2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نارسیس جون نینیت دخمله شک نکن
مثل من دخمل دار شدی و نعمت میاد تو خونت
======================================================مهتاب جون خواهش میکنم به سلامتی زایمان کنی و نینی قشنگتو بغل بگیری
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
2731
فیروزه جون دکتر معینی گفت دختره ولی پرسید سونوی Nt رو خود دکتر طهماسب پور انجام داد؟ گفتم بله جنسیت رو خودش گفت . گفت دستگاه های اونا پیشرفته تره . حالا نمی دونم چیه ؟ راستش چون تا حالا فکر می کردم پسره یه کم یه جوری شدم راستش برام قبولش یه کم سخته . البته هرچی باشه نعمت خداست .
2738
نارسیس تو سونوnt دکتر میگه به احتمال زیاد دختره یا پسر.چون جنین خیلی ریزه ولی بعید میدونم تو هفته 18اشتباه بشه.شاید دکتر تعجب کرده که با وجود دقیق بودن دستگاهشون چرا بهت اشتباه گفتن.به هر جهت بشر جایزالخطاست.اگر خیلی واست مهمه و نمیتونی تا روز سونو سلامت جنین صبر کنی برو سونوگرافی نرگس.دستگاهش خیلی پیشرفته است.آدرسش هم بلوار کشاورز نبش جمالزاده است.نیاز نداره وقت بگیری ولی صبح ساعت 8اونجا باش تا معطل نشی چون خیلی شلوغه
=================================================================
مهتاب دقیقا منم از همین 2تا می ترسیدم
تو بلوک زایمان به خانمه گفتم بذار تو اتاق عمل که بی حس مسشم سوند رو وصل کن گفت اونجا پر از مرد هستش و زشته.ولی واقعا ترس نداشت یه سوزش در حد چند ثانیه.سعی کن خودت رو شل بگیری درد نداره
در مورد فشار هم دکتر معمولا رحم رو ساکشن میکنه و فشار نیازی نیست
جریان من فرق داشت.چون عملم طولانی بود دکتر همش از لخته شدن خون میترسید واسه همین اومدن شکمم رو فشار دادن که اگر لخته تشکیل شده بیاد بیرون.خدا رو شکر من هیچی نفهمیدم ولی همه میگن درد وحشتناکی داره
دوست من 1هفته بعد از من با دکتر معینی تو بهمن سزارین داشت شکمش رو فشار ندادن.نترس فشارت نمیدن
من تا 5روز بعد از عمل به خاطر جلوگیری از لخته خون آمپول تو نافم میزدن.اگر جای من بودین چی کار میکردین؟
اصلا نترس.همین که قراره دکتر دقیق و با وجدانی سزارینت کنه خدا رو شکر کن.کدوم دکتری 1ساعت وقت میذاره و تخمدان و لوله عمل میکنه؟خدا عمر با عزت بهش بده
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
دسترسی به ایشون ظاهرا مشکله
به من گفت اگه مشکلی داشتی برو یکی از بیمارستانای طرف قراردادم بگو مریض دکتر معینی هستم

منشیشم گفت فقط در مواقع اضطراری به شماره موبایل اس ام اس بده
حالا نمیدونم شماره ماله کیه
2706