2737
2734
لطفا هرکس تجربه ایی از این انجمن (واقه در منطقه شیخ بهایی) داره هر چه سریعتر به من اعلام کنه. من در حال تصمیم گیری هستم و تجربیات شما مادارن میتونه کمک خوبی برام باشه.
اگر کسی در مورد مهد یاسمن توی سئول هم تجربه ایی داره و یا اگر اشنایی در اونجا دارید میشه راهنمایی کنید.
دنبال یه مهد خوب توی شیخ بهایی و حوالی اون میگردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من الان دو سال و نیمه هست. ببین داخل خیلی از مهدها به نظر دلگیر میرسه و نورگیری خوبی ندارن چون اصولا همشون خونه های قدیمی هستند و اصلا به منظور یک مکان اموزشی ساخته نشدند . ولی من از شیوه کارشون خوشم اومد و پسندیدم. فقط حیف که رفت و امد هر روزه اش برام در دراز مدت سخت بود.
2728
انجمن طبیعت گران برنا ، تشکلی است زیست محیطی مردمی با گراپشات فرهنگی ، آموزشی و پژوهشی که علاوه بر اخذ پروانه فعالیت از وزارت محترم کشور ، به شماره ثبت 20884 در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی نیز به ثبت رسیده است . شعار این سازمان مردم نهاد (NGO) عبارت است از : ابتدا، شناساندن مظاهر طبیعت با ابزار های گویا و فراگیر، سپس انتظار حفظ و حراست آگاهانه از سوی مخاطبین خاص و عام پدید آورندگان این انجمن می دانند درباره ی طبیعت چه بگویند و طبیعت را فراتر از کوه و درخت و دشت و رودخانه می پندارند . محیط زیست طبیعی و محیط زیست انسانی و تنوع زیستی جاری و ساری در شهرها و روستا ها را کاویده اند و لزوم آشنایی مردم در سطوح مختلف را با آن امری ضروری و اجتناب ناپذیر می دانند .
این انجمن بر اساس متد رجیو پیش میره و به نظرم از مونته سوری که اکثر مهدها دنبال میکنن خلاق تر و طبیعی تره از این نظر که کودک به طبیعت نزدیکتره و از روش طبیعت بیشتر الهام میگیره
2738