2737
2734
من الان هفته 38 بارداری هستم به دلایلی میخوام دکترمو عوض کنم.فکز میکنین الان اگه برم دکتر امینی قبولم میکنه؟اطلاعی در مورد هزینه رایمان بی دردو اینکه ایا هزینه جدا از هزینه بیمارستان میگیره یا نه دارین؟اگه تجربه ای دارین ممنون میشم دوست جونا بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گلناز جون من مریضش بودم... با اینکه شونزده ساعت هم درد رو تحمل کردم ولی در نهایت سزارین شدم... یه تلفن به مطبش بزن و بپرس که قبولت میکنه یا نه... 88886711.... در مورد هزینه جدا هم باید بگم که نه چیزی نمیگیره. البته توی فاکتوری که بیمارستان به من داد دستمزد دکتر رو نوشته بود یک تومن. هزینه زایمان سزارین من شد دو تومن. اتاق دو نفره یک شب. هزینه زایمان طبیعی بدون دردش هم همینقدر بود اونموقع. الان یکسال گذشته شاید تغییر کرده باشه عزیزم.
2738
بزرگترین اشتباه من تو زندگیم رفتن پیش لاله امینی بود اولش خوب به نظر میرسه ولی خدا بهم رحم کرد که دکترمو عوض کردم وگرنه معلوم نبود چه بلای سرم میومد دکتر از این بی مسئولیت تر ندیدم هول هول و بی دقت کار انجام میده فقط ظاهر داره و مطبش میری فکر میکنی خیلی باحالن در حالی که هه چی رو سنبل میکنه حتی جواب سونو منو با دقت نخوند ببینه مشکل من چیه خدا بهم واقعا رحم کرد صرف گرفتن یه تست ادرار و هر بار سونو کردن دلیل بر خوب بودن دکتر نیست از نظر این کتر همه چی واسه زن باردار آزاده حتی واسه یکی مثل من با سرویکس 28 و جفت پایین و نشتی کیسه که همش تقصیر این دکتر بود وقتی دکترمو عوض کردم بهبم استراحت مطلق داد در حالی که امینی میگفت برو رو تردمیل بدو دیه شوهرم صداش در اومده بود میگفت من که مردم تشخیص میدم یه فرق بین زن باردار و غیر باردار هست ....من که واگذارش کردم به خدا.. الانم میرم صارم
لاله امینی دکتره بیخودیه فقط اسم در کرده
فوق العاده بی مسؤلیتیه
منم پیشش رفتم
فقط دم ودستگاه بهم زده
میچاپه مردم رو
مردمی را دیدم که برای داشتن ظاهری زیبا وقت و هزینه زیادی صرف می کردند اما برای داشتن ذهنی زیبا هیچ......
من اخیرا با دکتر امینی زایمان طبیعی داشتم. البته به جای اپیدورال مجبور شدم اسپاینال استفاده کنم. چون به خاطر تحریم ها اپیدورال نبود. به نظر من دکتر امینی از نظر اخلاقی خیلی دکتر خوبیه. یعنی هم خوش اخلاقه هم اینکه تو این دور و زمونه که همه دکتر ها زیر میزی می گیرن (دستمزد جدا) این کارو نمی کنه و فقط دستمزد خود بیمارستان رو می گیره. ماماهای بیمارستان جم هم فوق العاده خوبن. در مورد بی مسئولیتی دکتر امینی که دوستان می گن، به نظر من بیشتر میشه گفت که خونسرده و سخت نمی گیره. برای من که سابقه دوبار بارداری پوچ داشتم و خودم رو باخته بودم، خونسردی دکتر امینی و دلگرمیش خیلی کمکم کرد. خدا رو شکر الان پسرم تو بغلمه و همه چی خوبه. البته زایمانم سخت بود چون وزن پسرم 4 کیلو بود. باعث شد خیلی بخیه بخورم و دیر خوب شم.
منم می خواستم پیشش برم ولی دیدم با یکی از دوستهام که جفتش پایین بود چی کار کرد نرفتم کلا تو نی نی سایت هم بگردی خیلی ازش راضی نیستند
دختر زیبای من عاشقتم ممنون که با اومدنت باعث شدی حس قشنگ مادر بودن رو تجربه کنم
2706