2737
2739
عنوان

در مورد گواهی سلامت دختران قبل از ازدواج سوال دارم!

| مشاهده متن کامل بحث + 81450 بازدید | 217 پست
حالا گیریم دختره فقط تونسته باشه بکارتش رو حفظ کنه..... مگه تنها راه تماس جنسی همین یه کاره؟ ببخشید اینو می گم ولی کم نیستن دخترایی که تو جامعه رابطه جنسی از راه دیگه ایی دارن ولی فقط! پرده بکارتشون رو حفظ کردن.....من بنا به رشته تحصیلم زیاد این موضوع رو دیدم.....
در ضمن جهت اطلاع رسانی.... گواهی بکارت فقط وقتی ارزش قانونی داره که مهر پزشکی قانونی داشته باشه..... از لحاظ قانون مهر پزشک کافی نیست
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عرف یک شبه و توسط یک نفر حتی چندین هزار نفر به وجود نیومده که به این زودیها از بین بره حتی یک حکومت ( منظورم زمان شاهه) نتونست عرف رو از بین ببره که ما چند نفر بتونیم از بین ببریم. ما تنها کاری که می تونیم بکنیم اینه که بچه هامونو آمورش بدیم شاید طی چندین نسل تغییراتی حاصل بشه.
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
2738
بهارى جون شما از این واژه در اختیار قرار دادن که استفاده میکنى دختر کاملا یک مفعوله ، مسلمه که وقتى دیدت از زن فقط این باشه زمان شراکت باهاش باید زیر و زبرش مورد تایید قرار بگیره نکنه خش برداشته باشه و کیفیتش مطابق استاندارد فک و فامیل نباشه !
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
من گفتم خود دولت هم این قانون گواهی بکارت و لغو کرده...

اما شمایی که میگید چه اشکال داره دختر هم احساس داره باشه هر کی یه دیدگاهی داره امیدوارم که دختر های خوبی در آینده قسمت تون بشه که از احساس زن بودنش کامل استفاده کرده باشه...

من که اگه خودم دختر داشته باشم همیشه واسش دعا میکنم که اینفدر عزت نفس داشته باشه که بتونه از خودش در برابر

گرگهای خیابون محافظت بکنه...و اسیر یه لحظه لذت نشه
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
بهارى جون شما از این واژه در اختیار قرار دادن که استفاده میکنى دختر کاملا یک مفعوله ، مسلمه که وقتى دیدت از زن فقط این باشه زمان شراکت باهاش باید زیر و زبرش مورد تایید قرار بگیره نکنه خش برداشته باشه و کیفیتش مطابق استاندارد فک و فامیل نباشه !
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
2706