هست
2456
بله مری جان زردی داشت ........ ازمایشش نرمال بود ......... اما تا همون 3 ماهگی هم پوستش زرد بود ........ یکی از دلایلی هم که پوستش تیره نشون میداد همون زردیش بود ....... دکترم میگفت این زردی طول کشنده است و خودش خود به خود خوب میشه ........
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2714
نه عزیزم رنگ پوست و اندازه چشم ربطی به تغذیه نداره به ژن بستگی داره یا پدر مادر یا جد پدر ومادر اما بخاطر خاصیتی که داره خیلی مفیده وشمارو در بارداری شاداب تر میکنه
ساخت انواع تزیینات نمدی پاپوش نوزاد وکودک،تزیینات اتاق،آشپزخانه http://zhivaar.shopfa.com/
منم انار زیاد خوردم مخصوا از 5 ماه به بعد دخترم اوایل سبزه بود رفته رفته سفید شد پوست صورت و دستاش سفید بودن تا یکسالگی بعدش دوباره کندمی شده چوست بدنش هم از اول سبزه بود من خودم سبزه ام شوشو سفیده ولی بدن من سفیدتر از دخترمه
2706