2410
2553
عنوان

همه چیز درباره مو ...

| مشاهده متن کامل بحث + 159199 بازدید | 742 پست
سلام عزیزم جنس موهای من بخاطر رنگ گذاشتن مدام بد شده.چه مارکی برای رنگ مو پیشنهاد میکنی صنم جون؟
مرسی عزیزم
درهای خوشبختی بسوی من گشوده اند
خدایا از تو معجزه ای میخواهم در حد خـــــــــــــــــــــــــــــــدا بودنت
سلام
من دیروزموهاموکاکائویی کردم ولی چون رشدریشه داشتم کمی تیرگی توی ریشه میبینم والان که موهامو میبینم اونی نیست که میخواستم میشه بگیدچطوری اونو طلایی کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا جون اگه بخوای که رنگ روشن بزنی حتما باید شامپو ریموور بزنی قبلش و بعد موهاتو روشن کنی چون اگه شرابی رو از روی موهات پاک نکنی رنگ خوبی نمی گیری و قرمزی میده و بعد از چندبار شستشو هم شرابیهات از زیر پیدا میشه. کلا بهتره که این کارو بکنی چون واسه دکلره ای هم که می خوای دو ماه دیگه انجام بدی رنگ شرابی مانع دکلره ات میشه. ریموور رو میتونی از لوازم آرایشی های مطمئن بخری حدود 20 تومانه . رنگ 4 خرمایی طبیعیه رنگ یکدستیه و مو رو خوب میپوشونه البته اگه بعدا بخوای واسه 2 ماه دیگه دکلره کنی بهرحال فایده ای نداره. ولی رنگ 4 یه رنگ متوسط با پوشانندگی خوب خرماییه عزیزم
2720
آندیا جون سلام
در این وضعیتی که میگی پیشنهاد می کنم فعلا یه مدتی موهاتو رنگ نکنی و به جاش شروع کنی به تقویت. خصوصا که فعلا رنگهای طبیعی و تیره هم مد هستند و موقعیت خوبی واسه استراحت دادن به مو هست حتی واسه کساییکه دوست دارن همیشه طبق مد باشند. اگه موهای دو رنگ شده داری به نظرم رنگ ریشه ات رو یکبار بزن روی موهات و چند ماهی به موهات تایم بده برای شاداب و تقویت شدن. اما اگه موی سفید داری و یا به هر دلیلی نمی تونی رنگ نکنی من لوریال رو پیشنهاد می کنم به خصوص با کرم قبل و نرم کننده بعد از رنگش که مو رو حال میاره. می تونی از کپسول های ضد شکنندگی رولون هم تهیه کنی و یکیش رو بعد از رنگ بشکنی روی موهات و آبرسانی کنی.
دوما جون سلام عزیزم . توی بیس طلایی رنگا خیلی متفاوتند . چه جور طلایی مد نظرته عزیزم؟ چه تناژی داشته باشه؟ طلایی داریم که به مسی می زنه ، طلایی زیتونی ، دودی، همه رنگی داریم. مشخص کن تناژتو عزیزم تا رنگو بهت بگم .
2714
sanam جان مرسی از راهنماییت من فعلا خداروشکر موی سفید ندارم ولی این دو رنگ شدن موهام آزارم میده .خیلیم خشک شدن ماسک موی حموم و سرم کیریستال دارم ولی به نظرمتاثیری ندارن.پس موهامو دوباره بخوام یه دست کنم رنگ شماره چند لوریال رو بگیرم؟این کپسولا رو که گفتی از کجا بگیرم؟
درهای خوشبختی بسوی من گشوده اند
خدایا از تو معجزه ای میخواهم در حد خـــــــــــــــــــــــــــــــدا بودنت
صنم جون سلام با تشکر از تاپیک خیلی خوبت. عزیزم من هم موهام خیلی نازک و کم پشته متاسفانه دخترم هم که 3 سالشه مثل خودمه همون دستوری رو که صفحه قبل برای مینو جون توضیح دادی استفاده کنم؟ واقعا ممکنه موهام پر بشه؟ برای دخترم هم تاثیری داره؟ من 3 بار پشت سرهم موهامو رنگ کردم البته هر بار با فاصله یک ماه بار اول n9 بار دوم E9 بار سوم C9 البته بار سوم به خاطر اینکه موهام تن زردی و نارنجی داشت واریاسون آبی و بنفش و نقره ای از هر کدام به مقدار کم زدم من همیشه یکی و نصفی اکسیدان 9 درصد به رنگ اضافه میکنم حالا که ریشه موهام دراومده میخوام دوباره رنگ بزنم به نظرت چه رنگی بزنم که شیک و قشنگ بشه؟ این رنگها روی زمینه موی خودم بوده( مشکی ) صنم جون هربار که رنگ میزنم فقط تا 2 هفته خوش رنگه بعد با شستشو تیره تر میشه. ببخشید خیلی طولانی شد.
آندیا جون اگه می خوای موتو یکدست خرمایی کنی اگه بیس موهات رنگ خرمایی طبیعیه ایرونیه رنگ 4 واست خوبه که مو رو یکدست می کنه ولی اگه خواستی روشنتر کنی رنگتو بهم بگو تا بگم چیکار کنی در ضمن بگو که دو رنگ بودن موهات چه جوریه یعنی رنگ ریشت تیره تر از ساقه است یا روشنتر. و بگو چه تناژی می خوای خرمایی؟ زیتونی؟ مسی؟ و....

