2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرا جون ببخشی من اکثر اوقات شبها آنلاین میشم ! ببین مدتی طول میکشه تا اسپرم ساخته بشه یعنی این دو تا هورمون که سطحشون پایین رفته تا حالا نگذاشتن که سلولهای بیضه اسپرم سازی بکنند یعنی اثر هورمونهای اسپرم ساز رو خنثی کرده بودند الان باید مدتی طول بکشته تا سلولهای اسپرم ساز بیضه به اندازه کافی رشد بکنند و به امید خدا اسپرماتید و اسپرماتوزوئید و در نهایت اسپرم تولید بشه . من که امیدوارم حالا همه چی بستگی به این داره که این هورمونها چقدر روی سلولهای بیضه اثر گذاشته باشند یعنی سلولها رو از بین نبرده باشند که فکر نمی کنم اینطور باشه ! به هر حال باید دوباره بررسی بشه : بررسی شامل گرفتن شرح حال دقیق معاینه عمومی و بررسی محور هیپوتالاموس- هیپوفیز- گناد و بررسی کار تیروئید و آدرنال و بررسی وجود دیابت قندی , سابقه شیمی درمانی, رادیو تراپی, تماس با سموم الکل و داروها یا نارسائی کلیه می باشد. در معاینه فیزیکی باید توجه خاص به نشانه های کم کاری غدد جنسی مردانه( بیضه های کوچک آتروفیک از بین رفتن موی صورت و بدن و ژنیکوماستی) و علائم خواجگی( موهای کم ناحیه صورت ژنیتالیا زیر بغل دستگاه تناسلی کودکانه و صدای زیر) معطوف شود. آزمایش ها شامل اندازه گیری غلظت تستوسترون , پرولاکتین است. در بیمارانی که پرولاکتین بالادارند باید آزمایش تکرار شود ودر صورت بالا بودن مجدد با شک به تومور هیپوفیز به متخصص غددارجاع داده شود. بیمارانی که سطح تستوسترون آنها در صبح پائین است باید بصورت مکرر LH و FSH در آنها اندازه گیری شود. اگر تستوسترون پائین ولی سطح LH و FSH افزایش نیافته باشد , باید برای بررسی اختلال عملکرد هیپوفیز یا هیپوتالاموس در خواست مشاوره غدد کرد. اگر تستوسترون پائین و LH و FSH بالا باشد علت ناتوانی جنسی نارسائی اولیه بیضه است. نارسائی بیضه را می توان با تجویز تستوسترون زیر زبانی خوراکی یا عضلانی درمان کرد. تزریق تستوسترون داخل عضلانی با دوز 200 mg هر 2 تا 3? هفته بعلت اثرات سمی ترکیبات خوراکی یا زیر زبانی روی کبد توصیه می گردد. در بیماران مبتلا به کم کاری هپوفیز از hcg می توان به منظور تحریک ترشح تستوسترون از بیضه استفاده کرد. در سرطان هیپوفیز که پرولاکتین زیاد ترشح میکند درمان با بروموکریپتین یا عمل جراحی توانائی جنسی را به بیمار باز میگرداند.
غریبه جون ! شما نگفتی شوهرت چه مشکلی داره !! من دکتر امید پویان رو که مطبش نارمک بالاتر از هفت حوض هست رو پیشنهاد میکنم .
لابراتوار امید هم که متعلق به ایشان است در میدان بهارستان قرار داره .
شماره مطب ایشان تو هفت حوض : 77806970
2728
2738
ببخشید مهشیدجان با این تعداد کم اسپرم امیدی هست که طبیعی بارداربشم آخه میترسم برم دکتر چون اگه بگه باید شوهرت عمل بشه خیلی میترسم آخه شنیدم بعضی از دکترها خوب عمل نمیکنن منتظر جوابتون هستم
سلام به همگی مهشید جون منم شوهرم آزواسپرمه ،نمونه ازبیضه هم انجام داد ولی گفتند فقط چندتادونه پیداشده که اون هم بدردبخورنیست ورویان قبول نمیکنه ،بازم ممکنه تو ادرارش اسپرم باشه ؟شوهرم بعدازاین ازمایش خیلی بهم ریخت ممکنه راه دیگه ای بجز جنین اهدایی وجودداشته باشه؟
و همهء پرنده ها پرواز کردند
به جز یکی!!
او که در قفس به دنیا آمده بود
تصور میکرد . . .پرواز یک بیماریست. . .
سلام به همگی مهشید جون منم شوهرم آزواسپرمه ،نمونه ازبیضه هم انجام داد ولی گفتند فقط چندتادونه پیداشده که اون هم بدردبخورنیست ورویان قبول نمیکنه ،بازم ممکنه تو ادرارش اسپرم باشه ؟شوهرم بعدازاین ازمایش خیلی بهم ریخت ممکنه راه دیگه ای بجز جنین اهدایی وجودداشته باشه؟
به جز یکی!!
غریبه جون ! خیلی از دکترهایی که در رویان و میرزا کوچک خان کار می کنند شاگرد دکتر پویان هستند !!
شما با کمک IVF و در نهایت میکرو به راحتی بچه دار میشی فعلا با این تعداد به طور طبیعی باردار نمیشی . باید علت را پیدا کنی که چرا اینطوریه ! فیزیکی مشکل داره یا هورمونی . این مشکل چند تا علت داره اما همین که چند تا اسپرم پیدا شده امید خیلی بزرگی هست . نگران نباش و با قدرت و بدون استرس به کار درمان و تحقیق ادامه بده . شما تنها نیستی خیلی ها مانند شما هستند .
بهار جون ! شما هم یه سر برو پیش دکتر امید پویان که آدرس و شماره تلفنش رو بالا نوشتم . چون چند تا اسپرم پیدا شده پس میشه امید داشت با کمک دارو این تعداد بیشتر و سالمتر بشه . اول یه سر برو پیش دکتر فدائیان من فکر کنم به احتمال زیاد ایشان هم شوهرت رو پیش دکتر پویان بفرسته و بعد یه سونوگرافی از بیضه ها تو بیمارستان آریا ! به شوهرت بگو ما هم همینطور بودیم استرس نداشته باشه واقعیت رو قبول کنه خیلی ها اینطوری هستند قدم اول را به امید خدا بردارید و با امیدواری پیش بروید همین پارسال بود که ما هم فکر نمیکردیم سال بعد همچین بچه ای داشته باشیم اما الان داریم و هنوز هم باورم نمیشه ! برو و نگران نباش همه چیز درست میشه ...
مهشید جون خیلی ممنونم از راهنماییت،فقط بنظرت میشه اول یه مشاوره تلفنی بادکتر داشته باشیم آخه چون راهمون دوره (استان گلستان)ودیگه اینکه زمان میبره تا به شوهرم بگم آخه میترسم اگه این پیشنهاد ازطرف من باشه باروحیه عصبی که داره زود ناراحت بشه،درضمن شوهرم خیلی عصبیه بنظرت توی تولید اسپرم تاثیر نداره،امیدوارم به حق علی اصغر (ع)همه به آرزوشون برسن وخداهمه بچه ها رو برای پدرمادرشون وهمچنین دختر نازت وبرات حفظ کنه وسایتون رو سرش باشه
به جز یکی!!
2706