2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. مرسی فیروزه جون. خدا الینا جونو همیشه سالم برات حفظ کنه.

دوست جونا برام دعا کنین وزن بچه فردا خوب باشه.

آیناز جون چه ساعتی نوبتته شاید همدیگرو دیدیم من یک ربع به نه نوبتمه.

فرشته ما هم زمینی شد(صبح 5 اسفند)
2728
سلام صبح همگی بخیر
من پنج شنبه ساعت 12 وقت دکتر داشتم تو راه بودم که خانم بهبهانی زنگ زد که برق های مطب خیلی وقته رفته و فکر نکنم حالا حالا ها بیاد دکتر هم عمل داشت و رفت و شما یا ساعت 3 بیا مطب دولت یا یک شنبه بیا شهرک
همسر محترم ساعت 3 کار داشت و قرار شد یک شنبه برم
شانس من رو می بینید
CafeMom Tickers
سلام صبح بهخیر

من امروز خونه هستم ...چون مامانم کار اداری داشت و نتونست الی رو نگه داره

خلاصه درگیرم با این وروجکککککککککککککککککککککککککککک

رنجور جون باید به مدیر سایت ایمیل بزنی و اسم کاربری جدیدت رو بگی تا خودشون برات عوض کنند

لیلی جون مشکلی نیست حالا فردا میری دیگه...نگران نباش

قهر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من به خاطر خودت میگم که وسواس نباشی...وسواس بدترین درده که آدم رو نابود میکنه...بزن بر طبل بیعاری!!!!

مرجان حونم بهتری؟
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
سلام لاله جون جونی. خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اوینا گل گلی خوفه ؟؟؟؟؟

راستش عزیزم نه اعتصاب کرده بودم نه گشادیسم گرفته بودم . برعکس در مدت محرومیت استخون درد گرفته بودم بسی شدید.

راستش این مدت از مهمونی تولد بگیر تا مهمونی شب یلدا که من میزبان فامیل دو طرفم بودم به مناسبت اولین یلدای

مهراد که جشن گرفته بودم و مادر شوهرم که بعدشم یه چند روز اینجا مونده بود که اینا قسمتای خوششه .

بعدم خراب شدن موتور خونه ساختمونو قطعی اب و مریضی خودمو مهراوه و بعدم مریضی مهراد که تو دوهفته منو پنج بار

کشید مطب دکتر اطفال و بعدشم کار دندونای خودم

هرچی صبر کردم دیدم از این مهرنوش بخاری بلند نمیشه . خودم رفتم دنبال کار دندونم که کار بالا گرفتو خلاصه الان دارم

هر شب با مسکن خوابم میبره . دکتر خیر ندیده نمیدونم چه بلایی سر این دک و دهن من بدبخت اورده که تا حالا اینقدر درد

کشیدم

بابا سزارین کردم بعد از سه روز دیگه مسکن نخوردم الان 5 شبه بعد از عصب کشیم دارم با مسکن میخوابم . تازه علاوه بر

اینهمه انتن اینترنتمونم قطع شده بود

ناصر الدین شاه سر یکی از این جنگاش میره بالای سر یکی از توپچیاش میگه تو چرا بیکاری ؟چرا شلیک نمیکنی ؟

طرف میگه به هزار و یک دلیل اولیش اینکه باروت ندارم . شاهم از این حاضر جوابی خوشش میاد میگه بهش پول بدن.

حالا لاله جان از بین اینهمه اوضای قمر درعقرب خودت اولین دلیلو پیدا کن

CafeMom TickersCafeMom Tickers
آخ جونمی فیروزه جونم با من آشتیه
فیروزه مهربونننننننننننننننننننننننننن

وای فیروزه جان خیلی سخته اگه یه روز مامانت نباشه خودت باید بمونی خونه این مشکل بعد من هم هست ولی به من خیلی بد مرخصی میدن
CafeMom Tickers
سیلام به دوستای گل و بلبل

مرجان بپر بغل خودم .....چقدر کار داشتی این مدت...اوففففففف
ببین دندونتو حتمن پیگیری کن یارو یه سوتی داده ها.....برو پیش خودش....نباید اینجوری بشه

زیر باران که به من زل بزنی خواهی دید....
فن تشخیص نم از چهره گریان سخت است...
2706