و اما کپسول های رولون رو از هر جایی که نمایندگیشو داشته باشه می تونی تهیه کنی . فروشگاههای لوازم آرایشی و رنگ مو فروشی معتبر. اگه تهرانی می تونی بری منوچهری سراغ نمایندگی رولون اگه شهرستان هم باشی برو مرکز خرید لوازم آرایشی شهرتون رولون تقریبا همه جا شعبه داره.
سلام پری جون خوش اومدی عزیزم. خانومی اگه موهات همون شرایط موهای مینو رو داره میتونی همه موارد گفته شده رو انجام بدی و بخصوص روی بیوتین تکیه کن برای ضخیم شدن موهات. ولی در خصوص پر پشت شدن باید راهکارهای دیگه ای رو هم اضافه کنی. مثل شامپوی مناسب جنس موهات. کوتاه کردن مرتب موهات حداقل یک سانت در ماه به مدت 6-7 ماه و ...
اما در خصوص دخترت اکیدا از راهکارهای مخصوص بزرگسالان استفاده نکن چون الان خیلی زوده. بهترین روش اینه که یک یا دوبار تا هنوز بچست و میتونه موهاشو با تیغ بتراشید. تراشیدن مو با تیغ توی سنین کم واقعا توی پر پشت شدن و ضخیم شدن جنس مو اثر میزاره. البته این مستلزم اینه که 3 ماهی پی کچل شدنشو به تنتون بمالید البته اگه سنش کمتر بود این کار راحتتر بود. ولی اصلا جنس طبیعی و لطیف و کودکانه موهاش رو فعلا با مواد گیاهی و دارویی تغییر ندید که در آینده موهای سالمی داشته باشه. موفق باشی خانومی.
پری جون
در خصوص رنگ مو هم پیشنهاد می کنم زیاد رنگ موت رو عوض نکنی .چون همیشه همه رنگها تغییر رنگ می دن مگه اون رنگی رو که چند بار روی مو تکرار کنیم و به ثبات برسه روی بیس موهامون. پس پیشنهاد من اینه که همون رنگ موی قبلت رو اگه از رنگ اولش راضی هستی تکرار کن و دو ماه بعد باز هم تکرار کن تا این رنگ بره کاملا جایگزین پیگمنتهای موی خودت بشه. فقط برای گرفتن زردی رنگت به جای واریاسیون می تونی بعد از رنگ زدن روی موهات یه رنساژ تثبیتی بزنی یعنی یه بند انگشت از همون رنگ مویی که زدی به اضافه یک نخود رنگ مشکی پر کلاغی رو (شماره 1 یا 2 ) به رنگت اضافه کنی و با اکسیدان شماره 1 (9 درصد ) و کمی نرم کننده و کمی آب مخلوط کنی تقریبا مقداری حدود یک کاسه ماستی به دست میاد حالا 2-3 دقیقه روی همه موهات ماساژ بدی تا یه کوچولو تن دودی بده به موهات.
2706