2726
عنوان

دامن توتو بلند

2900 بازدید | 9 پست
میشه یکنفر لطف کنه ومدل درست کردن دامن توتوی بلند رو بمن توضیح بده...نه ازاونایی که طول دامن دوبرابر بلندی که میخوایم میگیریم از اون مدلهایی میخوام که تور تا پایین پای بچه میرسه-مررررسی
سلام دوستان

فروش حضوری لباسهای مارکدار بچه گانه از فردا در غرب تهران. (همراه با تخفیفات باور نکردنی)
نمونه هایی از کارها در وبلاگ قابل مشاهده است.

http://www.kidsbrand.blogfa.com/
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایسو درست میگه و اگرم میخوای دامنش بلند باشه بهتره از تور بدون اهار استفاده کنی که حالت افتاده داشته باشه تور اهار دار باعث میشه که دامن پف وایسته و واسه دامن بلند فکر نکنم جالب شه
اگر می خواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ دهد؛ باور محال بودنش را عوض کن...
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
2728
آیسو وصباجون بنظرم میاد مدل درست کردنش با اون کوتاهها فرق داره-من امروز رفتم تور ارگانزا خریدم نمیدونم واسه اینکار خوبه یانه؟میخواستم ازاون مدل کوتاه درست کنم ولی چون قبلا یکبار واسه دخملی درستیدم شوشوجان گفتن امسال یک مدل دیگه درست کن واسه همین گفتم ایندفعه بلندش درست کنم-کاش یکی که قبلا درست کرده از این مدل بیاد ومنو راهنمائی کنه
میدونید منظورم مدلی نیست که کمرش دقیقا جای کمر دامن یا شلوار هست-مدلی منظورمه که کمر دامن از روی سینه شروع میشه-نمیدونم اسمش چیه من میگم توتوبلندههههه-نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یانه؟

سلام عزیزم من تازه تاپیک شما رو دیدم .من هم دارم واسه دخترم دامن تو تو بلند درست میکنم خیلی هم قشنگ شده فقط مشکلی ک داره اینه که توراش همش میچسبن ه هم و جمع میشن بالا و ... اگر کسی راه حلی داره بگه ممنون میشم