ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیکا جون ....
شما چون مشکل سقط داری بهتره اول اون و علت هاش رو درمان کنی چون اگه با این هزینه زیاد میکرو کنی و بگیره و خدای نکرده سقط کنی خیلی اذیت میشی هم از نظر روحی هم جسمی ...
2731
سلام مهشید جان من کامل پستها رو نخوندم شما از میکرو نتیجه گرفتی؟
الان نزدیک دو ساله که برای بچه دوم تلاش می کنم ولی بی نتیجه بوده و شوهرم ضعیف شده ولی دلیل خاصی نداره یعنی سونوگرافی و آزمایش خونش خوب بوده ولی تعداد اسپرمش کمه می شه منو راهنمایی کنید ممنون می شم
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد
سلام مهشید جون ممنون میشم جواب منم بدی
من 2 ساله ازدواج کردم خودم بدلیل نامنظمی پریود تخمک گذاریم بدرستی انجام نمیشه و شوهرم تعداد اسپرماش کمه و حرکتشون کنده رفتیم دکتر روش ای وی اف رو بهمون پیشنهاد داد دکتر افلاطونیان در یزد میریم چون یزد از همه جا به ا نزدیک تره من خودمم 2 ماه پیش برای سیکل ای وی اف پیش رفتم که تخمک گذاری خیلی داشتم اونم 19 میلی که خود دکتر عملمو کنسل کرد گفت شکمت اب میاره 15 مهر باید برم یزد تا دوباره بهم دارو بده ایا داروها روی بدنم اثر میگذاره یا نه ؟؟؟؟ در مورد لاپراسکوپیم توضیح بده چون دکتر میخواد برام انجام بده اگه انجام بده بهتره ؟؟؟ تاثیری در باروری داره ؟؟ روش ای وی اف خوبه با توجه به شرایط ما ؟؟؟؟؟ منم 26 سال دارم لطف کن بفرست جوابتو به ایمیلم ممنون میشم
Lilypie First Birthday tickers
الیزا جون این عکسی که می بینی دخترمه که نتیجه میکرو هستش ....
تعداد اسپرم کم با دارو درمان میشه شما ببین حرکت اسپرمها چطوره اگه همین تعداد کم حرکت خوبی دارند میتونی IVF کنس ولی اگه حرکت خوبی ندارند بهتره ICSI یا همون میکرو رو انجام بدی .
راحله جون برای شما هم ایمیل دادم . لاپاراسکوپی هم که بیشتر یک عمل تشخیصی هست برای بررسی کیست تومور جراحت ولی تازگی عمل جراحی هم باهاش انجام میدن !
ببین دکترت چی رو مد نظر داره .
دوست من "در آرزوی دو قلو" که اسمتونو فراموش کردم ... ایمیل شما نرسیده میشه دوباره بفرستی ...
در مورد وبلاگ دخترم .... چون بلاگ اسپات فیلـتر شده این وبلاگ هم باز نمیشه ! برای باز شدنش باید از نرم افزارهای فیــلتـــر شــکـــن استفاده کنی !
2706