2733
2734
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598619 بازدید | 1290 پست
سلام میناوش جان حالت خوبه؟ نی نی ت چطوره انشاالله سالم باشه میدونی میترسم برم ازمایش بدم منفی بشه نا امید شم واقعا موندم نمیدونم چیکار کنم مث دیوونه ها شدم یه روز به شوهرم میگم میخوام برم آز بدم یه روز میگم نه بمونه اول بی بی چک بذارم بعد بیچاره اونم نمیدونه از دستم چیکار کنه باز استرسهای من شروع شده
خدایا دوستت دارم .....خدایا میخوام مامان شم.....کمکم کن.....آخه من فقط تورودارم.....
میدونم نیلا جان کاملاً بهت حق میدم چون من هم مثل شما بودم انشالله که هرچی خیر هست بشه . منم خوبم دیروز رفتم دکتر کلی دعوام کرد که رفتم سونو گفت خیلی زود بوده گفت 2 هفته دیگه دوباره برم. اما گفت زیاد راه نرم بار دستم نگیرم دولا راست نشم حتی از جوب هم نپرم خلاصه زندگی عادی تعطیل
خداوند شبان من است از هیچ چیز نخواهم ترسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان میناوش جان حالم گرفته ست از امروز ظهر یه کم لکه بینی دارم نمیدونم چی شده خدا کنه بیشتر نشه یعنی دارم پری میشم یا لکه بینی لانه گزینیه؟ میناوش جان لکه بینی شما چطور بود کم رنگ بود چقدر بود چه وقت طول کشید؟ یه هفته به پریم مونده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایا دوستت دارم .....خدایا میخوام مامان شم.....کمکم کن.....آخه من فقط تورودارم.....
minavash عزیزم مرسی از راهنماییت گلم :* حتماٌ می خرم ...من که باردار نیستم فقط خدا کنه پری زودتر بیاد که انقدر درد نکشم ... این تأ خیرهای پری بیشتر آزار می ده به خدا ... اگه پری بشم حتماٌ می خورم . بازم مرسی از همه دوستای خوب که کمک می کنن
2731
سلام دوستای عزیزم خوبید؟ الان بیبی چک گذاشتم منفی بود شش روز به پریم مونده لکه بینیم هم زیاد نشده فعلا شاید زیاد شه پری بشم خودمو سپردم به خدا هرچی اون بخواد
خدایا1!!! سالهاست فهمیده ام که اگر بخواهی معجزه ای را بیافرینی هیچکس را توان منصرف کردنت نیست........ واگر نخواهی که نمیخواهی.......... پس خدایا مرا نیز درون لیست معجزه هایت قرار بده .......... آمین یا رب العالمین.................
نیلا جون سلام ... خوبی عزیزم ؟ بهترین کار رو می کنی که خودتو سپردی دستی خدای مهربون :) بعدم بذار وقتی از پریودت گذشت بیبی رو بذار که انقدر استرس نکشی ، من هم مثل خودت این ماه خیلی زجر کشیدم و تازه از استرس زیاد روزی دوتا بیبی می ذارم :)))))))))))))))))) اما در مجموع بسیاری از حرفای پزشکای ما از اینکه سنت داره می ره بالا و تو دیگه بچه دار نمی شی و از این داستانا فقط واسه پوله ... واسه یه زایمان سزارین بیشتر حاضرن اینکارو بکنن... این رو بهت می گم چون من از نزدیکترین کسام دکتر زنان هست و می دونم داستان این دکتر زنان ها چیه ... اصلن غصه نخور عزیزم :* خدای بزرگ مارو هم می بینه :)
سلام عسل جانم ممنون از راهنماییت انشاالله ماهم مامان میشیم خدا دلش نمیادمارو که اینقد نی نی دوست داریم توحسرت بذاره...... الانم لکه بینیم زیادتر شد فکر کنم پریود شدم نمیدونم چرا جلو افتاده ملالی نیست این نیز بگذرد........
2738
سلام میناوش جان کجایی؟ میشه بگی لکه بینی لانه گزینی تو چند روز طول کشید؟ ومیزان خونریزیت چقدر بود؟ من اوروز سومین روزه هرروز یه کم لک بینی دارم نمیدونم اگه پریه چرا بیشتر نمیشه
سلام دوستان چهارمین روزه که دارم لک میبینم نمیدونم چی میشه کسی هست راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام عزیزانم کجایید هرروز سر میزنم نیستین؟ میناوش جان عسل جان نفس جان آواجان ترنم جان یه خبر از خودتون بدین من همیشه هستم تونستین پیام بدین>>>>>>>>>>
سلام نیلا جان خوبی عزیزم .... منو ببخش که چند وقتی نبودم ... خیلی حالم گرفتست ، بعد از 44 روز هنوز پریود نشدم و فقط دردای عذاب آور و روحیه کسل و اعصاب خورد که حوصله هیچ کس رو ندارم .... هفته پیش رفتم پیش دکترم میگه این دردا واسه پریوده خوب میشه .... حتی می خوام دکترم رو هم عوض کنم :(((((((((((((((((((((((
سلام عسل جان خوبی منم درست به موقع پری شدم دوم ماه پیش شده بودم این ماهم دوم شدم اون همه علایم و لکه بینی هیچ بوده =========== حالم گرفته ست دیروز با شوهری رفتیم دکتر کلی ازمایش نوشته باید انجام بدیم نمیدونم حکمت خدا از ناراحتی ما چیه؟ ولی باز راضییم به رضای او انشاالله درس میشه توهم امیدوار باش
2706