2733
2734
اون شماره موبایل مال خانم آقای دکتر هستش
اس ام اس بدین بهتون زنگ می زنند
البته اگر کارتون خیلی ضروری بود اس ام اس بدین
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان منم با این تعریفهایی که ازتون شنیدم میخوام تحت نظر دکتر معینی باشم البته من اولین ماه اقداممه ولی با این شرایط که دکتر دیر وقت میده من اگه مثلا این ماه جوابم مثبت بشه باید وایسم دو ماه دیگه برم پیشش ؟ شماهایی که از اولش تحت نظرش بودین چیکار کردین؟
2728
2738
سلام به همه مامانای گل و مامان بعد از این های گل .روزتون مبارک .
دوستان راستی من هم از دکتر معینی وقت گرفتم برای 31 اردیبهشت ولی چیزی که نگرانم میکنه اینه که اگه خدای نکرده نی نی زردی داشته باشه چی؟ ایا باید حتما همون جا بستری بشه یا جای دیگه هم قبول میکنن چون تو خود بهمن خیلی گرون در میاد.
کسی از این قوانین خبری داره؟
CafeMom TickersCafeMom Tickers
خواهش می کنم نورا جون.وظیفه است

مرجان روزی که نینیت به دنیا میاد 3روز بعدش باید بری آزمایش غربالگری بدی که میزان بیلی روبین نوزاد رو هم همون روز بهت میگن
دکتر اطفال بیمارستان بهمن به من گفت باید بستری بشه
زمان بارداری دکتر معینی به من گفت بچه ات رو ببر پیش دکتر بابک امیدوار.یکی از بهترین متخصصان اطفال تو ایرانه
من از بیمارستان الینا رو بردم پیش دکتر امیدوار .خودش با یه دستگاه خاصی بدون خونگیری میزان بیلی روبین(زردی)الینا رو اندازه گرفت و گفت حتی از مقداری که بیمارستان بهمن گفته بیشتره ولی اصلا نیاز به بستری نداره و تا چند روز دیگه خوب میشه و همین هم شد.بازم مدیون دکتر معینی هستم که این دکتر رو بهم معرفی کرد.واقعا دکتر حاذقی هستش.اینم شماره تلفنش هستش حتما یادداشت کنید به دردتون میخوره .حتی روزهای جمعه هم مطب میشینه و مریض اورژانسی ویزییت میکنه
88780673
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
2706