2737
2739
سلام دوستان

دکتر به من گفته اندازه فولیم 19 هستش شوشوم کم تحرکی اسپرم داره به نظر شما ممکنه با بار اول ivf ج بگیرم ؟؟؟؟؟
پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینقدر زود میخوای این کار و انجام بدیochulu
راه های دیگه رو امتحان کن
نمیدونم
من خیلی امیدوارم
میگم این جور کارای کاشتنی مال درجه اخره
مگه چند وقته اقدام کردی؟
یا الله و یا رحمان و یا رحیم ثبت قلوبنا علی دینک ...
maneoo جون دکتر بهم گفت ivf کن 1 سالی هست که ازدواج کردم از همون اولم اقدام کردم دیدم نشد رفتم دک
تر که اینو بهم گفت نمیدونم چکار کنم ؟ میشه راهنماییم کنی عزیزم؟
2728
من متخصص نیستم
ببخش اگه ناراحتت کردمochulu
فکر میکنم این روش یعنی کاشتن تخمک یا نطفه (مطمئن نیستم)
قدرت ریسکشم نمیدونم
ولی فکر کنم راه اخره
برای شوهرت یه دکتر عالی سراغ دارم
دکتر سعید صاحب کشاف مطبشم عباس اباده
دستش عالیه
شوهرت اگه نیاز به عمل داشته باشه عالی انجام میده
نا امید نباش
قرص دوفاستون برای تخمک گذاری خوبه
دکترم بهم داده بود
به دوستمم داده بود که اون در کمال ناباوری دفعه اول اقدام بهد یه دوره سه ماها قرص حامله شد
اصلا اول و اخر همه این تجویزا خداست
فقط فقط خودش
یا الله و یا رحمان و یا رحیم ثبت قلوبنا علی دینک ...
آخه یه بار عمل کرده دکتر گفت دیگه نباید عمل کنه چون ممکنه بدتر بشه نمیدونم توکل به خدا میرم ببینم چی میشه

مرسی عزیزم
نه عزیزم یه سمتشو عمل کرد گفت به خاطر عمل تحرک اسپرماش کم شده واسه معاینه بعدی که رفت گفت طرف دیگه هم واریکوسل داره ولی خیلی کمه بهتر دیگه عمل نکنه که اگه خواستین اقدامی ( ivf iui) انجام بدبن مشکلی پیش نیاد
2738
salam man taze to hn sait sabtenam kardam ye soal dashtam age andazeye toxmdane chap2_3 folikol zire 6mm in yani chi?emkan dare dar ayande bache dar nasham?
rasti man mojaradam mamnoon misham javabamo bedid axe man asheqe bacheham in mozo vasam xeyliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mohemme toroxoda rahnemaim konid plz
ماندانا جون سوالتون واضح نیست. شرمنده.
سیکلاتون چند روزه است؟
روز چند رفتی سونو ؟ سونو واژینال یا شکمی بود؟
تخمدان راست به چه صورت بود؟
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
سلام مهسا جون تنبلی تخمدان داری گلم؟چه روزایی می رفتی برا سونو؟ سونو واژینال رفتی یا شکمی؟
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
سلام عزیزم نه من هیچ مشکلی ندارم هر 28 روز پریود میشم و سونو هم واژینال دادم هم شکمی هیچ موردی هم ندارم اما نمیدونم چرا دکترم میگه با 2 بار نمیشه بگی نمیدونم این ماه بازم برم ببینم چی میشه
38 هفته
سلام سوال من خیلی طولانیه ولی خواهش می کنم اگه کسی بتونه جواب سوالمو بده ممنونم
تاریخ پریودی 6 ماه گذشته
شهریور 24-مهر 28 آبان26آذر24-دی26بهمن25
قبل از پریودی آخر تا تقریبا 5 روز بعدش سرمای شدید خوردم که دکتر قرص آنتی بیوتیک و یه سر قرصای دیگه نوشت و مصرف کردم.به تشخیص ماما روز 13 پ سونو دادم که جوابش این بود که سایز تخمک کوچیکه که فک کنم 10 بود.دکتر بهم گفت یا به دلیل آنتی بیوتیکی که مصرف کردی یا ممکنه تاریخ این پریودیت مثل ماه مهر عقب بیوفته و برام روز 17 سونو نوشته علت سونو رو در تاریخ 17 پریودی متوجه نمی شم یعنی ممکنه سایز تخمک زیاد بشه یا زمانو ازدست دادم ؟ من دارم رژیم غذایی قبل از زایمان می گیرم به خاطر همین یه ماه برام خیلی عذاب اوره.خواهش می کنم اگه کسی می تونه کمک کنه.
تو ۲۱ روز بعد پری فولیکولهام ۹ و۸ بو البته ۹ ماه پری نشدم با دارو گیاهی سه روز لکهبینی داشتم بعد ۹ ماه
وقتی از اینکه آنچه را میخواستی بدست نیاوردی افسرده ای.

فقط محکم بشین و شاد باش.

خداوند در فکر دادن چیز بهتری به تو میباشد
2706