2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من الهه ام مشکل ما کمی اسپرم و نداشتن حرکت ودر روییان عمل میکر دارم الان دارم ال دی میخورم 29 امپول سوپرفکت مصرف می کنم 12 مهر باید اونجا باشم واسه سونو خیلی امید دارم چون عمل میکرو وتشکیل جنینم 70 درصد و خیلی به خودم مطمعنم که میگیرم فقط خدا بخواد همه حل میدونم ایمان دارم اون می خواد
سلام من الهه ام مشکل ما کمی اسپرم و نداشتن حرکت ودر روییان عمل میکر دارم الان دارم ال دی میخورم 29 امپول سوپرفکت مصرف می کنم 12 مهر باید اونجا باشم واسه سونو خیلی امید دارم چون عمل میکرو وتشکیل جنینم 70 درصد و خیلی به خودم مطمعنم که میگیرم فقط خدا بخواد همه حل میدونم ایمان دارم اون می خواد
2728
2738
سلام مهشید جون . به نظر شما عمل میکرو واسه کسی که مشکل سقط هم داره موثره ؟
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی
مهشید جون رفتی ؟؟؟؟؟؟ اگه اومدی یه راهنمایی بکن لطفا ...
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی
مهشید جون منو یادت نره ها ..........
سلام بچه ها دکتر فدائیان چطوره کارش من پیش دکتری میرفتم که ظاهرا خیلی خوب و مهربون بود اما خیلی الکی پولکی بود اما میگفت که نیست دکتری میخوام که رحم و مروت داشته باشه و کار بلد تو رو خدا کمک فوری نیاز دارم
مهشید جون پس کجاییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
2706