2737
2734
عزیزم هنوز نگرفتم به نظر شما چی خوبه
بار خدایا از کوی تو بیرون نرود پای خیالم نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بنشانی نه من انم که برنجم نه تو انی که برانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام
اینماه هم باخوردن روزی3تامتفورمین و2تاکلومیفن روز14پری فقط یه فولی 10داشتم دیگه کاملا ناامیدشدم
آرزوهایت راکنار نگذار دنیا بالاخره مجبورمیشودبا دلت کناربیاید...
سلام.بچه ها من روز 19 دوره ام یه فولیکول 23 داشتم با چندتا کوچیکتر.یه کم دیر نیست نوزدهم؟اخه من تخمک گذاریام همیشه 14پری بود میشه بخاطر این باشه که 9 روز قبلش جراحی لوزه داشتم؟من فردای این سونو نزدیکی داشتم دعاکنید نی نی بشه.اخه شوهر من ماهی 2بار بیشتر واسه نزدیکی نمیاد واسه همین باید دقیق تخمک گذاریم رو بدونم
رنج انسان به اندازه توقعاتش در دنیاست...
سلام کسی هست؟ من امروز روز9 پری هستم با یه فولیکول 17 که امپول تخمکرو زدم واسه ازادیش. امیدوارم بارور شه
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
2738
سلام.برای سونوگرافی پیش از بارداری جهت اندازه گیری فولیکول باید پیش دکتر رادیولوژیست رفت یا پیش متخصص زنان هم میشه رفت؟توی اهواز دکتر خوبی برای این منظور سراغ دارین؟البته بغیر از دکتر طهماسبی چون نوبت نمیده.
سلام من 3ساله ازدواج کردم،جلوگیری داشتم تا این ماه،روز 12پری سونو انجام دادم هیچی فولیکول نداشتم،دکترم یه عالمه دارو برام نوشت،حالا میخام راهنماییم کنین به نظر شما من چند ماه فرجه به خودم بدم بدون دارو؟
2706