2737
2734
دیبا جونم تا جایی که من میدونم هیچ روش صد در صدی نیست خاله من با آی یو آی حامله شد و حق انتخاب جنسیت داشت اونم دختر انتخاب کرد که البته بهش گفتن 60 درصد امکان داره درست باشه ولی نی نیش پسره پس ذهنتو درگیر نکن هرچی خدا بخواد همون میشه بوسسسسسسسسس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای پسر دار شدن بخوانید !!

دقت کنید در تعیین جنسیت فرزند تنها مادر موثر نیست بلکه پدر نیز نقش قابل توجهی در این زمینه دارد قوی بودن نطفه مرد در پسر دار شدن خیلی مهم است. همچنین تعداد اسپرم، بنابراین اگر به شدت تمایل به داشتن پسر دارید قبل از بارداری یک آزمایش اسپرم انجام دهید.
سیگار و همچنین کمبود ویتامین c و اسید فولیک نطفه را ضعیف می کند. توجه داشته باشید بطور کل محیط قلیایی واژن مادر در حین لقاح نقش تعیین کننده ای در پسردارشدن دارد که در موارد زیر عوامل ایجاد کننده این محیط را ذکر خواهیم کرد:
1- خانمها بایستی از 3-2 ماه (2 پریود قبل از تاریخ پیش بینی حاملگی) قبل از بارداری اقدام به افزایش مصرف غذاهای با پتاسیم و سدیم بالا کنند. این غذاها مانند موز/ خرما/ طالبی/ پرتقال/ چغندر/ هلو/ گوجه فرنگی/ هویج/ کشمش و بطور کلی میوه ها و سبزیجات (غیر از سبزیجات رژیم دختر زایی) می باشد همچنین بایستی مصرف حبوبات، هل، زغفران، دانه های روغنی، کره، گوشت قرمز، سیب زمینی پخته، برنج و تخم مرغ وغذاهای نمکی را افزایش دهید. در غذاهای دریایی، جگر گوساله و کنسروها میزان نمک بیشتر از بقیه غذاهاست.
خانمها بایستی مصرف غذاهایی که در رژیم دخترزایی ذکر خواهد شد را به حداقل کاهش دهند. (این رژیم نباید بیشتر از 6 ماه ادامه یابد و در خانمهایی که سابقه بیماری کلیوی و فشار خون و ... دارند بایستی با مشورت با پزشک متخصص تغذیه انجام پذیرد.
2- مصرف روزانه یک قرص اسید فولیک و ویتامین C توسط آقایان و ترک سیگار (در صورت اعتیاد به سیگار) از 3 ماه قبل از بارداری
3- برای پسر دار شدن محیط واژن در حین لقاح بایستی قلیائی باشدبنابراین اولا زمان مقاربت باید روز تخمک گذاری انجام گردد دخول بایستی عمیق باشد و خانم به ارگاسم برسد همچنین خانمها قبل از لقاح از محلول جوش شیرین رقیق شده با آب برای شستشوی خود استفاده کنند .

بطور کلی مادرانی که قبل از بارداری صبحانه مفصل تر و غنی از غلات استفاده می کنند و رژیم پرکاری دارند احتمال پسر بودن نوزادشان بیشتر است.
2731