2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آره راه هست ما هم همینطوری بودیم مگه از اول نخوندی ؟؟ فقط سه چیز باید داشته باشی : 1- پول 2- صبر و حوصله 3- وقت به شما توصیه میکنم که حتما پیش دکتر فدائیان بری که در این کار استاد است . من با نخستین میکرو حامله شدم و الان هم روزهای آخر 9 ماهگی را میگذرانم . مطمئن باش به راحتی بچه دار میشی .
سلام مهشید جون
خوبین؟من تازه عضو شدم راستش خیلی دلم گرفته 10 روز قبل شوهرم ازمایش اسپرم داد وتعداد اسپرماش کم بود یعنی 10 میلیون بود دکترگفت که دارو تاثیری نداره ولی با این حال قرص کلومفین شبی نصف قرص تا سه ماه استفاده کنه اگه نتیجه نداد بعدش باید ivf کنیم من قبلا 2 بار حامله شدم ولی سقط شدچون من سندرم انتی فسفولیپید دارم وباید هپارین بزنم و واقعا نمی دونم چرا اینجوری شده .راستش اول باید دید تو این سه ماه چی پیش میاد ولی من از اخرش می ترسم چون هر جا رو نگاه کردم چیز خوبی در مورد ivf ندیدم ولی بر عکس به میکرو دید بهتری دارم نمیدونم نظر شما چیه؟ما خیلی بچه دوست داریم ودیگه از انتظار خسته شدم .....

به نظرتون دارو جواب میده یا نه اونم شبی نصف قرص؟وکدوم عمل بهتره میکرو یا ivf؟راستی نظرتون در مورد iuiچیه
2714
سلام به مهشیدخانم امیدوارم بتونیدبه من هم کمک کنید
مادوسال پیش متوجه شدیم شوشوواریکسل داره وتعداداسپرمش500000باتحرک0بعدعمل شدکهبه1میلیون با12درصدرسیدرفتیم پیش پویان که ال کارنتینا دادوتعدادبه800000وتحرک28رسیدتصمیم گرفتیم بریم پیش پاک روش گفتش بایدآمپولhcgبزنه بعراز2ماه حتمابایدمیکروبشیم حالاقراره اردیبهشت بریم برامیکرو
اماخودم ازموقعیکه جلوگیری نداشتم بعضب مواقع کیس میزدم که باال دی رفع میشداماالان بازچندروزیه که دوباره کیست زدم ونمینونم ال دی بخورم بخاطرعمل
خواستم ببینم میکروبراماجواب میده واینکه من که کیست زدم چی بدیانه؟ممنون میشم اگه سریع جوابموبدی
عشقم همسرم وزندگیم پسرم قربون دو تاشون برم
سلام ناناز خانم مهشید خانم تازه زایمان کرده شاید دیر جوابتو بده بهتره به دکترت زنگ بزنی نگران نباش ال دی که برای کیست خیلی خوبه یعنی موقعی که ال دی می خوردی کیست گرفتی
برات دعا می کنم خداحافظ
2706