2410
2553
نورا جان راست میگه اصلا اهل از سرباز زدن نیستن
مهتاب جان و نارسیس جان ان شاالله با خبرهای خوش بیاین
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من صبح رفتم دکتر
تنها بدیش اینه که بنده خداهای آمینوسنتزی میرن تو مخ آدم

خود دکتر خوب و متین و آروم بود
خوشبختانه من مشکل خاصی نداشتم و زود کارم تموم شد
سونو هم کردن ولی وزن نینی رو نگفت
2720
به سلامتی مهتاب جان
لابد جلسه بعد وزن نینیتو میگن
هفته 30-31 وزن گیری می کنند
شما هفته چندی؟
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
دوستان سلام
من امروز ساعت 11:15 از دکتر وقت داشتم . ساعت 11:00 رسیدم مطب ودقیقا" همونطور که نورا جان گفته بود خیلی شلوغ بود . کلی خانم برای آمینو سنتز اومده بودن که خدا به همشون نینی سالم بده ان شاالله . ولی من تقریبا" سر وقت رفتم تو . دکتر خیلی خوب و دقیق تمام آزمایش ها و سونوهامو دید . خودش وزن و فشارمو گرفت . شرح حالمو پرسید و منم مشکلاتمو بهش گفتم و توصیه هایی هم بهم کرد . بعدشم سونو کرد که خدا رو شکر حال نینی خوب بود و یه عکس هم ازش بهمون داد . برای 7 خرداد مطب ولیعصر بهم وقت داده برای سونوی سلامت جنین و یک هفته بعدشم دوباره وقت مطب شهرک غرب داده . به نظرم آدم مثبت و خیلی دقیقیه واین برای یه پزشک حسن بزرگیه . من از خانمشم خیلی خوشم اومد خیلی آروم و مهربونه .
2714
2706