2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا" منم از اول بارداری دنبال یه دکتر آقا می گشتم که هم کارش عالی باشه هم با بیمارستان های خوبی طرف قرارداد باشه هم زیر میزی نگیره . امیدوارم دکتر معینی جوری باشه که بتونم تا آخر زایمان برم پیش خودش
2728
حتما" عزیزم . میام خبر میدم ولی من اگر بودم پیش اون دکتر نمی رفتم . اگر میگی دکتر همه چیز رو با دقت چک می کنه و تمام پرونده ات رو خونده و دونه دونه تو پرونده جدیدت نوشته چرا مرددی که بازم بری پیش اون و 2 میلیون بهش دستمزد اضافه بدی ؟ مگه میخواد برات چه کار اضافه ای انجام بده ؟
آخه رفتم توی هفته 31 استرس شدیدی توی هفته های 30 به بعد پیش میاد آخه احتمال همه چی رو باید داد زایمان زودرس و هزار چیز دیگه بهم حق بده بترسم از طرفیم آره واقعا زورم میاد 2 تومن بدم به اون دکتره برای همین میخوام باهم بررسی کنیم دکتر معینی رو
اینطوری که تردید داری که بدتره دوستم . به نظرم اگر احساس کردی دکتر معینی خوبه توکل کن به خدا . بعدشم چرا فکر می کنی اتفاق بدی قراره بیفته ؟ ان شاالله نینی صحیح و سالم سر وقت به دنیا میاد . بازهم صلاح مملکت خویش خسروان دانند .
سلام . من امروز برای اولین بار رفتم پیش دکتر معینی خیلی ماه بود من تا الان پیش 8 تا دکتر رفتم ولی هیچ کدوم به درد نمیخوردن تا امروز که رفتم پیش دکتر با اینکه خیلی سرش شلوغه ولی با حوصله تمام برات پرونده تشکیل میده و معاینه میکنه منکه خیلی از ایشون خوشم اومد انشالله از این به بعد میرم پیشش . الان 27 هفته 1 روزمه برای دو هفته دیگه بهم وقت داده بیمارستان بهمن - آتیه - پارسیان هست دستمزد جدا نمیگیره ویزیتش هم با سونو 30 تومنه
زایمان توی بهمن هم 2500 میشه
سلام
نورا جان مگه خاطره زایمان من با دکتر معینی رو نخوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من اگر 10 بار دیگه بخواهم زایمان کنم و هر بار که ویزیت میشم 10ساعت تو مطب معطل باشم باز هم دکتر معینی رو با تمام دکترهای عالم عوض نمیکنم.
اتفاقا روزی که من زایمان داشتم مریض های دکتر کاظمیان هم بودند.کار خاصی روشون انجام نشده بود و من خیلی سرحالتر از همه بودم.من بدون کمک مامانم تو راهرو راه میرفتم ولی بقیه ماماناشون دستشون رو گرفته بودند.ضمن اینکه من علاوه بر سزارین عمل لوله و تخمدان هم داشتم و حسابی خونریزی داده بودم.
نورا جان درسته که دکتر خیلی خوش تیپ نیست ولی انسانه.چیزی که تو این دوره زمونه بین دکترها کم پیدا میشه
دکتر و خانمش هر دو تحصیل کرده سوئد هستند و برای تحصیل از وام استفاده کردند و هر ماه باید به دلار وامشون رو پرداخت کنند ولی دکتر 1ریال زیرمیزی نمیگیره.
مطب اصلی دکتر هم روبروی پارک ملت هستش و یک مطب هم در قلهک دارند .اون یکی مطبهاش شیک هستند.دکتر به خاطر آمینوسنتز مجبوره بره شهرک غرب.
ببخشید پر حرفی کردم ولی وظیفه انسانیم بود اون چیزایی رو که میدونم بگم
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
سلام فیروزه جون ممنونم که برام پست گذاشتی منتظرت بودم تا اظهار نظر کنی اصلا شماره دکتر رو خودن برام ایمیل کردی و من به توصیه شما ازشون وقت گرفتم من کلاً آدم پر تردیدی هستم اتفاقا از شأن و شخصیت آقای دکتر خوشم اومد ممنونم از لطفت من زنگ زدم بیمارستان بهمن گفت هیچ تفاوتی بین جراحی های دکتر کاظمیان و معینی نیست ولی خودتون انتخاب کنید ... واقعا شما مریضای کاظمیان رو دیدی ؟؟ و اینکه دست آقای دکتر براتون سبک بود ؟؟ جای بخیه هاتون چی اونم نمونده روی بدنت ؟؟؟

مرسی از اینکه پاسخمو میدی
سلام نورا جان
ایمیل های زیادی داشتم الان یادم اومد واست میل کردم
بله عزیزم من مریضهای دکتر کاظمیان رو دیدم خیلی زورشون اومده بود از اون 2تومن زیرمیزی و میگفتند چاره ای نداشتیم باید میدادیم. به خصوص شوهراشون خیلی عصبانی به نظر می رسیدند و فکر میکردند همه دکترها اینجوری هستند.باورشون نمیشد من زیرمیزی ندادم.واقعا بی انصافیه به خدا .آخه اونها یه عالمه پول از بیمارستان هم میگیرند.این پول اضافه واقعا واسه چیه؟؟؟؟؟؟؟
بیمارستان اجازه نداره که بگه کدوم دکتر بهتره و کار کی بد هستش یا خوب چون مسئولیت داره واسشون.اینه که اسم هر دکتری رو بیاری میگن خوبه.
نورا دکتر فوق تخصص پره ناتولوژی داره (کنترل های زمان بارداری )و اتفاقا اگر ریسکی در زمان حاملگی پیش بیاد خوب کنترل میکنه.من که فشارم موقع حاملگی به 15 هم رسید ولی نذاشت مشکلی واسم پیش بیاد. واقعا دستش سبکه.فیلم عملم رو هر کی میبینه میگه عجب دکتر سریعی هستش در عین ریلکس بودن ولی واقعا سریع لایه ها ی شکم رو میبره و یهو الینا رو به من نشون داد.من شوکه شده بودم.فکر میکردم الینا بچه من نیست.اصلا یه حالتی بود نمیتونم وصفش کنم.فقط دلم میخواد قسمت همه منتظرا بشه
جای بخیه اصلا نمونده فقط یه خط صاف مثل اینکه با خودکار روی کاغذ کشیده باشی زیر شکمم میبینم.فکر کنم اونم به مرور زمان از بین بره
بازم ببین اون کاری که فکر میکنی به صلاحت هستش انجام بده.بوس
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
فیروز جون ببخشید من نوبت بعدی رو توی همون شهرک بهم وقت داده البته مسیرش برام خوبه اما دستگاهش همون یه سونوی معمولیه شما رفتی شهرک ؟ اگر پارک ملت مجهز تره بنظر شما به خانم بهبهانی بگم میذاره برم اونجا

من از لطف و راهنمایی شما خیلی خیلی ممنونم
خواهش می کنم
نه عزیزم من همیشه شهرک غرب می رفتم
واسه کشیدن بخیه هام رفتم مطب ولیعصر.توی تعطیلات رسمی هم مطب دولت میشینند.
نورا جان دستگاه سونویی که شهرک غرب دارند خیلی پیشرفته است و مثل همون دستگاه رو توی مطب ولیعصر دارند.
مطب ولیعصر ویزیت ندارند و فقط سونو انجام می دن.در واقع مطب سونوگرافی ایشون هستش.خیلی از دکترها مریضاشون رو واسه سونو میفرستند پیش دکتر.اونا میرن ولیعصر
2706